Şimdi Ara

Youtube yasağını kaldırın... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Buradan sorunsuz youtube!a erşebilirsiniz.Arama kısmına youtube yazın.Yeterli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tepe

http://vtunnel.com/
    Buradan sorunsuz youtube!a erşebilirsiniz.Arama kısmına youtube yazın.Yeterli.

http://www.youtube.dinamiturk.com/

tek geçerim
  • proxy siteleri bilgisayarı herkese açıyor. ip niz araya giren bir vatandaşın eline geçebilir. bence bir youtube için hiç mi hiç değmez. benzer videolar daliymotion megavideo vs de de var. belli bir zaman yeter de artar bile.
  • youtubeyi kapamaları iyi olmadı hiç bütün millet en çok oraya takılıyor ama proxy değiştirmeler veya ip değiştirmede çözüm olmadı yada ben beceremedim bu tür siteleri açmak için program kullanırsak internetin vıcığı çıkar yakında telekoma gelince vdsl 2 gelcekmiş halada hiç duyum yok haber yok ne oldu bilmiyorum gene dediğimiz gibi aynı taş aynı hamam devam,kotalar güncellenmiyor ay sonunda fazla gösterip paraları almayı bilir ama..
    hizmet iyi ama sorun olunca hizmet çoğuna sıfır geliyor.
    youtube yasaklanmayıp sadece uygunsuz videoları kaldırsaydılar iyi olurdu..
  • Yok abi bunlarla uğraşmayın.. En iyisi UltraSurf.. Programı açıp minimize ediyorsunuz.. Ve size açtığı Internet Explorer sayfasından istediğiniz siteye giriyorsunuz..

Ama sadece Internet Explorer dan çalışıyor.. Mozilla FireFox ve Opera gibi diğer tarayıcılar bu programı desteklemiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechN9ne

Yok abi bunlarla uğraşmayın.. En iyisi UltraSurf.. Programı açıp minimize ediyorsunuz.. Ve size açtığı Internet Explorer sayfasından istediğiniz siteye giriyorsunuz..

Ama sadece Internet Explorer dan çalışıyor.. Mozilla FireFox ve Opera gibi diğer tarayıcılar bu programı desteklemiyor.

ilginç ben dün opera ile girmişitm youtube'a ultrasurf'ü kullanarak.yazınızı görünce bi deniyim dedim olmadı.

• www.ktunnel.com üzerinden de youtube'a girebilrsnz
  • hadi biz ulaşıyoruz, daha birsürü kullanıcı bu tür konuları bilmediği için ulaşamıyor. Belki çok güzel videolar hazırlayacak, çok yararlı birşeyler sunacak bize. Ben bu yüzden girmiyorum, bunun yanısıra ingilizcem de iyi değil çoğu videoda ne diyor anlamıyorum.
  • bu ktunnel gibi sitelerden girildiginde kullanıcı adıyla sign in yapılamiyor mu yada yapılabilen bi site var mı,dns ayarlariyla oynamadan bu işi çözemez miyim son bir soru dns ayarlarıya oynarsam emulede bi sorun çıkar mı? cahilliğime verin.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

http://www.youtube.dinamiturk.com/

tek geçerim

Bende Genelde Onu Kullanıyorum...
  • Ben daha youtube ihtiyac duymadim yasaklanimi girmem cokmu önemli girerim tabii ama zorla burdaan girerim olmadi bunu denerim ya siz youtube webmaster değilsiniz ki Türkiye temsilcisi olarak
  • Internette bi yerde en fazla internet sansürüne uğrayan ülkerin renge göre işaretlendiği bir harita görmüştüm. Durum gayet vahim. Arap ülkelerinden beter durumdayız nerdeyse. Internet sansürüne en fazla ülkeler arasındayız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechN9ne

Yok abi bunlarla uğraşmayın.. En iyisi UltraSurf.. Programı açıp minimize ediyorsunuz.. Ve size açtığı Internet Explorer sayfasından istediğiniz siteye giriyorsunuz..

operadan izleyebiliyorum bu program sayesnde
  • youtube a gelen yasağın sebebi ne bilen varmı arkadaşlar. ? ben Atatürk'e ve Türk Milleti ' ne yapılan hakaretler olduğu ve kaldırlımadığı için zannediyordum. ve bu sebepten elimde ultrasoft olmasına rağmen ülkemin kararını desteklemek için girmiyordum. altında başka sebepler varsa kasmayalım gercekten youtube suz net cekilmior. ya birde yeri değilde ev telefonunu kullanmamaıza ragmen adsl için açık tutmak ve sabit ücret ödemek zorunda kalıyoruz yokmu buna çözüm ??
  • beyler kimse üstüne alınmasın ama...
    tahamura arkadaşımız kendim yazdım demiş...
    daha 31 tane yazısı var forumda...
    yeni kullanıcılara çok itimat etmemek çıkarınıza olur.
    iki kere hem de bu forumda yandım öyle,
    kendi imalatım denen biri program, biri ayar.
    bilgisayarımın ırzına geçildi.
    sakıncalı işlevler bulundurabilir.

amatör yazılımcılar da programlarını denetmek istiyorlar ise, rapidten değil,
    kendi web sitelerinden yasal bir şekilde yaymalı, mümkünse kendi sitesinden link vermeli.
    benim de arkadaşlarım var bi iki tane yazılımla uğraşan.
    deneysel amaçlı yazdıkalrı programları kendi sitelerinden veriyorlar.
    güven açısından bu lazım...
    devir kim kimi min mini devri malesef, dikkatli olmak lazım...

iyi niyetli arkadaşlar vardır aramızda belki kızarlar bana bu konuda ama,
    böyle yapmaları kendilerinin de hayrına olur ileri dönük, selamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Çıkışlar sorunlu ise bu bizim değil tonla para döktüğümüz tekelkom un sorunu.Ben parasını bastırıyorum ister akşama kadar youtube da takılırım ister başka yerde.Bu kimseyi ilgilendirmez.Mantıklı cümleler kurun.Yok yurtdışı rahatlamış yok bilmem ne.Tekelkom yükseltsin çıkışları,zorlanmasın.Boş boş VDSL2 işleri ile boş reklam yapacağına çıkışlara yatırım yapsın.

• bırakın yasağı massağı
    indirin internetten hotspot shield enable yapın(saatin yanında)
    yasak nedir anlamazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.