Şimdi Ara

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
35
Favori
54.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Youtube Vanced v16.14.34 için bir hata düzeltmesi yayımlandı, bunda Chromecast hatası düzeltiliyor. Eğer pil tüketimiyle ilgili şikâyetiniz varsa da yeni yamayı yükleyebilirsiniz. Sürüm numarası aynı olduğu için Vanced Manager'da "yeniden yükle"yi tıklayıp ardından son sürümü "tekrar indir" seçiniz.

• cnzynp11 C kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Android Auto seçeneklerinden bilinmeyen kaynakları ayarlamayı deneyin, geliştirici seçeneklerinin açık olması gerekebilir.

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    COK TEŞEKKÜR EDERİM OLDU😄 [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cnzynp11 C kullanıcısına yanıt

Rica ederim, iyi günlerde kullanın:)

• Vanced Manager 2.6.0, Youtube Vanced 16.14.34 ve YouTube Music Vanced 4.24.51 sürümüne güncellendi.

=====================

Neler yeni?

Youtube Vanced'de

• Sürüm yükseltildi

• Giriş hatası (login bug) düzeltildi

• Yeni logo tasarımı

• ExoPlayer v1 Google tarafından tamamen kaldırıldı, bu yüzden bunun ayarı kaldırıldı, lag sorunu olanlar VP9'u deneyebilir

• SponsorBlock oylama ayarı eklendi (cane teşekkürler)

• SponsorBlock ile ilgili çeşitli hatalar düzeltildi (tekrar cane teşekkürler)

• Chromecast hatası yamandı

• Pil tüketimiyle ilgili iyileştirme yapıldı

Music Vanced'de

• Sürüm yükseltildi 4.24.51

• Logo değiştirildi

• Pil tüketimi sorunu giderildi.

Vanced Manager'da

• Vanced uygulama kartları için yeni arayüz

• İndirme sırasında yüzdelik gösterge

• Hakkında ekranında sürüm bilgisine tıkladığınızda Manager değişim kaydı

• Uygulama düzeni daha tanıdık bir tasarıma güncellendi

• "INSTALL_FAILED_INTERNAL_ERROR: Permission denied" hatası MIUI optimizasyonu diyalogunu açacak

• Temaya görüntüsü iyileştirildi

• Eski kod silindi veya güncellendi

• Sağdan sola olan dillerde karşılama ekranlarındaki düğme çalışmaması düzeltildi

• Root yükleyicideki "[INSTALL_FAILED_ALREADY_EXISTS: Attempt to re-install com.google.android.youtube without first uninstalling]" hatası giderildi

• Root yükleyicideki oturum kimliğiyle sonuçtaki sayıların uyuşmaması ile ilgili çökme giderildi

Bu sürümde ne yaptıysam video oynatma kalitesini kalıcı olarak değiştiremedim sizde durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C30C46BA4

Bu sürümde ne yaptıysam video oynatma kalitesini kalıcı olarak değiştiremedim sizde durum nedir?

Selamlar

Sanırım sizin video kalitesi ayarlarına da Google müdahale etmeye başlamış. Vanced bu işi gayet güzel hallediyordu :)

Youtube -> Ayarlar -> Vanced ayarları içindeki video kalitesi ayarlarını devre dışı bırakabilirsiniz, sonra Youtube -> Ayarlar -> Video kalitesi tercihlerinden ayarlayabilirsiniz.

Aynen öyle olmuş teşekkürler.

Bu arada oda kafasına göre takılıyor 720 ile 1080 değişiyor vanced ayarlarını beklemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C30C46BA4 -- 29 Nisan 2021; 8:46:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C30C46BA4

Vanced ayarı 720p, video ayarı veri tasarrufu seçtiğim halde 2160p video açıyor. Ve bunu kafasına göre durmadan değiştiriyor. Eski sürüm yükledim (16.02) bu seferde uygulama YouTube a erişemiyor. Mecbur son sürüm kullanıyorum.

Newpipe'da oturum açılsa ona gecicem aslında ama... şu an el mahkum vanced ile devam. Umarım bunu çözerler.

