Şimdi Ara

Yolculuk-Hikaye (CSB Değil) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
4.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: melkor23

Bence gayet cool bir story olmuş bro! Mevcut bir hikayenin parçaları mı diye soracaktım ki, yorumları okuyunca doğaçlama gittiğini öğrendim. Uzun ve detaylı halini yazarsan, 4. bölümdeki kısma bu kadar çabuk gelme, 3. bölümdeki gidişat oldukça içine çekti beni. Ki 3. bölümde bana çokta güzel bir fikir verdin, bunun içinde teşekkür etmek istiyorum. Uzun lafın kısası gayet güzel, gayet beğendim. Tabii senin gözünde canlandırdığın görüntü nasıl bilemiyorum ama bana The Road filminin sci-fi/fantazi hali gibi göründü.

Teşekkürler. 4. bölümde olanlar hızlı ilerlemiş gibi görünse de olanlar hikayenin yönünü değiştirecek önemde şeyler değil, sadece yıkımın boyutunu göstermek üzere yazdığım iki parçanı ilk bölümü. İkinci parçasında toparlayıp başka bir arc'a geçicem. Doğaçlama gidiyorum ama az çok bir yön oluşmaya başladı gözümün önünde, bir de ilk defa denediğim bir tarz, hem birinci ağız hem de kısım kısım zaman atlayarak gidiyorum ilginç bir tecrübe oluyorum. Nasıl bir fikir verdi sana bilmiyorum ama sen de yazarsan bir şeyler link at okurum.

• Drakai 13 senelik arkadaşım. CSB yazmaz o. Yazılarının devamını bekliyorum
  • Drakai kullanıcısına yanıt
    Fantazi edebiyat türünde uzun bir zamandır yazmakta olduğum bir hikayem var da, orada küçük bir kız karakter var; onun korkaklığı ile alaklı bir şey.

Yalnız hikayeni fırsat buldukça devam ettirmeni dilerim, gidişat merak uyandırıcı.
  • Drakai ağabey için bir up çekelim geleceğin J. R. R. Tolkien'i,George R.R. Martin'i,J.K. Rowling'i olacaktır hatta çıtayı inşallah yükseğe çekelim kendi markasını oluşturacaktır diyelim bakalım bunlar daha denemeler olgunluk çağında hayala bile edemeyeceğimiz eserler çıkacak inşallah.Devamını bekliyoruz Drakai kardeşim kendine iyi bakasın.
  • Yeni bölüm. Bu sefer epey uzun sürdü ama kuzenimin düğünü, üniversite kaydı derken anca oldu.
  • Okuyacağım yenisini geciktirme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bunu bitirdikten sonra başka bir seriyle devam etsem okuyan çıkar mı?
  • Kendimi roman okuyor gibi hissettim.Oldukça profesyonelceydi aslında.Tek bir sorun var.Konuyu tam anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Kendimi roman okuyor gibi hissettim.Oldukça profesyonelceydi aslında.Tek bir sorun var.Konuyu tam anlayamadım

Dil anlatim dersin kotumu kardes 😀😀😀😀😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordion_56 -- 24 Ocak 2014; 0:07:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gordion_56 kullanıcısına yanıt
    Heh atladı sazan Gel bizde seni bekliyorduk

Edit:Geç kaldın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zwanzig -- 24 Ocak 2014; 8:07:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Heh atladı sazan Gel bizde seni bekliyorduk

Edit:Geç kaldın

Geldim kardeşş kim kim bekliyordunuz
  • harikulade ben çok beğendim ve devamını okumak isterimm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.