Şimdi Ara

youtube izlenme sayısı arttırma yöntemleri [yardım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yardım edermisiniz videolarımın izlenmesi için

• Bugüne kadar konusunu açtığın her şey parayla yapılan şeyler.

Tek tek elinle uğraşırım dersen: Likeall, Addmefast siteleri ile uğraş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZYMANDIAS

Bugüne kadar konusunu açtığın her şey parayla yapılan şeyler.

onlarda her hangi bir problem çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClearNOS

quote:

Orijinalden alıntı: OZYMANDIAS

Bugüne kadar konusunu açtığın her şey parayla yapılan şeyler.

onlarda her hangi bir problem çıkar mı?

Ben bugüne kadar herhangi bir problem yaşamadım.
  • Youtube videolarınızın izlenme sayılarını artırmak için Piketi'yi öneririm. Piketi.com'dan bilgisayarınız için uygun olan Piketi sürümünü indirip kurarsınız. Kaydınızı hızlıca gerçekleştirdikten sonra Youtube video linkinizi eklerseniz.

Ekleme sırasında videonuz kaç saniye ise ziyaret süresi aralığını ona göre belirlersiniz.

Videonuzun onaylanmasıyla birlikte Piketi ağında bulunan diğer kayıtlı kullanıcılar sizin videonuzu izlemeye başlarlar.

Videonuzun tamamı izlendiği içinde 301 izlenme sayısı sorunuyla karşılaşmazsınız. Videonuzun hangi ülkelerden ve hangi iplerden ne zaman izlendiğini de Piketi site hareketlerinden görebilirsiniz.

Sadece Youtube videolarınızı değil bloglarınızın ve sitelerinizin hitini artırmak içinde kullanabilirsiniz. Piketi şu an Beta olmasına rağmen Youtube video izlenme sayısını artırmada çok etkili. Süresini iyi ayarlarsanız Piketi ağına kayıt olan herkes yeterli puanınızda varsa videonuzu izler. Puan kazanmakta çok kolay. Kaydettiniz URL'lere pause tuşuyla erişimi durdurursanız puan kazanmaya başlıyorsunuz. Kazandığınız puanları da videonuzun izlenmesinde kullanabilirsiniz.

• Öncelikle Siteniz İçin Size Başarılar Diliyorum İnşallah Hedeflerinize ulaşabilirsiniz Size destek olmak için reklamlarınızı yayınlıyabileceğiniz bir adreste ben vermek isterim

Merhaba Arkadaşlar öncelikle size SosyalReklamcı Sisteminin Amacını Belirtmek istiyorum
    Düşününki X Adında Bir Arkadaşınız Var Ve Bu Arkadaşınız Web Sitesi, Facebook, Twitter, Google, İnstagram, Youtube vb. Bir Sayfa Oluşturmuş Diyelim Bizde X Arkadaşımızı Destek Olmak için Sayfasını Beğenip Reklamlarına Tıklayıp Paylaşımlarını Paylaşarak Daha Çok Yayılmasına Ve Gelir Kaynaklarına Destek Olmaya Çalışırız İşte Sistemimizin Temel Amacı Budur Sisteme Kayıtlı Olan Herkes X Adındaki Arkadaşımız Olup Ona Destek Olmaya Çalışıyoruz…

Sistemin Diğer Bir Faydası da İnternetten para Kazanmak isteyen Bir Ek gelir Elde etmek isteyenler için Web Sitesi, Facebook, Twitter, Google, İnstagram, Youtube vb. Reklamlara Tıklayarak Kazandıkları Kredileri Paraya Çevirebilmeleridir.

Benim Referans Linkim Bu arkadaşlar Bu Link Üzerinden Kayıt olursanız Bende Kazanırım Şimdiden herkeze Teşekkür Ederim

http://www.sosyalreklamci.com/?ref=6

• quote:

Orijinalden alıntı: ClearNOS

yardım edermisiniz videolarımın izlenmesi için

arkadaşlar harika bir video izlenme arttırma programı var. Tavsiye ederim. Ne kadar çok hitiniz varsa o kadar üst sıraya çıkarsınız. Bir anda yüklenmeyin, yavaş yavaş hitinizi arttırmalısınız. 301 e takılmamak için bir anda yüklenmeyiniz.

http://vagex.com/?ref=330448
  • HEPİNİZE MERHABA ARKADAŞLAR 2 GÜN ÖNCE AÇTIM KANALIMI BANA YARDIM EDİP ABONE OLURSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM LÜTFEN ABONE OLUN..
    https://www.youtube.com/channel/UC9_TYIjQk2wvwxzgYIKL3jQ
  • youtube izlenme sayısını arttırma diye bir makale buldum. oradan da faydalanabilirsiniz.
  • youtube gibi bir sitede hile yapılabiliyor mu ki? öyleyse eğer izlenmelerden dünya para kaldırır herkes, ilginç geldi doğrusu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.