Şimdi Ara

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
35
Favori
54.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Telefonumda root var ama twrp falan yok kendinden root özelliği var. Meizu marka. Xposed falan yüklemek mi gerekiyor root ile kurarken? Sistemi bozmak istemediğim için uğraşmadım.

Kardeşim bende root atarsam telefonumun pil bilgisi bölümünde ki 3000 mahı 11800 mah olarak atayabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

Yukarıdaki github bağlantısını veya vanced.app sitesini izleyerek manager.apk dosyasını indirip kurun. Sonra Vanced Manager görünmeli, onu çalıştırıp kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınızda kök (root) dizin erişimi olsa dahi non-root olanı tavsiye ederim. Tabii bunlar için bilinmeyen kaynaklardan uygulama kurulmasına izin vermeniz gerekli.

Lütfen banada yardım edin. Telefonumda ki pil bilgisinde 3000 mah yazısını 118000 mah yapmam lazım nasıl kendim atayabilirim yüzde düşüşünü nasıl olacak root ile mi olacak? Şu dünyada bunun bir çözümü yok mu?

• Bu masaüstüne gelse iyi olurdu aslında.

• sniper23 kullanıcısına yanıt

Masaüstü için buna ihtiyacımız yok ki

İnternet tarayıcınıza eklenti kurarak reklamlardan kurtulabilir ve videolarda atlatma yapabilirsiniz.

uBlock Origin: https://github.com/gorhill/uBlock/

SponsorBlock: https://sponsor.ajay.app/

Bildiğim kadarıyla Firefox, Chrome, Edge, Vivaldi görüntü içinde görüntü (İng. picture-in-picture, PiP) oynatabiliyor.

• arkadaşımla bu uygulamayı 1 senedir 1 hafta aralıklarla kullanmaya başladık,

benim telefon bozuldu, ekrana görüntü gelmedi. 1 hafta sonra arkadaşımın telefonu da aynı şekilde bozuldu,

bu tesadüf müdür? daha önce vanced'i kullanıp telefonu bozulan var mı?

yeni telefon alacağım, yeniden kurup kurmayacağım konusunda şüpheye düşürdü beni

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

arkadaşımla bu uygulamayı 1 senedir 1 hafta aralıklarla kullanmaya başladık,

benim telefon bozuldu, ekrana görüntü gelmedi. 1 hafta sonra arkadaşımın telefonu da aynı şekilde bozuldu,

yeni telefon alacağım, yeniden kurup kurmayacağım konusunda şüpheye düşürdü beni

tesadüf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

arkadaşımla bu uygulamayı 1 senedir 1 hafta aralıklarla kullanmaya başladık,

tesadüf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • josrdr kullanıcısına yanıt

Selamlar, geçmiş olsun.

İkinizin cihazları da root erişimi yetkisi varsa belki oradan bir şeylerle karşılaşmış olabilirsiniz.

Bunun dışında Vanced'in böyle bir şey yapması söz konusu değil. Tabii bu hakiki Vanced uygulaması için geçerli, sahte sitelerden veya taklitçilerden alınan uygulamalarla ilgili hiçbir şey diyemem.

Root olmayan cihaz kullanıyorsanız, eğer kötü niyetli bir uygulamaysa bile buna yetkisi olmadığı için o da mümkün değil. Gerçi bazı sahteleri ekran üzerinde çizme veya erişilebilirlik gibi izinler isteyip arayüzü takip/taklit edebiliyor, o ayarlara bakmanız bir ihtimal sorununuzu çözer.

Paylaştığınız sorun bir yerden tanıdık geliyor ama çıkaramadım, bulursam bu mesajımı düzenleyip sizi etiketlerim.

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt

Oturum açamıyorum. Micro g eski sürüm mü yüklemem gerekiyor? Evetse hangi sürüm? Zira birkaç sürüm yükledim sonuç aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar

MicroG'nin güncel sürümünü kullanabilirsiniz. Uygulama verilerini silip kaldırdıktan sonra Youtube Vanced'in eski sürümünü yükleyin, onunla oturum açın, daha sonra Youtube Vanced'in güncel sürümünü yükleyip kullanabilirsiniz

• quote:

Selamlar

MicroG'nin güncel sürümünü kullanabilirsiniz. Uygulama verilerini silip kaldırdıktan sonra Youtube Vanced'in eski sürümünü yükleyin, onunla oturum açın, daha sonra Youtube Vanced'in güncel sürümünü yükleyip kullanabilirsiniz

Evet oldu. Bu sorunu neden çözmüyorlar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

Evet oldu. Bu sorunu neden çözmüyorlar acaba?

