Şimdi Ara

YU-Gİ-OH Joey The Passion (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
93.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralcı

oyun hata veriyor, yüklenmiyor

kardeş bir kaç gün sonra düzelir.
    banada öyle oluyordu.
    dorumunda sorduğumda cevap olarak bunu aldım:
    bu oyunu o kadar çok kişi indiriyoki bazen siteler bozulabiliyor yani bi bakıma süre aşımına uğruyor.o yüzden bir kaç gün bekle.

not:cevap %100 alıntıdır

• yu gi oh oyunu nu nereden indirebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartların yüreği

yu gi oh oyunu nu nereden indirebilirim

valla neredeyse tüm konularda bu soru var bu amaçla açılmış konular var.

ör:tüm sorularınız buraya
    yugioh un tüm bölümleri ve birkaç küçük bilgi vb.
    şunları biraz araştırsanız çok sevinecem

• bende kaiba var ama kaiba çok zor
  • yok ben çok kolay yeniyorum.
  • JOE'yi yenmek zor çünkü tüm deste açık olduğu için ve oyunda 700 kart olduğu için çok zor oluyor yenmek.Bilgisayarın hile yapmasıda cabası.
  • YA LTF YARDIM HERŞEYİ YÜKLEDİM AMA ŞU BAŞLATA GİRİP ORADAN ÇALIŞTIRA GİRİP ORAYA Bilgisayarım -> HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> KONAMI -> Yu-Gi-Oh! Power Of Chaos YAZISINI KOPYALIYORUZ YA BENDE OLMUYOOOO WİNDOWS BU ŞEYİ BULAMADI FİLAN DİOO LÜTFENNN YRDM
  • Çok kolay sadece resimlere bak ve resimde gördüklerinin aynısını yap.Ne fazla ne eksik ok
  • olmuo o lanet çalıştır şeyine o lanet bilgisayarım hkey local machıne falan yazınca bulunamadı diooo
  • bunun daha kolay yüklenme yolu yok mu?
  • ve bedava mı?
  • kabus bişi dicem senin yerdenizde birliğin yoksa gel bizim birliğe sağlık bedava yeri deil di aslında lafın ama oke kabus lwllimiz aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: guvengs

bu yamayı yüklemeden bütün kartları açma şansızımız yokmu

var kardeşim single player den duello yaparsın teeek teeek 352 tane kartı açarsın
  • saol kardeş çok güzel oun yanlız sıkıştırlımış bi versiyonu yok mu yani sıkıştırıp upload edemez misiniz???
  • Ben yeni partlar buldum herşeyi sağlam olmalı.Bu linklere güveniyorum.Bu yüzden yeni konu açıcam ama bu konuyu yapan arkadaştan izin istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 28 Mayıs 2007; 14:48:40 >
  • cp artik eskidi sıkıyo ya ama parali uyeler guzel oluyom hersey var

• Ses vermiyorsan benim yapıcak birşeyim yok artık.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reppu -- 10 Ocak 2012; 11:20:54 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reppu -- 10 Ocak 2012; 11:21:07 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.