Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun :)

• hocam ilk önce omurga hattını düşmeyi bitirdik şimdi ise vatandaşa düşmeyi dünüşüyoruz bu o borular hocam

size gelen kablo havai ise yer altına alıyorlardır belki ?

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

geçen bizim evin önunde 3 km den fazla fiber kablo bıraktılar bir şey olmadı

• @XpressMusic34 teşekkürler. Demiştim ben @rocky_balbao dan önce fibere geçerim diye Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

---

@rocky_balbao hadi diyelim bende para var, 20gbit interneti tırt telekom görse kalpten gider Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

---

@smart0201 Poyraznet 200Mbps 200₺ ye veriyor. Daha fazlasını veremem, çok pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart0201

İyiymiş :)

nt2l

Evet :)

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023NeolindTRyoutube
    Bu videoyu beğenmeyi unutmayın 👍🏻
    https://www.youtube.com/watch?v=ML8-OrnuRmQ
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

gene trollediler beni aydınlatma içinmiş Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

Galvaniz aydınlatma mı yapılacak?

• Bugün telekom ile görüşme yaptım, bizim fiber mart ayının sonuna kadar aktif olacakmış Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 Bakır kabloda kalanlara sabır, mücadele edenlere başarılar dilerim Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Not: Binamızın yaşı +40, mevcutta 100Mbps VDSL kullanıyorum. Cadde genelinde apartmanlara fiber çekilmedi. Gelmez diyerek pes etmeyin yani, hata kaza da olsa gelebiliyor. Uğraşmaya devam edin. "Omo odsl kollonon yorlor vor" diyenleri de ciddiye almayın, 2023 yılında fiber herkese ulaşmalı, ADSL kullanan yerler bizim sorunumuz değil.

VDSL hız testim:

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023
    Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023speedtest.net
    Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test
    https://www.speedtest.net/result/14310515279

Fiber aktif olunca onu da paylaşırımYükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

@rocky_balbao senin fiber yalan olmuş yine Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• NT2L kullanıcısına yanıt
    Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023MuzikPlayyoutube
    Alişan'ın "Yalan Oldu" isimli şarkısı, MuzikPlay kanalında! En yeni şarkılardan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın. Kanala Abone Olmak için: http://bit.ly/MuzikPlay Bizi Takip Etmek için: https://instagram.com/muzikplaytr​​ https://facebook.com/muzikplayTR​ https://twitter.com/muzikplay​​ #YalanOldu #Alişan #MuzikPlay
    https://www.youtube.com/watch?v=eLFEUA7iQtU

15-20 megabit upload olsa idare eder beni 8 mbit uploadı 8 mbit'e çıkardık diye dalga geçen mail atıyorlar anca Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• Neredeyse 1 haftadır ontyi takalım diye arıyorlar ama şehir dışındayım. Evde olsam arayan soran olmaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bugün sabah gelip ONT'yi taktılar. Tp-link modem de bıraktılar. ONT Nokia marka. Şu an 50mbit paketimle devam ediyorum.

Hemen hemen bina yaşımız aynı. VDSL hızımızda birebir aynı. 2 alt sokağa kadar havadan fiberle direklere kutular kondu ama 1 aydır başka hareket yok. Bakalım bizim sokağa girecekler mi.

Hayırlı olsun.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Fiber için 2,5 yıl başvurmadık yer bırakmadım, şimdi de fiber geldi ama internet fiyatları uçtuYükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Ümit Önal'a mail atıp fiber talebinizi iletebilirsiniz, belki işe yarar.

Ümit Önal fiber talebini önemi alıyor Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

Duruma göre sürecin hızlandığı zaman oluyor Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• Yükleniyor %99... Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023

Ne bağlatacağıma daha karar veremedim. Poyraznet çok kopuyor, Türksat ise uploaddan kısıyor. Türksat a uploadları yükseltecekmisiniz diye soruyorum nau nau diyor Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Sayın NT2L,

İlgili talebinize istinaden yapılan inceleme neticesinde; DSL altyapı üzerinden sunulan Kablonet hizmetinde ilettiğiniz tarifeler bulunmamaktadır. İlerleyen süreçte herhangi bir güncelleme durumunda değişim sağlanabilecektir. Şu an için sadece resmi sitemizde yayınlanan tarifeler geçerlidir.

Bilgilerinize rica ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 3 Nisan 2023; 14:30:32 >

• Yüklendi Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023  @smart0201 @rocky_balbao @XpressMusic34

Şahsıma hayırlı olsun, Behlül kaçar Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Hayırlı olsun. Bizde kutuyu bekliyoruz Cumartesinden beri ancak gelen giden yok. Turuncu kabloyu taken ekip Salı gelinecek dendi ama hareket yok. Yazlığa TürkTelekom almayı düşünüyordum. Kalsın. Başka operatör ile anlaşacağım. İlk fırsatta da TTnet ile uzak hangi teknoloji varsa onla devam edeceğim.

• theraptorx kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, size de. Telekom ile iletişime geçip tahmini bir tarih alabilirsiniz. Çok da şaapmamak lazım, sonuçta telekomu kaynatsak olur mu şeker? Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Sanırım poyraznet bağlatacağım, ama önce şu iç tesisatı telekoma kakalamam lazım Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.