Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen en yakin binada bulunuyorum:) yaklasik 3 ay once konuldu dolap. Ama calismalar diger sokaklarda devam ettiginden gecikti. Cunku ilcede en son bizim dolap aktif olacak. Normalde 1 aylik is gibi duruyo en fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim hocam verdiginiz bilgilerden dolayi. Peki sisteme yansimasini kim ne zaman yapiyor acaba? Dedigim gibi biz altyapida yok gorunuyoruz hala

• selim752 S kullanıcısına yanıt
    Adsl de 30 Mbps alan var bende ilk geçtiğim zamanlar 30 Mbps aldim sonra vdsl sinyal geldi 35/3 idi

Adsl de 30 Mbps aldim da paket degistirdim fibernet diye sattılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atilim85 kullanıcısına yanıt
    Planlama erişim acar aboneliği turk telekom alin diye satis ekibi gelecek ondan hemen açmazlar

Size tavsiyem telekom da çalışır iken cok kişiye yardim etdim

Türk telekom il müdürlüğü ile görüşün veya ilce müdürlüğü de durumu anlatin altyapi tanımlaması sonra turk telekom iptal istemeseniz hemen isteğiniz isp'ye başvurun

İlçede 1 telekom çalışanı var. Aktif olunca zaten gelip abonelik başvurusu isteyecekler dedi. Yani ben onlar gelince abonelik istemeyeceğim. Sisteme düşmesini bekleyip diğer iss ye mi başvuracağım? Peki adamlardan almıyorum diye sisteme girmezlerse? Rica minnet mi yaptıracağız?

Altyapi tanımlaması yapılması gerekiyor yoksa hizmet alamazsiniz

Sisteme tanımlamayı da erişim planlama birimi yapıyor bağlı olduğunuz müdürlükteki.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

7.kez telekom sözünde duramadı 29 mayıs 29 haziran 29temmuz 29ağustos 29eylül 29ekim 29 kasımda geldi geçti :) beceremediler

• Önceden 1 hafta 1 hafta erteliyorlardı çalışmanın biteceği tarihi şimdi 3 gün 3 gün erteliyor neden anlamış değilim. Hız konusunda müdahale edemiyorlarmış sistem izin vermiyor diyor ama beni etkileyen bi çalışma değil diyorum yine de bi şey yapamıyorlar

• Bizim buradaki saha dolabı yaklaşık 4-5 ayda tamamlandı. Eğer dolap yakına geliyorsa hızlar TR ortalamasına göre bayağı bir artıyor ama uzaktaysa gerçekten kötü.

• Yıl sonuna kadar çözülür umarım hocam :)

2029 derler bu seferde :)

• Bağlantınız aktif olduğunda ilk iş olarak ne yapacaksınız? :)

hiç sadece kafayı yemeden çalışabileceğim

• Bizim ekip uğramadı bugün. İşleri mi bitti yoksa ara mı verdiler anlamadım gitti.

• https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/bize-ulasin

bu linkteki şikayet kaydından neden şikayet oluşturamıyoruz? Uzun bir süredir bu hizmetten şu anda faydalanamazsınız diyor.

Onlar aktarmayi bitirmistir o gün satış ekibine haber veriyorlar aktarma tamamlandı diye

• Yalnız ADSL'den VDSL'ye geçerken yapılan saha dolabı aktarmalarında internetiniz 5 gün ile 14 gün arası gidebilir. Bilginiz olsun.

• Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023

Dolabin son hali. Calisana sordum. Aktarma tamamlandi satis ekipleri gelirler dedi. Bakalim simdi satis ekiplerini beklicez de. Biz ttnet istemiyoz:)) sisteme de daha dusmedik altyapida.

Ooo FTTH mi yaptırdınız?

Bana bir kıyak geçsek

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.