Edit. 16.02 sürümünde erişim sorunu yaşadığım için 15.43 sürümüne düşürdüm. Böyle sorunsuz.
    Teşekkürler swothra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 29 Nisan 2021; 15:54:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sırf bu sebepten eski 15.43.32 versiyona döndüm. Güncellemeyi de düşünmüyorum artık.

Çalışmayıncaya kadar devam.

• Google bir eliyle verirken diğer eliyle almayı sürdürüyor. Bu yöntem o sürümde de çalışmazsa Vanced'in son sürümüyle ilgili sorunu çözmese bile "etrafından dolaşma" yöntemi için bir önceki mesajıma bakabilirsiniz

@Bandogge @Swothra

• Son zamanlarda mobilde izlediğim videolar geçmişe kaydolmuyor,kaldığım yerden devam edemiyorum bilgisi olan var mı

• YouTube Vanced v16.16.38 sürümüne güncellendi.

Neler yeni?

• Sürüm yükseltildi.

• Tercih edilen video kalitesi düzeltildi.

• Pil tüketimi düzeltildi.

• Beyaz temaya geçiş düzeltildi.

• Video sonunda SponsorBlock düğmelerinin takılı kalması düzeltildi.

• Video kimliğinin SponsorBlock'ta ayarlanamaması

• Link kopyalama düğmesi düzeltildi

• Kaydırma kontrolleri düzeltildi (kaydırma kontrollerinin çalışması için bitiş kartlarının devre dışı bırakılması gerekiyor)

Bilinen hatalar:

• Nonroot'taki microG yüzünden yansıtma hâlâ "bozuk" (reklamlar gösteriliyor), yeni sürümde düzeltilecek, lazımsa resmî Youtube uygulamasını kullanın.

• Tercih edilen video kalitesi dikey videolarda çalışmıyor (bu hata 15,* sürümlerinden beri var)

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt

Bir reklam engelleyici kullanıyorsanız *s.youtube.com adresini beyaz listeye (izin verilenler listesine) ekleyin. Şirket hesabı kullanıyorsanız https://www.youtube.com/account_advanced adresinden hesap birleştirme yapabilirsiniz (bu işlem mevcut geçmişi silebilir).

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

YouTube Vanced v16.16.38 sürümüne güncellendi.

Neler yeni?

• Sürüm yükseltildi.

• Tercih edilen video kalitesi düzeltildi.

• Pil tüketimi düzeltildi.

• Beyaz temaya geçiş düzeltildi.

• Video sonunda SponsorBlock düğmelerinin takılı kalması düzeltildi.

• Video kimliğinin SponsorBlock'ta ayarlanamaması

• Link kopyalama düğmesi düzeltildi

• Kaydırma kontrolleri düzeltildi (kaydırma kontrollerinin çalışması için bitiş kartlarının devre dışı bırakılması gerekiyor)

Bilinen hatalar:

• Nonroot'taki microG yüzünden yansıtma hâlâ "bozuk" (reklamlar gösteriliyor), yeni sürümde düzeltilecek, lazımsa resmî Youtube uygulamasını kullanın.

• Tercih edilen video kalitesi dikey videolarda çalışmıyor (bu hata 15,* sürümlerinden beri var)

Selamlar

@Bandogge @MsSsS @Swothra

Bildirim rahatsız ederse kusura bakmayın, geçen gün bunu dile getirdiğiniz için haber vereyim dedim.

Kendim de denedim, Vanced içindeki ayarları 360p/1080p seçerek Wi-Fi ve hücresel bağlantı üzerinden üçer video izledim, sorun yaşamadım. Bilginize

Tercih edilen video kalitesi düzeltildi.

Düzelmiş.

• Bu seferde alt simgeler gitti.

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

• Uygulamanın karanlık temasıyla sistemin karanlık teması üst üste binince böyle olabiliyor, o ayarlara bir bakın. Bu şekilde çözülmezse lütfen haber verin

• Merhabalar Xiaomi Mi box veya Mi stick bu uygulama kullanılabilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.