Şimdi Ara

YouTube çıldırtacak: Videodan önce beş reklam göstermeye başladı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
4
Favori
11.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi ikile

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mi Box 'a Smart Youtube kurdum... Bir de Smart Youtube Next var onu da çocuğun tabletine kurdum. Belki de bir kaç ay sonra bununda premiumunu alırım.

• Premium alın kafanız rahat etsin. Papara yarı fiyata geliyor zaten

• evet geçen sene fena değildi ama özellikle son 3 ayada falan bokunu çıkardılar işin. ps5 den youtube'a giremez oldum

almıyom la almıyom işte premium napcan almıyom  

• Iphone icin brave browser i tavsiye ederim. Oradan acarsaniz youtube u hic reklam izlemezsiniz.

• Fakirler ölsün mk

• Urthas kullanıcısına yanıt
    android tablet te bile çalışıyor ama pop up engelleme sorunu var beleş dizi sitelerinde.

• Mecbur kalmadıkça YouTube'a girmiyorum sıktılar artık. Parayla üye olunacak bir platform da değil.

• knight_offline kullanıcısına yanıt
    Özelden mesaj atarsanız yardımcı olabilirim

• kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Ben Samsung'un kendi tarayıcısını kullanıyorum kendi adblock eklentisi var ben ayrıca yüklemedim.Çok stabil şuanda.

• emre_virüs kullanıcısına yanıt
    Televizyonum akıllı değil eski telefonumu ekrana yansıtıyorum reklamsız izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilinmeyenses -- 17 Eylül 2022; 13:36:40 >
  • Doç. Dr. Sinan Sağıroğlu D kullanıcısına yanıt

Ne oldukları beni ilgilendirmez, para kazanıyor/kazandırıyor sonuçta. Youtube un bu hale gelmesi kedi videolarıyla olmadı.

• Premium olduğundan haberi çıkana kadar bu kadar reklam yapacaklarını düşünmezdim.
    Geri adım atmaları lazım, youtube’da abartmasın yani

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ventral Tegmental Area kullanıcısına yanıt

Android'te daha cok cozumu var youtube reklami engellemenin, sikinti ios tarafinda. Ondan belirttim ios icin diye.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urthas -- 18 Eylül 2022; 4:2:26 >
  • Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Yalnız kediler kırmızı çizgimdir laf ettirmem haa :D

• Başkasının özgürlük alanına müdahale etmediği sürece her türlü inanışa saygım var. Kedi, köpek veya inek fark etmez beni de ilgilendirmez.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.