Şimdi Ara

yüksek ping problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 aydır diabloya girmiyordum bugun biraz takılayım istedim fakat nedenini anlamadığım bir şekilde lag vardı oyunda. 1000 pingin üzerine çıkmalar çok yaşadım bu aşırı yükselmeler yüzünden oynayamadım oyunu. başka onlıne oyunlarda oynuyorum onlarda hıc bır sıkıntı yok fakat dıablo oynanmayacak durumda. bu konuda bır bılgınız varmı veyahut duzeltmek ıcın bır yontem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 27 Kasım 2014; 2:03:17 >

• Bazen serverlerden kaynaklı problemler olabilmekte. Speedtest ten bir test yapın eğer pinging düşük ise oyundan kaynaklıdır. EU serverinde oynuyorsunuzdur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    modeme reset attıktan sonra speedtestten hızlara ve pinge baktım çok ıyı durumdaydılar fakat oyunda yıne lag vardı. dediğiniz gibi belkide oyunun serverlarından kaynaklanıyor olabılır. eu da oynuyorum.
  • Gündüzleri banada oluyor arada sırada. Geceleri sorunsuz oynuyorum 12-1 den sonra.
  • dns varsa onu kapatmanida oneririm. Bazen dns serverlardan kaynakli gecikmeler olabiliyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.