Şimdi Ara

YTÜ dendiği kadar kötü mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elam, Yıldız Teknik'i uludağ sözlük ekşi sözlük bir kaç yerdede çok gömmüşler gerçekten öyle mi artık basit bir ünivesite diyorlar çoğunun yorumu sebebi nedir Davut Paşa kampüsü bu kadar kötü mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öğrenciler genelde kendi yaşadıkları küçük şeyleri de büyütüyor. ama bence devlet üniversiteleri genel olarak çöküyor, özellikle son 10 yıldır.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Flareon -- 23 Ekim 2020; 12:3:28 >
  • Dr.Flareon kullanıcısına yanıt
    Peki kısaca anlatmak gerekirse YTÜ ismi hala vay dedirtiyor mu hem şirket hem prestij için ? Kampüsüde hoşuna giden gitmeyen şeyleride kısaca anşatırsan çok iyi olur.PM atamıyorum bu arada.

• NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    Vay dedirtmesi kişiye bağlı bence çünkü zaten bir sürü mezun mühendis var çok bilmeyen kişiler zaten mühendis bol ytü ktü farketmez diyip attırabiliyor, bilen kişiler de ytünün itüden vs sonra geldiğini düşünebilir. Mesela benim itüye girişim kesindi sıralamam dolayısıyla, kaldı ki boğaziçi hedefliyordum. Bana Ytünün eğitimi o kadar iyi değil gibi geliyor, ama 100 bindeki adama sor onun düzeyi ytüye anca yetiyordur çok süper der.

Kampüsünde olumsuz bir durum olarak köpekler aşırı fazla, ama zarar vermiyorlar genelde. Onun harici olumsuz bir durum gözlemlemedim kampüs gayet yeşil yeterli alana sahip ferah bence.

Eğitim eksik mi neye göre dedin peki ? KTÜ 70bin ile alırken YTÜ 20 binle alıyor arasında fark yok mu anlayamadım.Etrafta YTÜ den mezun boş mühendis var mı yani sonuçta ülkede çok fazla özel ünivesite var ve çoğunlukla mühendislik okunuyor boş mühendislerin sebebide bu diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NARSİL_BERKAY -- 28 Kasım 2017; 23:44:12 >
    Kocaeli tıp okuyorum dedin İTÜ ne alaka anlamadım 😬

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NARSİL_BERKAY -- 28 Kasım 2017; 23:47:44 >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Flareon -- 23 Ekim 2020; 12:4:20 >
    Ytü eğitimini neden beğenmiyosun ?

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Flareon -- 23 Ekim 2020; 12:4:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.