Şimdi Ara

YÖSLE GİRDİĞİM TIP FAKÜLTESİNDE BÖLÜM 1.YİM SORULARI ALAYIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QuattroFR

sınava girmeden önce evet ama sınava girmek için izinli olarak tr vatandaşlığından çıkıyorsun türkiye doğumlu isen.
    2 kez gir-çık mı yaptın hocam?
  • Bulgur musun Bulgar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sınava girmeden önce evet ama sınava girmek için izinli olarak tr vatandaşlığından çıkıyorsun türkiye doğumlu isen.
    Niye vatandaşlıktan çıkıyorsun, çünkü bu ülkede her şey yabancıya güzel. T.C. vatandaşı olsa değil tıp, herhangi dandik bir bölümü bile kazanamayacak adamlar hükümetin yabancı seviciliği yüzünden tıp okuyorlar. Tıp fakülteleri afgan ve suriyeli kaynıyor. Türkiye'de Türk olmak ikinci sınıf insan olmak demek. Ne demişti eski başbakan "Bizim ülkemizde üniversiteye girmek zordur, zor bir sınav yaparız, Türklere yaparız ama Suriyelilere yapmayız."

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Niye vatandaşlıktan çıkıyorsun, çünkü bu ülkede her şey yabancıya güzel. T.C. vatandaşı olsa değil tıp, herhangi dandik bir bölümü bile kazanamayacak adamlar hükümetin yabancı seviciliği yüzünden tıp okuyorlar. Tıp fakülteleri afgan ve suriyeli kaynıyor. Türkiye'de Türk olmak ikinci sınıf insan olmak demek. Ne demişti eski başbakan "Bizim ülkemizde üniversiteye girmek zordur, zor bir sınav yaparız, Türklere yaparız ama Suriyelilere yapmayız."

Alıntıları Göster
    Evet normal sınavdan tıp kazanamadım zaten bu tepkilere de hak veriyorum ben sadece devletin açıklığından kazanıp hayalimi gerçekleştiriyorum kudurmanız normal hocam hak veriyorum ama napalım

Edit: Bu arada dandik bölüm değil 40k sıralamalı mühendislik okuyordum dandik bölüm bile okumayanlar yösten ancak işletme falan kazanıyor Ki öyle tipler zaten yösten kazansalar bile okuyamayıp sınıfta kalıyolar genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuattroFR -- 28 Ocak 2019; 19:9:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

2 kez gir-çık mı yaptın hocam?

Alıntıları Göster
    Daha geri dönmedim hocam ama başvursam en geç 3 ay içinde tc vatandaşlığına girebiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

Bulgur musun Bulgar mı
    bulgurum
  • quote:

Evet normal sınavdan tıp kazanamadım zaten bu tepkilere de hak veriyorum ben sadece devletin açıklığından kazanıp hayalimi gerçekleştiriyorum kudurmanız normal hocam hak veriyorum ama napalım

Edit: Bu arada dandik bölüm değil 40k sıralamalı mühendislik okuyordum dandik bölüm bile okumayanlar yösten ancak işletme falan kazanıyor Ki öyle tipler zaten yösten kazansalar bile okuyamayıp sınıfta kalıyolar genelde

Alıntıları Göster
    40k dandiktir.

• quote:

Alıntıları Göster
    Sana bir şey demiyorum zaten, suriyelisi afganı okuyacağına senin gibiler okusun. Keşke ben de vatandaşlıktan çıkıp mavi kart alabilsem mavi kart, T.C. kimliğinden daha avantajlı ama ne yazık ki mavi kart alabilmek için illa başka bir vatandaşlık şartı koşuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

40k dandiktir.

Alıntıları Göster
    Demek ki yöste istanbulda bir üniversitede tıp kazanıp yks ile gelenlerin olduğu bölümde 1.olacak kadar kötü sıralama değilmiş
  • quote:

Demek ki yöste istanbulda bir üniversitede tıp kazanıp yks ile gelenlerin olduğu bölümde 1.olacak kadar kötü sıralama değilmiş

Alıntıları Göster
    Birinci olup olmaman beni ilgilendirmiyor.40k dandiktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Sana bir şey demiyorum zaten, suriyelisi afganı okuyacağına senin gibiler okusun. Keşke ben de vatandaşlıktan çıkıp mavi kart alabilsem mavi kart, T.C. kimliğinden daha avantajlı ama ne yazık ki mavi kart alabilmek için illa başka bir vatandaşlık şartı koşuyorlar.

Alıntıları Göster
    Haklısınız hocam yabancı bursları bile devlet burslarından 2 kat fazla veriliyor.Başbakanlık bursu bize 500TL iken t.c. vatandaşına 250tl maalesef yurdumuzda yabancıya fazlasıyla ayrıcalık var
  • quote:

Birinci olup olmaman beni ilgilendirmiyor.40k dandiktir.

Alıntıları Göster
    Haticeye değil neticeye bakmak lazımmış o yüzden ilgilendirir,şimdi tıp kazanamayan biri olarak yeterince kudurduysanız çıkabilirsiniz
  • quote:

Haticeye değil neticeye bakmak lazımmış o yüzden ilgilendirir,şimdi tıp kazanamayan biri olarak yeterince kudurduysanız çıkabilirsiniz

Alıntıları Göster
    40k dandik.az calisarak 50 k olmustum.

• Gecen yil eylulde az az calismaya basladim.Sonra ocakta goz hastaligim cikti.Iyice biraktim calismayi.Sonra sinava gireyim dedim 50k oldum.Bu eleman bisi basarmis gibi hala laf soylemeye devam ediyor.Cidden komik.

• quote:

40k dandik.az calisarak 50 k olmustum.

Alıntıları Göster
    Ozaman az çalışman beni ilgilendirmez 50k çöptür Üzülme tekrar sen de kasarsın tıp kazanırsın ben kasmadan 1.5ay yös çalışıp tıp kazandım sağolsun yabancı vatandışlığı

• quote:

Ozaman az çalışman beni ilgilendirmez 50k çöptür Üzülme tekrar sen de kasarsın tıp kazanırsın ben kasmadan 1.5ay yös çalışıp tıp kazandım sağolsun yabancı vatandışlığı

Alıntıları Göster
    Ehehehe ben sen daha veledken 2012de girip 10k oldum zaten ehehehehe

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Deminden beri yazdığın hiç bir cümle birbirini tamamlamıyor,kendinle çelişiyorsun,adam yösten tıp kazandığımı duyunca kudurmuş,yazık tıp hayalini gerçekleştiremeyen başka biri daha umarım sende doktor olursun üzülme hayallerinin peşinden git ayrıca 3.sınıfta bıraktım mühendisliği yani hesabın yanlış oraya bir 2 sene daha eklemeni rica edeceğeim
  • No ss no güven

• quote:

Deminden beri yazdığın hiç bir cümle birbirini tamamlamıyor,kendinle çelişiyorsun,adam yösten tıp kazandığımı duyunca kudurmuş,yazık tıp hayalini gerçekleştiremeyen başka biri daha umarım sende doktor olursun üzülme hayallerinin peşinden git ayrıca 3.sınıfta bıraktım mühendisliği yani hesabın yanlış oraya bir 2 sene daha eklemeni rica edeceğeim

Alıntıları Göster
    10K ile tipa rahat girerdim.Senin gibi ilk 10k a girecek kadar iq'su olmayip turlu cakalliklar yapacak degiliz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.