Şimdi Ara

yugiohtürke meydan okuyalım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi ilk olarak yugiohturk te neymiş sözünü ele alalım. yugiohturk dediğimiz şey türkiye'nin en iyi yugioh sitesidir. kesinlikle reklam yapmak için ya da kendimizi övmek için söylemedim. buyrun google'dan aratın derim.

donanumhaber gerçekten büyük hatta bizim forumdan da büyük bi forum, ama yugioh forumu gerçekten çok yetersiz. çok zamandır gezmiyorum forumu, en son bıraktığım yer 'horakti gelmiş gelecek en güçlü kartdır' gibi bir zihniyet.

ç.o.k i.y.i sözünü ele alalım. Senin yaptığın kişiler arasında çokiyi olabilir, ama gelip birde bizimle yapmayı denesen çokiyi leri biraz daha düşünrsün, sonuçta senin gelişimin de yaptığın kişilere bağlıdır.

Bu arada böyle bir meydan okuma olursa katılmayacağımı bilmenizi isterim, Joey gerçekten yugioh seviyesini ölçme bakımından(amacınızın bu olduğunu düşünüyorum) çok kötü bir oyun. Yasaklı kartların varlığımı dersiniz, bazı önemli kartların yokluğumu dersiniz, bu yüzden deste sayısının azlığı mı dersiniz, oyunun oto oluşundan dolayı kural bilgisinin azlığı mı dersiniz. Buyrun KCVDS'ye gelin diyecem ama, aranızdaki en iyilerin bile entertainment.upperdeck.com a girmiş olacağından şüphem var, bu oyunu da geçersek daha başka doğru düzgün yugioh oyunu kalmaz zaten. Kısacası böyle bir şeye hiç gerek yok, ha çok istiyorsanız peki buyrun gelin derim, ama aramızdaki en iyi jtp cilerin bile bu maçları önemseyip gerçek güçlerini göstereceklerini sanmıyorum.

El yumruğunu yemeyen yumruğunu balyoz sanar, arlanmaz diye bi söz vardır. Buyrun bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimateejder -- 13 Temmuz 2008; 11:51:09 >

• Bizim morkumuz yok dime ulti Jtp de oynarız Kc de ama Kcvds asıl ygo bilgisini gösteren oyundur korkmuyosanız gelin :)
  • siz şimdi bize mi meydan okuyacaksınız :D duyduğuma göre destenizde 3 tane mavi gözlü ile oynuyomuşsunuz.allah bilir yask kartlarıda bilmiyosunuzdur bi meydan okuyun nasıl duel yapılır görün

benim yerim burası gelin öğretim size bişeler

ağ:PİERCE_53
    şifre:123
  • quote:

Orjinalden alıntı: alphino

quote:

Orjinalden alıntı: pallet_35

quote:

Orjinalden alıntı: alphino

quote:

Orjinalden alıntı: garez482

Ben yugiohtukün bir üyesiyim beni ordakiler tanır.

Eğer böyle bir eydan okuma yaparsanız çok ama çok yüksek bir ihtimalle kaybedersiniz yugiohtürkte çok ama çok güçlü kişiler var ve sizi kolaylıkla yenebilirler.

yugiohturkte neymiş 16.000 küsüratlı üye varmış bizde az var ama hepside ç.o.k i.y.i. duellocular (ben acemi gibi bişeyim) tamam mesala kimileri var kaç yaşında hala yugi oynayan ama onlar hariçinde nedeyse hepsi süper olduğunu sölememde gerek bile yok ygo turk te neymişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

siteye girip kendin anlaya bilirsin ve bilmeden konuşuyora benziyorsun

sanane seni ilgilendirmez hiçte yalan değil siz buraya örgütlenip gelioyrsunuz mu diyelim? fatality_idris demiş ya öğretelim bişeyler gel duel nasıl yapılır diye bişiler sölemiş onada sölüorum başka bi konuda başka birisi sölemiş doğrumu yalanmı bilmiyorum ama ygo turktekiler deste çalıyomuş onu duyduktan sonra yalanda olsa doğruda olsa (kendi düşüncem) ygo turktekilere güvenim kalmadı gidin siz minnos ile duel yapın bilginiz ona yetebilir! ben duel yapmam çünkü hamcahi'm yok konu dışı değil burası!

