Şimdi Ara

Yüksek lisans harç parası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Nevşehir üniversitesinde tezsiz Yüksek lisans yapmaktayım. Birinci dönem harcımı yatırdım ders kaydımı yaptırdım ama gitmedim. İkinci dönem harç parası yatırmasam öğrencilik ya da askerlik ile ilgili bir sıkıntı olur mu? Yardım ederseniz sevinirim.

• Normal öğrenim süresindeysen sorun olmaz. E-devlet yöksis gibi sistemlere pasif olarak düşer durumun. Kaydın silinmediği müddetçe pasif de olsan askerlikle ilgili eğer başka bir olay da yoksa sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus251

Normal öğrenim süresindeysen sorun olmaz. E-devlet yöksis gibi sistemlere pasif olarak düşer durumun. Kaydın silinmediği müddetçe pasif de olsan askerlikle ilgili eğer başka bir olay da yoksa sorun olmaz.
    Teşekkür ederim hocam. Peki pasif durum olunca üniversite benim kaydımı siler mi? Bir dönem harç parası yatırmama hakkımız varmış galiba ben birini yatırdım ancak bu dönem be gelecek dönem yatırmayı düşünmüyorum. Umarım bir sıkıntı olmaz.
  • O konuda tam emin değilim. Kaydınızın silinmemesi gerekir. Enstitünün yönetmeliğini incelerseniz net bilgi verecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.