Şimdi Ara

Yönetim Bilişim Sistemleri Okumak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bak mesela şöyle bir şey de var. YGS bölümü olduğu için gelenlerin %75,%80'i bilgisayar bölümünden meslek lisesi öğrencileri.Onlara bilgisayar ile ilgili bölüm seçtikleri için ekstra puan geliyor.Yıldırım Beyazıt gibi TM'den alan üniversiteleri tercih edersen senin benim gibi Anadolu liselerinden gelen insanlar daha çok olur.
  • Bu arada bana bir şey yazmak istersen cevapla ya da alıntı yap öteki türlü haberim olmuyor konuyu takip etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

Bu arada bana bir şey yazmak istersen cevapla ya da alıntı yap öteki türlü haberim olmuyor konuyu takip etmiyorum.

Anladım hocam teşekkürler bi sınava girelimde sonuca göre artık
  • Kaç yapıyorsun denemelerde YGS 5-6 ve TM 1-2?
  • quote:

Kaç yapıyorsun denemelerde YGS 5-6 ve TM 1-2?

65-70 net yapıyorum oda 300-305 civarına denk geliyor ygs5te ygs6da 10-15 puan aşağısında oluyor çok iyi bir durumda değilim açıkcası 88.000 diyince biraz zor gözüktü banada şimdi Yıldırım Beyazıt, Sakarya Üni düşünmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ETC Tube -- 17 Mart 2014; 1:00:47 >
  • UP UP UP
  • quote:

Bu bölümü bende tercih edebilirim.Açıkçası kafam karışık diğer bölümle hakkında.Ygsde 400 civarı yapıyorum.Siyaset bilimi.kamu yönetimi iktisat işletme var kafamda sence ölü tercih mi yapmış olurum ybs seçerek.Özyeğin düşünüyorum ybs için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunickonaltıharf -- 18 Mart 2014; 21:00:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunickonaltıharf

quote:

Bu bölümü bende tercih edebilirim.Açıkçası kafam karışık diğer bölümle hakkında.Ygsde 400 civarı yapıyorum.Siyaset bilimi.kamu yönetimi iktisat işletme var kafamda sence ölü tercih mi yapmış olurum ybs seçerek.Özyeğin düşünüyorum ybs için

Bogaziçini zorla

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bunickonaltıharf

quote:

Bogaziçini zorla

Boğaziçi ygs 6 ile alıyor ve fenide iyi yapmak gerekiyor ama benim fenim o kadar iyi değil.

• Sakarya Üni için ne düşünüyorsunuz veya mezun olanlar ne durumda şuan?
  • UP UP UP UP
  • Öyle ağırlıklı meslek liselilerin geldiği falan yok arkadaşlar boğaziçi için konuşuyorum.%80 anadolu lisesinden gelenler.
  • Hocam konunuzu gördüm zannedersem ybs okuyormuşunuz yıldırım beyazıtta ybs okumayi düşünüyorum bende ygsm 300 matematik sinavuda iyi geçti mat 22geo 9 net çıkar edebiyattan da 35-40 yapip gitmeyi düşünüyorum ne derseniz değermi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jordanjoyce

Hocam konunuzu gördüm zannedersem ybs okuyormuşunuz yıldırım beyazıtta ybs okumayi düşünüyorum bende ygsm 300 matematik sinavuda iyi geçti mat 22geo 9 net çıkar edebiyattan da 35-40 yapip gitmeyi düşünüyorum ne derseniz değermi sizce?

Hocam yanlış anlamayın ama şu kadar net yaptım bu kadar net yaptım hangi bölümü seçeyim gibi sorular çok saçma geliyor mesela şöyle matematikten çok iyi net yapmışsındır ben burada çok iyi falan derim ama o seneki matematik kolaydır herkes öyle yapmıştır önemi olmaz.O yüzden sıralamayı bekle kardeşim.Bölümü ise iyi araştır.Yıldırım Beyazıt üniversitesindeki ingilizce ona dikkat et.
  • İngilizce olmasından dolayı tavsiye edicektim saten sizce bölüm okunurmu? mezun olmuş tanidiklariniz varmi.Maaş durumu nazil?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jordanjoyce

İngilizce olmasından dolayı tavsiye edicektim saten sizce bölüm okunurmu? mezun olmuş tanidiklariniz varmi.Maaş durumu nazil?

Yazılım bölümünün net maaşı olmaz.Öğretmen gibi,Doktor gibi herkesin yaptığını yapıp aynı maaşı almayacaksınız.Kim kendini ne kadar geliştirirse.
    Aynı okulda okuyan öğrenciler mezun olduğunda eşit olmaz.Kim kendini ne kadar yetiştirdiyse o ön plana çıkar,iş bulur.
  • Devlette KPSS girmek istersen İİBF koduyla mı giriliyor ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.