Şimdi Ara

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.976
Cevap
95
Favori
431.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 21 Temmuz 2020; 21:28:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Teşekkürler
    yalnız kanal numara 12345 değil 301-302-303-304-305 oluyor ben kullanıyom memnunum görüntü ve tuneri çok iyidir letgodan temizi bulursun ucuza
  •  YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi?

• enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    Kaliteli bir cihaza benziyor
    Fiyatı 199 tl gittigidiyorda,ikinci el için bence risk almaya değmez,zaten fiyat uygun
    Kanal numarası önemli değil
    Fotoğraflar için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 21 Temmuz 2020; 21:40:34 >
  • quote:

Kaliteli bir cihaza benziyor
    Fiyatı 199 tl gittigidiyorda,ikinci el için bence risk almaya değmez,zaten fiyat uygun
    Kanal numarası önemli değil
    Fotoğraflar için teşekkürler
    geçen de letgoda 50 tl ye satmış çok temiz cihazdı
    Bayağı ucuzmuş
    Biss key var mı bi cihazda?(İdman tv ve Cbc sport için)
    Digitürk,Türksat ve Azerspace kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 21 Temmuz 2020; 21:47:43 >
  • quote:

Bayağı ucuzmuş
    var ama elle girilmiyor
  • quote:

Bayağı ucuzmuş
    nex64 de fena değil ben kullanıyom güzel özellikler var youtubede görürsün menüyü 8mb flaş var 4mb flaşlı cihaz alınmaz hd kanallar da takılma yapıyor
    Next64 cihazı da araştırayım,teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: senut

Uslup konusundaki yorumunuza çok katılıyorum. Gerçekten de "bazı insanlar" forumun paylaşım ve bilgi edinme yeri olduğunu unutuyor ve insanı soru sormaktan çekinir hale getirip "soğutuyorlar".

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcosDH -- 20 Haziran 2021; 15:22:46 >
  • Güle güle hoşçakalın 2 şey yazipda kendini birşey sanmak da moda oldu.
    Bu tipler duramaz gene okur buraları dayanamaz boşluk hissedip geri dönerler.

• BU ülkenin başına ne geldiyse "kendini çok halt zannedenlerden" geldi. Sıradan bir kişi hayatında 4-5 kez uydu cihazı alır. Bunun için de a. dan z ye her şeyini öğrenmesi hem gerekmez hem de okuyarak takip ederek bu mümkün değil.Her şey okuyarak takip ederek öğrenilseydi bugün tüm ülke "nerde diploma" diye bağırmazdı. Forumlar bunun için var zaten. Bilgisi olmayan sorar, bilgisi olan ve de paylaşmak isteyen de isterse yanıt verir. Yüz yıl öncesinin eğitim anlayışıyla, elinizde sopayla forumda dolaşır sonra da bilginize saygı beklerseniz o saygıyı hiç bir yerde göremezsiniz...

Gittim deyip deyip sonra gelip gelip mesaj okuyorsanız da niyetiniz bilgi paylaşmaktan çok takdir beklemektir ki... BU ANLAYIŞLA O TAKDİRE KAVUŞMANIZ ÇOK ZOR.
    Otuz yıllık öğretmenlik hayatımda öğrendiğim en değerli şey " en iyi öğretmenin hep öğrenci kaldığı gerçeğidir". Böyle düşünmezseniz allame-i cihan olsanız kimseye nokta kadar faydanız da olmaz. saygınız da...
    Neyse ki on günde öğrenemediğim şeyi Serkan Beyden bir saatte öğrendim(ilginçtir hiç fırça azar da yemedim) ve kendimce bir karara vardım.Eğer androide karar dersem X88 kral Android 9.0, yok enigma dersem axas his twin alacağım.Ama biraz kendimi toparlarsam maddi açıdan her ikisini de alıp deneylemek istiyorum. Çünkü okuyarak veya takip ederek enigma2 cihazları öğrenmek tanımak mümkün görünmüyor.Bir gün enigma2 yi öğrendim dersem de alacağım cihaz 4k dreambox...
    Bilgi paylaşan herkese tekrardan selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senut -- 24 Temmuz 2020; 12:33:25 >

• Gençler, olaylara karışmayın.
  • Bebek gibi ilgi bekliyorlar, bir taneside artık yokum diyor sonra geri geliyor.

• Arkadaşlar hem Dreamstar master ip tv hemde NeXT 2053 uydu cihazı kullanıyorum.Next 2053 EPG bilgilerinde Show tv epg bilgileri arada birkaç gün de olsa çıkıyor,ama master ip tv de Show tv epg bilgisi hiçbir zaman çıkmıyor.Aynı anten aynı yer ...Cihazların epg Bilgi çekişi uydu sinyal gücü ile de ilgili midir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayirli.gunler
    Next 2053 cihazini gordum ve incelemelerinede baktim
    Bu cihazi almak.istiyorum ip tv var kod girip burdan izlemek istiyorum ve ip tv cilerin verdigi yayinlari bu cihaz stabil.acarmi
    Gorunti kalitesi nasildir
    Uydu anteni kullanmadan ip tv.olarak kullanicagim cihazi teskkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Hayirli.gunler
    Next 2053 cihazini gordum ve incelemelerinede baktim
    Bu cihazi almak.istiyorum ip tv var kod girip burdan izlemek istiyorum ve ip tv cilerin verdigi yayinlari bu cihaz stabil.acarmi
    Gorunti kalitesi nasildir
    Uydu anteni kullanmadan ip tv.olarak kullanicagim cihazi teskkurler
    100 tl daha koy mecool m8s plus alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginsen10 -- 6 Ağustos 2020; 10:0:21 >
    Bugun gidip dreamstar aldim ve sorunsuz kullaniyorum
    Tek sikintim yotube girmemesi
    Aradim dreamstari onlarin onerisi ile telefon wifisini paylastim
    Ve girdi
    Lakin ewdeki modem ile girilmiyor cok sacma durum
    Sizin bilginiz varmidir modem ttnetin verdigi fiber zte modem

• Oskis kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz Dreamstar master İptv cihaz mı?
    Şu an o cihaz işe YouTube giriyorum internet kablolu olarak bağlı Türkcell 100 MB Superonline kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fikretkurt F kullanıcısına yanıt
    Aynen efendim.o.cihaz... dreamstar master ip.tv

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.