Alıntıları Göster

Google kaynaklı bir sorunmuş, sıradaki sürümde düzeltiliyor

• quote:

Google kaynaklı bir sorunmuş, sıradaki sürümde düzeltiliyor

Alıntıları Göster

Miuide microgyi optimize etmememe rağmen bildirimlerde uyarı çıkıyor. Bunu nasıl çözerim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

Miuide microgyi optimize etmememe rağmen bildirimlerde uyarı çıkıyor. Bunu nasıl çözerim acaba

Alıntıları Göster

MicroG'nin ayarlarını yaptınız mı? Yani Google device registration ve Cloud Messaging ayarları eksik olabilir.

Bildirimi gizlemek için bildirime basılı tutup devre dışı bırakabilirsiniz de

• YouTube Vanced güncellenerek v16.14.34 yayımlandı.

Neler yeni?

• Sürüm yükseltildi

• Giriş hatası (login bug) düzeltildi.

• Yeni logo tasarımı

• ExoPlayer v1 Google tarafından tamamen kaldırıldı, bu yüzden bunun ayarı kaldırıldı, lag sorunu olanlar VP9'u deneyebilir.

• SponsorBlock oylama ayarı eklendi (cane teşekkürler)

• SponsorBlock ile ilgili çeşitli hatalar düzeltildi (tekrar cane teşekkürler)

Youtube Vanced'i güncellemek için, Vanced Manager'ın en son sürümünü kullanabilirsiniz.

https://vancedapp.com/

• araç kullanırken youtube music'te müzik listesi açıp telefonu koyuyorum kenara. tahminen bi 30-40 dk sonra şarkı duruyor ve ekranı açıp baktığımda uygulamanın kapandığını görüyorum. uygulamaya tıkladığımda baştan yükleniyor yani. aynı şeyi youtube da yapıyor. sebebi ve çözümü nedir acaba? telefonum p20 lite, rootsuz.

• Bu durum, EMUI'nin pil tasarrufu için yaptığı optimizasyondan kaynaklanıyor. Huawei'nin işletim sistemi bu konuda en çok sıkıntı yaşatanlardan biri maalesef. Çözmek için şu adresteki yöntemleri örnek alabilirsiniz https://dontkillmyapp.com/huawei. EMUI 9 ve 10 için iki yöntem sunulduğuna dikkat ediniz.

• quote:

Bu durum, EMUI'nin pil tasarrufu için yaptığı optimizasyondan kaynaklanıyor. Huawei'nin işletim sistemi bu konuda en çok sıkıntı yaşatanlardan biri maalesef. Çözmek için şu adresteki yöntemleri örnek alabilirsiniz https://dontkillmyapp.com/huawei. EMUI 9 ve 10 için iki yöntem sunulduğuna dikkat ediniz.

çok teşekkür ederim :) pil optimizasyonu ile ilgili baştaki seçenekleri uyguladım. yine çözülmezse powergenie'yi kaldırmayı deneyeceğim. ne zamandır arıyordum bu duruma çözümü. uygulamayı kaldırıp eski versiyonları falan kuruyordum :D şahane oldu, umarım çözülür sorun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muscako

çok teşekkür ederim :) pil optimizasyonu ile ilgili baştaki seçenekleri uyguladım. yine çözülmezse powergenie'yi kaldırmayı deneyeceğim. ne zamandır arıyordum bu duruma çözümü. uygulamayı kaldırıp eski versiyonları falan kuruyordum :D şahane oldu, umarım çözülür sorun :)

Alıntıları Göster

Rica ederim:) Umarım çözülür, çoğu kullanıcı için yeterli oluyor bu yöntemler

• muscako M kullanıcısına yanıt
    quote:

Merhaba youtube music android auto ile bağlayınca bende gözükmüyor nasıl acabiliyorsunuz acaba.sadece bu uygulamalar var. tesekkurler..
    [Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.