deste çalanlar da yugiohturk ten çalıolar ama ;) sonuçta sen de haklısın yugiohturk te 2-3 tane deste çalanlar var ve bunlarla duello yaptıysan yugiohturk'tekiler deste çalıyorlar diyebilirsin ama sonuçta 4 kişi yapmışsa orda yugioıh oynayan 100 kişi aynı şeyi yapıyor olamaz. isterseniz çok güzel felsefe yaparım ama ben şahsen sizinle duello yapmak istesem size de birşeyler öğretmek amacıyla yaparım çünkü gerçekten yanlış öğrendiğiniz birçok şey var. sonuçta ne kadar iyi rakip o kadar zevkli duello. 80 kartlık deste kullanan adamı yenmektense 40 kartlık deste kullanan adama yenilmeyi tercih ederim, bizim sitedeki çoğu kişinin mantığı bundan ibaret, ama bakıyorum ki bu sitede gözünü kazanma hırsı bürümüş birçok kişi var. bunlardan biri de şu alıntı yaptığım kişi. böyle kişilerle duello yapmamaktan bahsediyorum rambo anladın mı ? gidip level 3 destesini alıp oynayıp oynayıp bi raigeki ye kurban gitmek istemiyorum. kcvds de mükemmel kombolar yapıp 1 elde birden fazla güçlü canavar çağıran rakibime vortex cakmam, duelloyu bırakırım hatta çünkü basit bir kart oynayıp adamın yaptığı mükemmel şeylerini bozmAktansa adama yenilirim daha iyi. ama hala bize noob diyip bizi kötülemeye devam ederseniz, siz mi bize bişey öğretceksiniz lan derseniz, emin olun size hiç acımadan karşınıza en mükemmel oynadığım desteyle gelirim, ve bunu yaptıktan sonra beni durdurabilecek kimse olduğunu sanmıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: alphino]
    sanane seni ilgilendirmez hiçte yalan değil siz buraya örgütlenip gelioyrsunuz mu diyelim? fatality_idris demiş ya öğretelim bişeyler gel duel nasıl yapılır diye bişiler sölemiş onada sölüorum başka bi konuda başka birisi sölemiş doğrumu yalanmı bilmiyorum ama ygo turktekiler deste çalıyomuş onu duyduktan sonra yalanda olsa doğruda olsa (kendi düşüncem) ygo turktekilere güvenim kalmadı gidin siz minnos ile duel yapın bilginiz ona yetebilir! ben duel yapmam çünkü hamcahi'm yok konu dışı değil burası!

1-)Ona Netdecker denir.
    2-)Netdeckerlarda zaten bizim sitemizden deste çalıyor sitemizde 770 adet deste içeriği war.
    3-)İnsanların Netdecker olduğunu anlaman için seninde Netdecker olman gerekir çünkü aynı desteyi sende kopyalamışsındır...
    4-)Belliki sende bir netdeckersın
    5-)Biz minnoşla duello edelim ama sizde Horakhtyinize tapınmaya devam edin

• DHdeki arkadaşlar: Sitede açtığınız başlıklara , gönderdiğiniz mesajlara bakın.Bunlar gerçekliği olmayan saçma sapan konular.Siz burada oyun ile ilgi hiçbişey öğrenemezsiniz.Kendinizi geliştirmeye çalışacağınıza iyilere laf atıyorsunuz , meydan okuma falna.Gelin sitemeize orada öğrenmek isteyenlere en iyi şekilde öğretelim.Ama böyle alakası olmayan başlıklar açtıkça , üstüne bize böyle meydan okudukça kendinizi batırmaktan başka bişey yapmıycaksınız.İstediğiniz Meydan okuma olsun.Tamam yapalım...Meydan okuam bölümün gelin sitemizdeki ordan anlaşalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: safak10

DHdeki arkadaşlar: Sitede açtığınız başlıklara , gönderdiğiniz mesajlara bakın.Bunlar gerçekliği olmayan saçma sapan konular.Siz burada oyun ile ilgi hiçbişey öğrenemezsiniz.Kendinizi geliştirmeye çalışacağınıza iyilere laf atıyorsunuz , meydan okuma falna.Gelin sitemeize orada öğrenmek isteyenlere en iyi şekilde öğretelim.Ama böyle alakası olmayan başlıklar açtıkça , üstüne bize böyle meydan okudukça kendinizi batırmaktan başka bişey yapmıycaksınız.İstediğiniz Meydan okuma olsun.Tamam yapalım...Meydan okuam bölümün gelin sitemizdeki ordan anlaşalım

yugiohturktekiler bu siteden defolup gitsinler.bizim orda üyeliğimiz olmadığı gibi sizin de burda üyeliğiniz olmasın..

