Şimdi Ara

YÖK YURTDIŞI DENKLİK VE YATAY GEÇİŞ ŞARTLARI İÇİN ŞARTLAR DEĞİŞTİ !!!!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
5
Favori
9.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 12 Nisan 2021; 12:26:13 >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Bunlar mantikli bence de, muhendislik veya temel bilimler için cok sacma bir kural bence bu. Ilk 400de unimiz yok neredeyse cunku bu alanlarda, genel toplam kismina girmiyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt

,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 12 Nisan 2021; 12:26:21 >
    yav hocam bu kadar kolaysa kandırmal benim adalet okuyan abimi de tıpa geçirelim olmaz mı.
  • Peki sadece tıp için mi geçerli yoksa diş hekimliği için de mi geçerli yada diğer sağlık bölümleri için

• quote:

Orijinalden alıntı: Ankaratıplı

,

Bir şey soracağım: Mesela 2020 yılında Karazin Hukuktan başka bir devlet hukuka geçti. İlk 400 şartı getirildiği için devlet hukukta okumasında bir problem olur mu? Sonuç olarak Karazin ilk 400'de değil. İnsanlar afedersiniz bir taraflarını yırtıp buralara geliyor bunlar yata yata parayı basıp okuyor ondan merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 11 Nisan 2021; 11:49:29 >
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

kolay değil ki benim attığım videoyu izleyin adamlar 300-400bin tl vermişler

ama yök tek tek hepsini inceliyor ve gerekli işlemleri yapıyyorlar

• GoodnightANDgoodluck G kullanıcısına yanıt

tüm sağlık bilimleri diyor resmi gazetede

hukuk için de türk müfredatına uygunluk bakacak

• Ice Platypus kullanıcısına yanıt

olmaz hocam çünkü şu an tüm hakları devlet hukukta okuyanlara göre aynı sonradan geçişler için bu engellendi

hocam türkiyeye dönmesine gerek yok. ukraynada kalsa da olur. hatta daha mutlu olur para sıkıntı değil ya annemle babam bi b k olabilsin diye bi şeyleri satarlar hayatı boyunca bakmaktan iyidir.
  • Bu zafer hepimizin @Ankaratıplı   

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

bilmiyorum orada doktor olma şartları nasıl( mesela yabancı öğrenciler türkiyede doktor olmak için asistanlıkta asgari ücret kzanıyorlar ve birtakım şartları var onlar direkt ukranyadakilerle aynı haklara sahip oluyorlar mı orası önemli

• Peki Kıbrısta okuyanlar için ne oldu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2003-2006 yılları arasında lise tahsilimi istanbulda tamamladım. ailemin maddi imkanı olmadığı için yurtdışında okuyamadım şahsen.

öss'de de çift sınav mantığı (1. ve 2. bölüm olarak) ilk uygulandığında ben girmiştim ve başarılı olamamıştım. mecburen iki yıllık bir bölüm okudum (düz lise mezunuyum,eskiden düz lise kavramı vardı :) )

sonra sonra yurtdışında okuma olayı çok yaygınlaştı. devlet babamız da bu işe önlem getirmiş anlaşılan. biraz parası olan sınavsız şartsız şurtsuz gidip üni okuyabiliyor diye biliyorum.parası olmayan gariban okuyamıyor. bence bu mantıklı değildi,çözüm üretilmiş. sınavsız kestirme yol engellenmiş anladığım kadarıyla.

ve evet imkanım olsaydı bende yurtdışında üniversite okumak isterdim.

• Hocam geçen sene pandemi döneminde geçişten yararlananlara ne oldu? Duyduğum kadarıyla sadece 1. Sınıfların geçişi iptal edilmişti. Geri kalan sınıflar geçiş yaptılar değil mi 500bin-800bin li sıralamalardan?

• sorbonne med yazmayan kafamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 100net100k -- 11 Nisan 2021; 15:25:55 >
  • Peki bazı devlet üniversiteleri anlaşmalı olarak yurtdışına öğrenc yolluyor.Yurtdışına çıkarkenki eğitimi bir daha türkiyede görmek zorundamısın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.