Şimdi Ara

yugiohtürke meydan okuyalım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yu gi oh türkün her gün üye sayısı bizim okulda 3 5 kişi artıyodu ama ben bu siteyi çok kullandım bana çok emeği geçti bende sitenin tamamını online üye yaptım.bugün
  • yugiohtürkün ne kdr güçlü olduğunu bnde çok iyi biliorm ama eski dh ciler gelir die belki yenebiliriz dedimde raislin fln gelmedi bnde boşverdim bu arada 2 sitede düşmanık olmasını istemiorm ztn 2 siteyede üyeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: apocalypse47

yugiohtürkün ne kdr güçlü olduğunu bnde çok iyi biliorm ama eski dh ciler gelir die belki yenebiliriz dedimde raislin fln gelmedi bnde boşverdim bu arada 2 sitede düşmanık olmasını istemiorm ztn 2 siteyede üyeyim

2 site arasında düşmanlık olması bizde istemiyoruz ama alphino gibi üyeler yüzünden bu dosluk bağı bozuluyor ki böyle kişilerin yugioh oynamaması bile gerekir çünkü yu-gi-oh eğlenmek için oynanan bir oyundur rakipine saygısı olmayanın kendisinede saygısı olmaz diye düşünüyorum
  • yaz adımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 21 Şubat 2010; 15:59:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pallet_35

quote:

yugiohtürkün ne kdr güçlü olduğunu bnde çok iyi biliorm ama eski dh ciler gelir die belki yenebiliriz dedimde raislin fln gelmedi bnde boşverdim bu arada 2 sitede düşmanık olmasını istemiorm ztn 2 siteyede üyeyim

2 site arasında düşmanlık olması bizde istemiyoruz ama alphino gibi üyeler yüzünden bu dosluk bağı bozuluyor ki böyle kişilerin yugioh oynamaması bile gerekir çünkü yu-gi-oh eğlenmek için oynanan bir oyundur rakipine saygısı olmayanın kendisinede saygısı olmaz diye düşünüyorum

alphinoyu dh li olarak görme ztn msj sayısını sende gördün eski banlılardan bi adam takma kafana

• quote:

quote:

Pallet hocam bende ygo türke gelip kcvds öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orjinalden alıntı: Jungle Boogie

quote:

quote:

Pallet hocam bende ygo türke gelip kcvds öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

ayıp ettin hacım söylemen yeter yaz msnni ekliyim ben sana anlatırım

• XxJoeycixX Adlı arkadaşı 1-0 yendim jtp'de.
    Sonra çıktı ama devamını yaparız heralde.
    İletişim:
    delihelikopter@hotmail.com
  • bende joeyciyi yeniom birde bende kcvds örenmek istiom msn: apocalypse__47@hotmail.com
  • ekledim kabul edin
  • Kusura bakmayin 1aydir koydeyim.

Eger işiniz ciddiyse oyunu tekrar indirecem.Degilse boşuna kotam gitmesin

Yama ve indirme linkini verirseniz sevinirim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _LoRDi_

quote:

Orjinalden alıntı: safak10

DHdeki arkadaşlar: Sitede açtığınız başlıklara , gönderdiğiniz mesajlara bakın.Bunlar gerçekliği olmayan saçma sapan konular.Siz burada oyun ile ilgi hiçbişey öğrenemezsiniz.Kendinizi geliştirmeye çalışacağınıza iyilere laf atıyorsunuz , meydan okuma falna.Gelin sitemeize orada öğrenmek isteyenlere en iyi şekilde öğretelim.Ama böyle alakası olmayan başlıklar açtıkça , üstüne bize böyle meydan okudukça kendinizi batırmaktan başka bişey yapmıycaksınız.İstediğiniz Meydan okuma olsun.Tamam yapalım...Meydan okuam bölümün gelin sitemizdeki ordan anlaşalım

yugiohturktekiler bu siteden defolup gitsinler.bizim orda üyeliğimiz olmadığı gibi sizin de burda üyeliğiniz olmasın..

insan hak ve özgürlükleri denen bir şey war bizim burda olmamıza sen karar veremezsin eğer insan hak ve özgürlüklerini bilmiyorsan oku ve öğren

3.2.Kişi Dokunulmazlığı;

Kişinin iktidara karşı korunması demektir. Kişi dokunulmazlığı en temel insan haklarından biridir. Kişi özgürlüğü ve güvenliği, ikisi birlikte, insanın yasayla belirlenmiş ve sınırlandırılmış durumlar dışında hareket serbestliği ve özgürlüğünden yoksun bırakılmaması anlamına gelir. Burada iki anahtar nokta, gözaltına alma ve tutuklama işlemleridir. Bu işlemlerle ilgili bazı hukuki düzenleme örnekleri şöyledir: Polis suç işlenmesini önlemek veya işlenmiş suçların faillerini ele geçirmek için kişilerden (Kendisinin polis olduğunu belirleyen belgeyi gösterdikten sonra) kimliğini sorabilir. Bu istem karşısında herkes nüfus cüzdanı, pasaport veya resmi bir belgeyi göstererek kimliğini ispat etmek zorundadır (Polis Vazife ve Selahiyetleri Kanunu, Madde 17/2,3). Kimliğinizle ilgili sorulara doğru cevap vermek zorundasınız. (Türk Ceza Kanunu, Madde 528, Ceza Muhakemeleri Usulü Kanunu -CMUK-, Madde 135/1) Kimliğini bir belgeyle yada polisçe tanınmış kişilerin tanıklığıyla ispat edemeyenler ve gösterdikleri belgelerin doğruluğundan şüphe edilenler, aranan kişilerden olup olmadıkları anlaşılıncaya veya gerçek kimlikleri ortaya çıkıncaya kadar 24 saati geçmemek üzere polisçe gözaltına alınabilir. (Polis Vazife ve Salahiyetleri Kanunu, Madde 17/4) Üst aranması kural olarak hakim kararıyla yapılır; gecikmede sakınca varsa, kanunla yetkili merciin emri gerekir. (Anayasa, Madde 20/2). Suçu işlediği sırada yada suçüstü sırasında takip edilen kişinin kaçma ihtimali varsa veya hemen kimliğini tayin etmek mümkün değilse tutuklama kararı olmadan dahi o kişi geçici olarak gözaltına alınabilir. (CMUK, Madde 127/1)

Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesinin 5. Maddesi’ ne göre kişi dokunulmazlığında;

** Özgürlük mahrumiyetinde bildirme,

** Yargıç önüne çıkma,

** Yargıç önüne çıkarılmada süre ve usul güvencesi,

** Özgürlük kısıtlamasında makul süre kaydı,

** Özgürlük kısıtlamasına karşı başvuru hakkı vardır.[

Özgürlük başkalarının özgürlüğünü kısıtlıyorsa özgürlük değildir.Siz burada tartışma yaratıyorsunuz forum için uzaklaştırılmanız gerekir ama siz anlaşmışsınız gördüğüm kadarıyla.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.