Şimdi Ara

YU Gİ OH ONLİNE 3 kart alma ve düello yapma acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar ben yu gi oh online 3 te kart almak ve düello yapmak istiyorum bir türlü yapamıyorum nasıl kart alıp düello yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

• yaa bi allahın kulu gelipte yazı yazmazmı yaa kaç gündür bekliyorum yeter yaa hepinizden bıktım artık
  • O oyunu bırak zaten tr den kart alamazsın ve npclerı baslangıc deckıyle yenmek ımkansız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharpSeyf

O oyunu bırak zaten tr den kart alamazsın ve npclerı baslangıc deckıyle yenmek ımkansız...

malesef dediğin doğru hay ben bu oyunu yapanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: erccann

quote:

Orijinalden alıntı: SharpSeyf

O oyunu bırak zaten tr den kart alamazsın ve npclerı baslangıc deckıyle yenmek ımkansız...

malesef dediğin doğru hay ben bu oyunu yapanın

Ne ben bu oyunu yapanın trde yasayanlar ıcınmı yapıldı bu oyun ...
  • Bu oyun jtp değil
    Trainerlerin hicbiri calısmıyor jtp de
  • çocuklar çok büyük bir sorunum var yardım ederseniz çok ama çok sevinirim.

YU Gİ OH online 3 oyununu www.yugioh-online.net sitesinden önce üye oldum , e posta adresime girip aktivasyon kodunu

onayladım , ondan sonrada giriş kısmından kullanıcı adımı ve şifremi girdim , sonra da setup dosyasını bilgisayarıma indirir indirmez

oyunu kurma aşamasına geçtim , indirme işlemi bittikten sonrada oyuna girdim , kulanıcı adımı ve şifremi girdim , görünümümü

tasarladım , bu işlemide bitirdikten sonrada şu yazı ortaya çıkıyor '' You have been disconnected from the server'' diye bir yazı

çıkıyor , okey tuşuna tıkladığım zamanda menüye geri dönüyor. neden açamadığım konusunda yardım edermisiniz lütfen ?

NOT: Microsoft vissuel 2008 programınıda indirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: siskem

çocuklar çok büyük bir sorunum var yardım ederseniz çok ama çok sevinirim.

YU Gİ OH online 3 oyununu www.yugioh-online.net sitesinden önce üye oldum , e posta adresime girip aktivasyon kodunu

onayladım , ondan sonrada giriş kısmından kullanıcı adımı ve şifremi girdim , sonra da setup dosyasını bilgisayarıma indirir indirmez

oyunu kurma aşamasına geçtim , indirme işlemi bittikten sonrada oyuna girdim , kulanıcı adımı ve şifremi girdim , görünümümü

tasarladım , bu işlemide bitirdikten sonrada şu yazı ortaya çıkıyor '' You have been disconnected from the server'' diye bir yazı

çıkıyor , okey tuşuna tıkladığım zamanda menüye geri dönüyor. neden açamadığım konusunda yardım edermisiniz lütfen ?

NOT: Microsoft vissuel 2008 programınıda indirdim.

bu sorun bendede oluyor ama korkma bende 2-3 kere olduktan sonra açılıyor menüye gelince tekrar gir illaki 2. ya da 3. girişinde çıkmaz yugioh online 3 çok geniş kapsamlı oyun olduğu için server hatası veriyor.

• selam bende yugioh online 3 oynuyorum şu ana kadar oynadığım en iyi yugioh oyunu ancak card almak ve BP almak sıkıntılı npc leri yenmek arkadaşın dediği gibi imkansız ama yine başka yeni başlayanları yenmek eğlenceli en azından eşit haklarınız var en taktik kim kurarsa o kazanır tek sorum nasıl BP alabileceğimi bilen varmı ?

nick=BlueEyes45
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.