Şimdi Ara

Yu-Gi-Oh! Herkez destelerini yazabilir mi!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
807
Cevap
2
Favori
448.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • egemenss bu edirnede ali paşa çarşısındaki dükkanın adı ne?
    hala satıyor mudur acaba?
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simurg -- 17 Temmuz 2008; 1:00:27 >
  • ufucklık sende edirnelisin galiba ali paşada oyuncak dükkanlarında ön tezgahlara koyuyolar zaten ben ikinciye sordum kaibanın serisi kalmıştı oda kartlar yamuk yumuktu yeniler 1-2 hafta sonra gelir dedi adam
  • yaa silfer ben seni ekledim açmıyosun
  • sitesinin adı neeeee
  • yaa destemi büyütmek istiyorum

Yu-Gi-Oh! Herkez destelerini yazabilir mi!!!

• Yok ben Edirneli değilim. Orda üni.de okuyorum. Zaten bu kardeşim kullanıcı adı.Yeni kullanıcı adı almakla uğraşmak istemedim.Bu kartlar türkçe mi yoksa orjinal kartlar mı?
  • abi sen galiba kardeşine hediye almak istiyosun kartlar orjinal olunca tabii bizim büyüklerimizin dediği gibi gevur icadı alamanyalardan geldi gibi sözler orjinaller ingilizce ama tabi japonyadan türkiyeye geldiyse onu bilemem.orjinal olmayanlar ise bende marketten veya farklı yerlerden alınmış küçük poşetin içinde 4-5 bilemedin 6 olan kartlar ama tabiiki bana soruyosanız en iyisini alın bunlar mağzalarda bazı oyuncak dükkanlarında bulabilirsin
  • Gerçekten ii bi desteymiş!!! Ama muhtemelen bnimki yener zaten god ları kullanmıyorum pyramit of light işini görür. Bi de sphinx leri koydummu işin biter bu arada destemi 60 karta düşürdüm!!! Daha ii!!!
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simurg -- 17 Temmuz 2008; 1:00:31 >
  • Arkadaşlar her ilde satılmıyomuş bunlar
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simurg -- 17 Temmuz 2008; 1:00:36 >
  • nerde oturuyosun xxxxshadowxxxx
  • benim forbıdden exoaıa yu-gi-oh nun destesinde egzodya kartının olduğu deste ama egzodya yok

Yu-Gi-Oh! Herkez destelerini yazabilir mi!!!

• olm öle olsaydı yugi den de SLIFER,OBELISK ve RA çıkardı. Bunlar sadecce bi kaçı daha neler neler war. Bunları ayrı satıyolar internette. eBay da fln görürsün
  • arkadaslar bende su yugiyi oynamak istitiyorum bana yardımcı olabilirimisiniz.
    1-yugioh online oynamak istiyorum yugiohun online sitesine girdim ama turkiyeye ait bi server yok. yoksa onun haricinde hangi ulkede oynasam uygun olur
    2-bu yugioh un onlinesi ucretlimi kotayı asırı dolduruyomu bunları ogrenebilirimiyim?
  • Bakın ben bu Yu-Gİ-OH'u d cocukta izliyorum ve çok sevdim yu gi oh 'uben bunun bilgisayar oyununu indirdim gayete hızlı indi yugioh online'den ama play mlay yoktu ben yugi'de yeniyim yugi kartlarını nerden bulabilirim? bana özel mesajla yugi hakkında bilgi verirseniz minnettar kalırım mesajlarınızı bekliyorum
  • Abi ya ben Armed Dragon LV10 diye bir kartı hiç bir yerde görmedim İnternette Lv7 den sonrasının olmadığını söylüyor
  • Goblin Thief
    Monster Reborn
    The Inexperienced Spy
    Card Destruction
    DNA Surgery
    Absorbıng Kıd From the Sky
    Skull Dog Maroon
    Royal Commond
    Cyber Raider
    Dark Master Zorc
    Remove Trap
    Slifer the Sky Dragon
    Trap Hole
    Switch Gaia The Fierce night
    Gilford the Legend
    Darkness Red Eyes Black Dragon
    Special Hurricane
    Mask of the Accursed
    Mystical Space Typhoon
    Skull Knight 2
    Kuriboh
    Winged Kuriboh
    Horus The Black Flame Dragon ların hepsi
    Daha çok kart var ama yazmak uzun sürer Toplam 85 tane
  • Birazdan benimde destem olacak iniyor şuan kayıtta yaptım...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.