Şimdi Ara

yoyofoni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye’nin parfüm alanın da en büyük e-ticaret markası olan yoyofoni, hizmetinizde! Biz de bir çoğumuz gibi uzun uzun mesai saatleriyle çalışan, çalıştığımız kurumlarda farklı görevler yürüten kişilerdik. İşimiz icabı alışverişe ayıracak vaktimiz azaldıkça e-ticaret ile tanıştık. Bizim için en önemli değerin müşteriye verilen güven, söz ve gösterilen özen olduğunu hiçbir zaman unutmadık, unutturmadık!, Eğitimlerimiz de internet üzerinden olduğu için, internetin sunduğu imkanlar dünyasında biz de olalım istedik;

2011 senesinde tüm altyapı ,yazılım ve tasarım çalışmalarımızı tamamlayarak, aile şirketimiz olan yoyofoni Ticaret LTD. ŞTİ. Türkiye’nin sadece parfüm ürünleri satan sitesiwww.yoyofoni.com e-alışveriş sitelerimizi açtık.Her geçen yıl içinde daha fazla kazanç uğruna ürün orijinalliğini ve hizmet kusursuzluğundan taviz vermeyerek, e alışveriş konusunda bir güven markası olmayı başardık .

yoyofoniyoyofoni.com kurulduğu günden bugüne dünyaca ünlü parfüm markalarını kaliteden ödün vermeden sizlerle buluşturuyor.Satışa sunduğumuz her ürün koku, kalıcılık bakımından şüphesiz orijinaldir. Biz sattığımız ürünlerin her zaman arkasındayız.

Saygılarımızla,

• birkaç yıldır sizden alışveriş yapıyorum bana gönderdiğiniz bir tane hediye 2 ml parfüm vardı kokusunu bulamadım bana ulaşırmısınız,iyi günler
  • Şikayetvar'da yazılanlara göre sahte satıyormuşsunuz.
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    GÜNDE YÜZLERCE SİPARİŞ KARGOLANMAKTA 10 YILDIR FALİYET GÖSTERMEKTEYİZ VE TOPLAM DA 5 ŞİKAYET MEVCUT
    BUGÜN TÜRKİYENİN EN ÇOK ALIŞVERİŞ YAPILAN SİTELERİNİN ŞİKAYETLERİNİ BAKIN BİRDE 70 BİNDEN FAZLA ŞİKAYETLERİ VAR
    YANİ HERKESİ MEMNUN EDEMİYORSUNUZ
    GÖZÜNÜZÜN ÜZERİNDE KAŞ VAR DİYE ŞİKAYET EDİYORLAR
    MALESEF ÖYLE BİR DÖNEMDEYİZ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.