Şimdi Ara

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİNE sahip uydu alıcısı tavsiyesi? (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.991
Cevap
95
Favori
432.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    serkan1216 siz daha bi cihaz alamadınız mı? kaç zaman oldu, galiba siz cihaz alamayacaksınız bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabitkale

serkan1216 siz daha bi cihaz alamadınız mı? kaç zaman oldu, galiba siz cihaz alamayacaksınız bu gidişle

Goldmaster spark Aldıkta hocam sorunlar yaşadık değişim yapacaz mecbur artık . Daha iyi bir cihaz arayisi içindeyim

• arkadaşlar 100-120 TL civarı hd uydu alıcısı olarak neyi tavsiye edersiniz? kanal geçişi hızlı olsun hd görüntülerde takılmasın kumandası kilitlenmesin istiyorum. var mı böyle bir ürün?
    cihazda mı sorun yaşadınız yoksa beğenmediniz mi?
    değişim dediğinize göre cihazı beğendiniz ama sorunlu çıktı galiba.
    Sorunlardan bahsederseniz aynı cihazı alacaklara fikir olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabitkale

cihazda mı sorun yaşadınız yoksa beğenmediniz mi?
    değişim dediğinize göre cihazı beğendiniz ama sorunlu çıktı galiba.
    Sorunlardan bahsederseniz aynı cihazı alacaklara fikir olur.

Cihaz kilitleniyordu . Ses kalitesi zayıftı birde ..

Şimdi vu zero aldım çok iyi ama.oda ısınıyor

Isınması canımı sıkti açıkçası ısınma hariç cihaz kullanisli bence .

Isınmayan enigma2 cihaz var mı fazla

Kafam da octagan sf 4008 varr aslında

Ama kafam da şu soruda varr 1 GB ram yeterli gelecekmi.ilerde eklenti vs derken çünkü aşağı yukarı aynı fiyatta vu uno 4k var 2 GB ram li mesela oda ama önünde display yok onunda

. Octagon ısınmıyorsa alıp bu defteri kapatmak istiyorum artık

fanlı olmaz ise android veya enigma tüm cihazlar ısınır . işlemci meselesi
    vu ucuza maletmek için zeroyu yapmış yersen .

" HEROBOX EX2 HD-S2 BCM7362 " bu cihaz vu zero ile aynı işlemci ve özellikte .
    aliexpressde kargo dahil 90$ civarında bulabilirsin . bazan sahibinden , veya n11 gittigidiyor gibi satıyorlar
    octogon 4k da modül sorunu var dsmart-tivivubu-filbox modlüllerde mozaiklenme yapıyor firmaya söylenmiş fakat hala çözmediler buda türk kullanıcısına ne kadar önemsemediklerini gösteriyor.ben en son vudu uno 4k aldım öndisplay yok fakat cihaz güzel sorunsuz çalışıyor.
  • SD yayın için tavsiye edebileceğiniz ucuz bir alıcı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

fanlı olmaz ise android veya enigma tüm cihazlar ısınır . işlemci meselesi
    vu ucuza maletmek için zeroyu yapmış yersen .

" HEROBOX EX2 HD-S2 BCM7362 " bu cihaz vu zero ile aynı işlemci ve özellikte .
    aliexpressde kargo dahil 90$ civarında bulabilirsin . bazan sahibinden , veya n11 gittigidiyor gibi satıyorlar

Peki fansiz kullanırsam vu zero yu arıza yaparmı ısıdan dolayı ? Yoksa normal mi

altına netbook fanlarından koyarsan sorun çıkmaz . cihazının ömrü uzar .
    bazan fanlı cihazın altına dahi netbook fan koyduğum oluyor .
  • quote:

altına netbook fanlarından koyarsan sorun çıkmaz . cihazının ömrü uzar .
    bazan fanlı cihazın altına dahi netbook fan koyduğum oluyor .

Peki soğutucu tavsiyeniz varmı . Bu cihaz biraz ufak notebook soğutucusu büyük kalmazmi ?

laptop soğutucular büyük tabiiki.ufak boyutlu netbook fanları işini görebilir .

bir zamanlar Android dvb için Laptop USB girişli soğutucuyu kesip biçerek kuşa döndürmüştüm.
    yinede şık sayılır

• 4K uydu alıcısı için araştırma yapan arkadaşlar ,bu frekanstaki DVB-S2 kanalların satın almak istediğiniz uydu alıcınızın desteklediğini Test edin, Satın alınabilecek marka cihazlarda DVB-S2 desteği bir alternatif tercih olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurizmir -- 4 Temmuz 2017; 12:49:18 >
  • quote:

laptop soğutucular büyük tabiiki.ufak boyutlu netbook fanları işini görebilir .

bir zamanlar Android dvb için Laptop USB girişli soğutucuyu kesip biçerek kuşa döndürmüştüm.
    yinede şık sayılır

eğer kullanmıyorsanız bana gönderebilirsiniz hocam ? aldım ama çok büyük oldu geri verdim kesip biçme işlerine aklım ermiyor yapmaya gözüm yemedi

• Maalesef @serkan1216 hocam . kullanıyorum .
    Buna benzer bir fan işini görebilir. 20x19cm ölçüleri var . daha ufakta bulabilirsin
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/s-link-sl-n825-netbook-sogutucu-stand-fiyati,109355.html.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruegerfred -- 29 Haziran 2017; 6:24:20 >
  • vu+uno 4k si olan varmı ? cihazınızda ısınma sorunu yaşıyormusunuz * daha doğrusu cihaz ısınıyormu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler VU+ ULTİMO 4K ile GİGABLUE QUAD 4K UHD UYDU ALICISI arasında hangii tecih edilme ve cihazı en güvenli hangi siteden alınmalıdır aklımda hepsi dijital ve uydu market geliyor satış sonrası hizmet de önemli olmalı yardımlarınız bekliyorum Teşekkürler
  • çok acil
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.