Şimdi Ara

YOKMU YARDIM EDECEK KİMSE OYUN İNDİRMEDE SORUN YAŞIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle merhaba arkadaşlar iphone'umu yeni aladım ve bu konularda acemiyim turkcell kullanıyorum telefonda install yüklü ordan oyun indirdim fakat benden aktivasyon kodu istiyor bu kod nedir ve nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer8206 -- 19 Ekim 2008; 19:19:13 >

• tam acarmisin arkadasim eksik anlatmissin
    1 tlfonun jailbrekali demi installl yuklu olduguna gore oyledir diye dusunuyorum
    2 oyunlari nerden yukluyorsun
    3 illegal oyun yuklemeye calisiyorsan mobile instilation dosyasinin deyismesi lazim(bunun icinde jailbrekli bir telefon gerekli)
    3 install dediyin appstore sa appstore dan kendine hesap acman lazim bunuda arama yaparak bulabilirsin
  • Firmware sürümünüz nedir? (Appstore diye bir uygulama varsa sürümünüz 2.x.x tir.iTunes programından da bakabilirsiniz.)

Jailbreak yapılmış mı? (Installer veya Cydia uygulamaları varsa jailbreak yapılmıştır.)

Yardımcı olabilmemiz için konuyu biraz daha açmanız gerekiyor..
  • İlginizden dolayı teşekkür ederim telefonum jailbreakli intaller ve cydia programları var versiyon ise 2.01 itunes hesabım yok oyunları apple sitesinden appstore bölümünden indirmeye çalıştım iki adet oyun indirebildim fakat benden aktivasyon kodu istedi ne olduğu konusunda bir bilgim yok yeni yeni araştırmaya başladım halada araştırıyorum ilginizden dolayı tekrar teşekkür ederim saygılar
  • Aktivasyon kodundan kastınız iTunes hesabı sanırım.Ücretsiz iTunes hesabı için aşağıdaki linke bakabilirsiniz..

Tıklayın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.