Şimdi Ara

Youtube Premium Aile üyeliği için kullanıcılar aranıyor. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
30
Favori
52.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar çok kullanırsanız Youtube beleş kullanıcıları o kadar kısıtlayacak kullanmayın kullandırtmayın..
  • pc de Opera kullaniyorum reklam yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal kart ile 1₺ karşılığı 3aylık sözde bedava paketi aldım. Tavsiye ederim hem pc hem telefon için reklamsız youtubeye kavuştum. Artık döne döne şarkı dinleyebilirim.

• Bende neden deneme sürümünü 1 ay olarak gösteriyor acaba?

• LEAME kullanıcısına yanıt
    hocam surekli revoke yiyor. 16 saattir yok mesela. reklamsiz izleyecegim diye tarayicidan gire gire bir hal oldum. ios'a lanet olsun. şu 3 aylik deneme surumu bitene kadar telefonu satarsam almam yoksa mecbur gibiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcdaredevil_17 kullanıcısına yanıt
    böyle saçma bir bakış açısı olamaz.benim buna ayıracak 3 kuruş param var ve kullanacağım.senin yok diye ben niye reklamlı youtube izlemek zorunda kalayım? milleti batağa çekmek yerine kendini bataktan çıkarmaya odaklanmalısın
  • Arkadaşlar iosta 3 ay ücretsiz diyor deneme başlatsak kartmı istiyor

• Aile grup kurmak isteyen olursa ben ortak olabilirim.
  • Youtube müzik uygulamasını indirdim, çok beğendim. Canlı performanslar bile yüksek ses kalitesin de dinlenebiliyor.
    Grup kurulursa katılırım.

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Kapitalizm bir ara araştır istersen, ilk önce denemesi bedava der, yeteri kadar enayi oluşturdu mu aylık 20tl der, Paralı üyelikleri pohpohlar parasız üyelikleri iyice kısıtlar..Ülkeden dünyanın dövizini götürür sonra da Cari Açık diye bir dalga devreye girer,doları yükseltir sonra bu ne biçim ülke yaa diye ortalıkta dolaştırır..
  • mcdaredevil_17 kullanıcısına yanıt
    Sen de üretip dövizi ülkemize getir öyleyse.işime yarayan bir şeyse cari açık falan umrumda olmaz.ben keyfime bakarım.

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Ülke ve bilinçli tüketmek senin için önemli değilse benim yorumlarıma neden cevap atıyorsun keyfine bak o zaman, Ben senin gibi bilinçsiz insanlara yazmıyorum üstüne alınma..
  • Aileye dahil olabilirim

• Yer var mi kac kisi oldu?

• Aile üyelik seçeneğinde aynı evde şartı istyormu? Misal Netflix ses çıkarmıyor ama Spotify kapatıyor hesabı diye duymuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: udenizli

Aile üyelik seçeneğinde aynı evde şartı istyormu? Misal Netflix ses çıkarmıyor ama Spotify kapatıyor hesabı diye duymuştum.
    Bunu ben de merak ediyorum. Ona göre alabilirim.

• Arkadaşlar bende yıllardır spotify aile üyesi olarak 3 aylık deneme sürümünden faydalanıp premium üye oldum.
    Öncelikle aile üyeliğinin deneme süresi 1 ay bireysel'in 3 ay. Ben bireysel olarak açtım ve kart bilgilerimi girdim 1 TL sanırım geri iade edeceği bir para çekti. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve açıkçası deneme sürem bittiğinde kesinlikle aile üyeliği ile kullanmak isteyeceğim bir uygulama. Tabiki memnuniyet biraz göreceli bir kavram ama ben müzik uygulamasından da premium üyeliktende ziyadesiyle memnun kaldım. Çevrimdışı kullanımda gayet iyi. X kişisinin listesini kendi oluşturduğum listeye direkt ekleyebiliyorum. İstersem ayrı şekilde başka bir liste olarak ta ekleyebiliyorum. Bence arka planda çalıştırdığı algoritma spotify den çok daha iyi beğendiğim şarkıcıları işaretledim bana oluşturduğu müzik listesi efsaneydi. Muhtemelen en çok tıklanan yada beğenilen şarkılarını liste olarak oluşturuyor. Ara yüzü bana göre spotify den daha iyi gibi. Üstelik amatör performansların oluşu ve müzik arşivinin çok daha geniş olmasıda beni youtube'a çeken özelliklerden. Gayr-i resmi kullanacak arkadaşlara zaten spotify yada youtube fark etmezki neyi dert ediyorlar (:
  • Premium için yeri olan varsa katılmak isterim.

• Premium icin yer varsa girebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: EbuHarun

Arkadaşlar bende yıllardır spotify aile üyesi olarak 3 aylık deneme sürümünden faydalanıp premium üye oldum.
    Öncelikle aile üyeliğinin deneme süresi 1 ay bireysel'in 3 ay. Ben bireysel olarak açtım ve kart bilgilerimi girdim 1 TL sanırım geri iade edeceği bir para çekti. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve açıkçası deneme sürem bittiğinde kesinlikle aile üyeliği ile kullanmak isteyeceğim bir uygulama. Tabiki memnuniyet biraz göreceli bir kavram ama ben müzik uygulamasından da premium üyeliktende ziyadesiyle memnun kaldım. Çevrimdışı kullanımda gayet iyi. X kişisinin listesini kendi oluşturduğum listeye direkt ekleyebiliyorum. İstersem ayrı şekilde başka bir liste olarak ta ekleyebiliyorum. Bence arka planda çalıştırdığı algoritma spotify den çok daha iyi beğendiğim şarkıcıları işaretledim bana oluşturduğu müzik listesi efsaneydi. Muhtemelen en çok tıklanan yada beğenilen şarkılarını liste olarak oluşturuyor. Ara yüzü bana göre spotify den daha iyi gibi. Üstelik amatör performansların oluşu ve müzik arşivinin çok daha geniş olmasıda beni youtube'a çeken özelliklerden. Gayr-i resmi kullanacak arkadaşlara zaten spotify yada youtube fark etmezki neyi dert ediyorlar (:
    Hocam, bireysel kullanıp sonra aileye geçmekte bir sıkıntı olur mu onu bilemedim ben de.

Ufak çocuktan ötürü aile büyüklerine indirip oynatma işi çok mantıklı geliyor bana :)

Spotify'da da aile üyeliğim var, onu da iptal etmiş olacağım.

Bir de 2 ayrı telefonda kullanabilir miyim mesela? Araçta farklı, şahsi olarak farklı telefon kullanıyorum.

Oldu mu bu tür deneyimleriniz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.