Şimdi Ara

yorumlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARACIM 1.3 DİZEL 75HP DİR GAYET MEMNUNUM PİYASADA BENİM CORSA GİBİSİ OLMADIĞINA EMİNİM BEĞENMEYENLERE SAYGIM SONSUZ GÜZELLİK GÖRECELİ BİR KAVRAM NETİCEDE AMA BEN YİNE DE O GÜZEL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM yorumlarınızı bekliyorum

ARACIMDA İNTERNET BULUNMAKTADIR WİFİ İSMİ DİREK PLAKASIDIR AYNI ZAMANDA ÇAKMAK GİRİŞİ ÇOĞALTICISI MEVCUTTUR ONUN YERİNİ KENDİM SEÇTİM BİZZAT KENDİM MONTAJI ORAYA UYGULADIM ARACIMDA HER ESSENTİA DA OLMAYAN YOL BİLGİSAYARI MEVCUT ANLIK TÜKETİMİ VE TOPLAM TÜKETİMİ DEPODA NE KADAR YAKIT KALDIĞINI HERŞEYİ GÖREBİLMEKTEYİM CEP TELEFONUYLA AMATÖRCE ÇEKİMLER OLDU AFFINIZA SIĞINIRIM  yorumlarınızı bekliyorum

yorumlarınızı bekliyorum

yorumlarınızı bekliyorum

yorumlarınızı bekliyorum

yorumlarınızı bekliyorum

yorumlarınızı bekliyorum

İSTANBUL STİCKER FİKRİNİ 07 BOB 66 PLAKALI BURAK CEM GÜNAL IN FİESTASINDAN ESİNLENEREK ELDE ETTİM KENDİSİNİN EMEĞİNE SAYGI DUYAR BURDAN KENSİNEDE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM
     yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum

• Stickerından, logo-far karartmasına ben çok beğendim.

Kazasız belasız kullanın.

İnternetin mantığını ve nasıl çalıştığını anlamadım (hıı wifi 3g modem, vodemmiş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 21 Haziran 2015; 18:05:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumunuza çok teşekkür ederim cümlemize kazasız belasız inşallah
  • Evraklar tamamdır umarım çevirme sektirmez bu araba

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Evraklar tamamdır umarım çevirme sektirmez bu araba

Ne evrağı, yapılan folyo ruhsata mı işleniyor?

• biuu kullanıcısına yanıt
    Birincisi dikkat çeken arabalar genelde çevirmelerden kaçamaz ikincisi de bu araba iki renk olarak işlenmeli bence evraklar tamdır derken her arabada olması gereken evrakları kastetmiştim

• Bütün evraklar tam dediğiniz gibi iki renk olarak işli yaklaşık 3 4 aydır bu şekilde kullanmaktayım onca çevirmeden geçtim daha bitanesi çevirmedi boşuna evraklarla uğraştım diye üzgünüm resmen

• Biraz hortlamis gibi oluyor ama yapilan islemleri anlatirmisiniz stickerlari nasil yaptirdiniz falan. Ben daha cok disiyla ilgili olanlari merak ediyorum

• ben çok sevindim hortlamasına açıkcası stickerlar için bostancıda on numara diye bi yer var kaplama orayla görüştüm 700 lira dediler sonra daha uyguna kendi semtimde bi yer buldum sonrası ruhsata işletme Atatürk stickerını kendim internetten söyleyip kendim hallettim şimdi bayramdan sonra bide sunroof taktıracam ayrıca içi de iyidir be uzun yıllar bineceğim için bayağı uğraştım dışı ile ilgili şeyleri iyi bi tuningci bulursanız kolayca halledersiniz.
  • Ben de bi hortlatiyim :D guzel olmus ellerinize saglik. Anlik tuketim degerlerini gostermeyi nasil basardiniz? 2007 cdti 90hp modelde uygulamak mumkun mudur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç yıl önce açmışım konuyu arabayı 2015 te sattım battık ettik neler yaşadık şimdi girip konuyu görünce garip oldum konuyu hortlatayım dedim bunun için çok özür dilerim ama dayanamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.