Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni dolaplarda 5 dk bile kesnti olmuyor o eskiden idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt

Sadece apartmanlar vereceklermiş o kadar apartman yok ki

• smart0201 kullanıcısına yanıt

şu maili vermedin aktarma yapmadılar ben sana adresi vereyim özelden sen hallet olmazmı :)

Dolabımız yeni. 3 hafta önce geçtim. Telefonda 24 saat içinde geçeceğimiz söylendi. Sonra internet gelmeyince aradık. 14 gün sürebilir dediler. Telefondaki konuşmaları dinleyin diye ısrar edince bir iki saat sonra geldi internet. Ben söylemiş olayımda.

• 1 haftadır gpon takılması için bekliyoruz biz de yahu böyle uzun mu sürüyor bu? şikayet talebi açsak veya arasak bir şey elde edebilir miyiz acaba fikri olan var mı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu üzerinden şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır.

İnternet erişim hizmetinden yararlanmak istediğiniz lokasyonda İnternet hizmetinin tesis edilmesine yönelik talebinize istinaden yapılan incelemede; söz konusu lokasyonda Hipernet altyapısının bulunduğu tespit edilmiştir.

diye dalga geçiyorlar :)

• Ankara bölge müdürlüğünde bayan arkadasim var görevde o şimdi müdür oldu telefon numarasını bulursam öyle olur

Benim desem bile yapmazlar hak gecmesin diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 27 Kasım 2020; 16:59:40 >
  • theraptorx kullanıcısına yanıt

Telekom da bir süre çalıştım biliyorum vdsl kartlarda sorun olmuştur

Ankara Telekom Bölge Müdürlüğü ve Sincan İlçe Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre başvurunuzda belirtmiş olduğunuz adrese hizmet sağlayan saha dolabının dönüşümü ile ilgili çalışmaların devam etmekte olup 2020 yılı içerisinde aktarılması hedeflenmektedir.

bitecekte demiyorlar hedeflenmektedir yazıyor :)

• Sincan'da bizim mahalleye de koymuşlar bu dolaplardan 2 3 tane tip7 dolap. İçinden ses de geliyor ama hala uzaktaki santrale bağlıyız. Ne zaman aktif olur ki bunlar ? 6 - 7 ay oldu yapılalı. Gerçi 1 yıldır bekleyen adamlara bunu sormak biraz garip ama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinsil -- 27 Kasım 2020; 18:18:39 >
  • Aralık ayinda yaparlar

• Dönüşüm yapılacak

• yasinsil kullanıcısına yanıt

hangi mahalle 6-7 ay oldu dolap konulalı ve hala aktif olmadımı :)

• yasinsil kullanıcısına yanıt
    Hangi mah. Fatihde gökçek mah. Gördüğüm çoyer hala eski dolap hızlar 8 mbps.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memleketteki hattımı Nisan ayında yapmayı düşünüyorlarmış. Toplam arıza süresi 1 yıl olacak. Hattımda türknet ücret iadesi yapacaklarını da sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun :)
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam sizin fiber ne oldu

• Andiçen Mahallesi

• gulnare G kullanıcısına yanıt

Andiçen mahallesi

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.