Şimdi Ara

YOUTUBE'da video yayınlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vlog yayınlamaya karar verdim. Tamamen özgün içerik olacak ve konular şimdiden hazır. Peki böyle durumda bunun maddi getirisi olur mu?

Mesela kanalım bir yılda 50 bin aboneye ulaştı, bunun getirisi olur mu?

• Para kazanmak ve videolarınızdaki reklamlar için ödeme almak icin kanalını bir AdSense hesabına bağlaman gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael_Angelo -- 21 Haziran 2016; 22:29:33 >
  • Düzgün bir miktar kazanman için önemli bir kitlenin olması gerekiyor. 1-2 hafta sonra bırakırsın diyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael_Angelo

Para kazanmak ve videolarınızdaki reklamlar için ödeme almak icin kanalını bir AdSense hesabına bağlaman gerekir

Evet. Onlar hakkında yeterli bilgim var. İçerik ile de ilgili hiçbir sıkıntım yok. Ekipman da hazır. Konular tamamen topluma yönelik ve bilgilendirici olacak. Geyik muhabbeti olmayacak. Peki böyle bir kanal kaç abonede ne kadar gelir sağlar? Ve de tutar mı böyle bir kanal?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yinemimail

quote:

Orijinalden alıntı: Michael_Angelo

Para kazanmak ve videolarınızdaki reklamlar için ödeme almak icin kanalını bir AdSense hesabına bağlaman gerekir

Evet. Onlar hakkında yeterli bilgim var. İçerik ile de ilgili hiçbir sıkıntım yok. Ekipman da hazır. Konular tamamen topluma yönelik ve bilgilendirici olacak. Geyik muhabbeti olmayacak. Peki böyle bir kanal kaç abonede ne kadar gelir sağlar? Ve de tutar mı böyle bir kanal?

gelir miktarını abone sayısına göre vermiyorlar.1000 izlenmeye 1dolar veriyorlar .o yüzden abone sayısı geliri etkileyen bir kriter değil.

özgün içeriğim olacak diyorsun .şu zamanlarda sen de gözlemlemişsindir eminim youtube özgün olmayan, saçma sapan içeriklerle dolu.Farklı konulara değinirsen neden izlenmeyesin ki ?
    belki ilgi çekmen ayları bulacak olsun.Sen pes etmeden devam et

• Özgün olmayan, saçma sapan içerikler benim de çok canımı sıktı. Kaliteli içerik göremiyorum maalesef. En çok izlenilen kanalların, vloggerların, videoların hemen hepsi kalitesiz, faydasız ve tamamen geyikten ibaret. Bu konuda farkındalık yaratmak açısından tamamen bilgilendirici mesajlar, konular sunacağım. Ama işte @crazywinner3 da dediği gibi, bir iki hafta sonra bırakma durumum da var. Açıkçası pek cesaret edemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.