• quote:

Orjinalden alıntı: _LoRDi_

quote:

Orjinalden alıntı: safak10

DHdeki arkadaşlar: Sitede açtığınız başlıklara , gönderdiğiniz mesajlara bakın.Bunlar gerçekliği olmayan saçma sapan konular.Siz burada oyun ile ilgi hiçbişey öğrenemezsiniz.Kendinizi geliştirmeye çalışacağınıza iyilere laf atıyorsunuz , meydan okuma falna.Gelin sitemeize orada öğrenmek isteyenlere en iyi şekilde öğretelim.Ama böyle alakası olmayan başlıklar açtıkça , üstüne bize böyle meydan okudukça kendinizi batırmaktan başka bişey yapmıycaksınız.İstediğiniz Meydan okuma olsun.Tamam yapalım...Meydan okuam bölümün gelin sitemizdeki ordan anlaşalım

yugiohturktekiler bu siteden defolup gitsinler.bizim orda üyeliğimiz olmadığı gibi sizin de burda üyeliğiniz olmasın..

insan hak ve özgürlükleri denen bir şey war bizim burda olmamıza sen karar veremezsin eğer insan hak ve özgürlüklerini bilmiyorsan oku ve öğren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pallet_35 -- 14 Kasım 2015; 20:26:30 >

• Kaan benim lo Hasan xD deck çalmak he Kcvds oynayalım ne kadar deck çalsanızda oynama sitilini beceremezseniz yine kolaylıka yenbilirsiz arkadaşım burda benim eski üyeliğim yani buraya üye olup olmayağımı sana sormayacam...Bizle Duello yapmak isteyen Meydan Okuma bölüümüze mesaj atabilir ve hiç kimseyede gelme demiyoruz Minnoş gibiler hariç
  • Ne alaka ? Siz tamam Yugioh öğrenmemeye devam edin.Burda YugiohCahili olarak yaşayabilirsiniz.Ama sizin forumunuz sadece Yugioh değil unutmayın.O yüzden bizi burdan kovma gibi bişeyiniz yok yani.
  • yaa bu kadar konuşmaya gerek yok meydan okuyacaksanız gelin okuyun yapalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: pallet_35

quote:

Orjinalden alıntı: alphino]

1-)Ona Netdecker denir.
    2-)Netdeckerlarda zaten bizim sitemizden deste çalıyor sitemizde 770 adet deste içeriği war.
    3-)İnsanların Netdecker olduğunu anlaman için seninde Netdecker olman gerekir çünkü aynı desteyi sende kopyalamışsındır...
    4-)Belliki sende bir netdeckersın
    5-)Biz minnoşla duello edelim ama sizde Horakhtyinize tapınmaya devam edin

Bende cevap vereyim. Benim hamaçim yok oyüzden asla böle bişi yapamam zaten ygo türkü al G. tüne sok
    anladınmı biz bikere horaktiye tapmıyoruz (tapanlar var) zaten bende bir arkadaştan dyduğuma göre ohh ne iyimiş hem ygoturk ten gel casusluk yap bilgileri topla git zaten bu bölüm ygoturk ten çok önceden vardı

• quote:

Orjinalden alıntı: ultimateejder

Şimdi ilk olarak yugiohturk te neymiş sözünü ele alalım. yugiohturk dediğimiz şey türkiye'nin en iyi yugioh sitesidir. kesinlikle reklam yapmak için ya da kendimizi övmek için söylemedim. buyrun google'dan aratın derim.

bende sadece sana [code]NOOB derim
  • Tartışma yaratmayın arkadaşlar...
  • Göker bey, bi zahmet alphino arkadaşa ip ban yapsanız.
    Şikayette etmiştim zaten kendisi söylediği konur97 olduğunu.
    Fake bi üyelik almış yine

Bu arada ygo türk'teki arkdaşlardan alphino adına özür dilerim.
    Niyetim seviyeli bir şekilde düello yapmaktı.
  • hangi oyunda yapılcak
  • bu amacını fakettik Jungle Boggie sorun değil her zaman duello yapabilriz
  • arkadaşlar ben eski bir dh ciyim mesajımın azlığına bakmayın ben bu foruma girdiğimde yugioh forumundan gercekten çok az kisinin ilgisiyle karşılaşıyorum ve forumlar 10 gün önceki aylar önceki bile 1. sayfada gerçekten yugioh forumunun gelişmesi lazım ben bir dh ci olarak yugioh turk yener diyorum çünkü ora direk yugioh forumu burda 10 kişi iyi biliyosa orda daha fazla olacağını tahmin ediyorum
  • Arkadaşlar dostça bi meydan okuma dedik kavga ediosunuz ya ağlarınıza geliom bu arada merak ettim sizin gücünüzü yasak kart kullandığınızı görürsem anında çıkarım düellodan siz yenik sayılırsınız baştan sölim
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatality_idris

siz şimdi bize mi meydan okuyacaksınız :D duyduğuma göre destenizde 3 tane mavi gözlü ile oynuyomuşsunuz.allah bilir yask kartlarıda bilmiyosunuzdur bi meydan okuyun nasıl duel yapılır görün

benim yerim burası gelin öğretim size bişeler

ağ:PİERCE_53
    şifre:123

geldim ağına eskideki gibi güçlü olmasamda idare edio destem eskilerden bikaç adamı çağırdımda gelmediler gelselerdi sizi yenebilirdik
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.