Şimdi Ara

Youtube Ses Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
51.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu dışı üyeleri 1-2 haftadır youtube'da bazen videolarda ses gelmiyor video'da dolmuyor.bazen ise ilk başta ses gelmiyor sonra kendi kendine ses geliyor ama video bazen doluyor bazen dolmuyor.Bu tek bende mi var ne yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RainKnight -- 30 Mayıs 2013; 15:02:33 >

• up
  • up
  • internet hızından olabilir tek youtubedemi var bu sorun başka sitelerdede aynısımı oluyo yoksa
  • Aynı sorun bende de var diğer sitelerde hiçbir sorun yok ama youtube ta resmen işkence video izlemek bence bu chrome ile alakalı çünki telefonda iken direkt açıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üsküdarı Geçen Atlı

Aynı sorun bende de var diğer sitelerde hiçbir sorun yok ama youtube ta resmen işkence video izlemek bence bu chrome ile alakalı çünki telefonda iken direkt açıyor.

yoo ben youtube u chrome dan açıom hiç bir sıkıntı yok acıom müziği hiçbir sıkıntı olmuyor direk doluyor. bence internet hızından kaynaklı.benm doping adsl var tavsiye ederim. hem hızlı hemde mesela faturayı odemednz gununde 10 gun müddet verio internete odemeyince 10 gun girionuz ama 10.gunun sonunda kokten gidio yatırınca biraz ugrascanz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo321

quote:

Orijinalden alıntı: Üsküdarı Geçen Atlı

Aynı sorun bende de var diğer sitelerde hiçbir sorun yok ama youtube ta resmen işkence video izlemek bence bu chrome ile alakalı çünki telefonda iken direkt açıyor.

yoo ben youtube u chrome dan açıom hiç bir sıkıntı yok acıom müziği hiçbir sıkıntı olmuyor direk doluyor. bence internet hızından kaynaklı.benm doping adsl var tavsiye ederim. hem hızlı hemde mesela faturayı odemednz gununde 10 gun müddet verio internete odemeyince 10 gun girionuz ama 10.gunun sonunda kokten gidio yatırınca biraz ugrascanz.

Usta internet hızıyla alakası yok mobilden hd izleyebiliyorken pcden 360p zor izleyebiliyorum birde nedense hep 14. saniyede duruyor

• internet hızı ile alakası yok

aynı durumdayım bende

bazen sessiz oynuyor video videoyu dl yapıyorum sesli sıkıntı yok ama youtube üzerinden deneyince bu aralar çok sıkıntılı
  • Aynı durum bende de var.Diğer video sitelerinde video yüklenirken ve izlerken herhangi bi sıkıntı yok ama youtube yi hem mozilla hem de chrome den deneyince video lar ya dolmuyo ya da ses gelmiyo.Lütfen bi çare...
  • Video oynarken biraz geri al düzelir
    Bende de oluyor ama bunu yapınca düzeliyor.
  • Bendede oluyor. Bazıları biiraz doluyor sonra video çökuyor. Bazısı doluyor ama ses olmuyor. Opera kullanıyom .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

Bendede oluyor. Bazıları biiraz doluyor sonra video çökuyor. Bazısı doluyor ama ses olmuyor. Opera kullanıyom .

Aynen aynen.Bi çözümü olmalı bunun internette bi kaç tavsiye vardı onları denedim gene sorun düzelmedi.
  • format at kurtul
  • Aynı sorun bende de var hemde 2 haftadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayfayı yenile ses geliyor bikaç yenilemeye
  • aynı sorun kablolu pc lerimde var.wireless de sorun yok
  • Aynı sorun bende de var çözüm bulan var mı?
  • Google Chrome ses gelmiyor

1) Adres çubuğuna “chrome://plugins/” (tırnaklar olmadan) yazın. Bu sizi eklenti ayarlarına götürecek.
    2) Muhtemelen en yukarıda “Flash” olmalı. Yanında “2 files” (2 dosya) yazıyorsa, doğru yerdeyiz.
    3) Sağ üst köşedeki “details” (Detaylar) butonuna tıklayın. Tüm eklentilerin detayları açılacak. “Flash” altında 10. ve 11. sürüme ait bir takım bilgiler yer alıyor.
    4) Shockwave flash Player 11.0‘ın altındaki “disable” (Devredışı bırak) butonuna tıklayın. Diğerini ellemeyin.
    5) Gerekmiyor ama temiz iş olması için tüm Chrome pencerelerini kapatıp yeniden açın."
  • artık chrome sorun çıkarmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Google Chrome ses gelmiyor

1) Adres çubuğuna “chrome://plugins/” (tırnaklar olmadan) yazın. Bu sizi eklenti ayarlarına götürecek.
    2) Muhtemelen en yukarıda “Flash” olmalı. Yanında “2 files” (2 dosya) yazıyorsa, doğru yerdeyiz.
    3) Sağ üst köşedeki “details” (Detaylar) butonuna tıklayın. Tüm eklentilerin detayları açılacak. “Flash” altında 10. ve 11. sürüme ait bir takım bilgiler yer alıyor.
    4) Shockwave flash Player 11.0‘ın altındaki “disable” (Devredışı bırak) butonuna tıklayın. Diğerini ellemeyin.
    5) Gerekmiyor ama temiz iş olması için tüm Chrome pencerelerini kapatıp yeniden açın."

ikiside sürüm 11 denedim ama olmadı :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.