Şimdi Ara

Yok mu cidden hayrına rekabetçi maçında yardım edebilecek ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyuna ilk başladığımda baya kötüydüm.10 wini umursamamıştım ilk önce.daha sonra çok önemli olduğunu anladım.silver elite başladım.şu anda gold 3'üm.ama takım arkadaşlarımdan o kadar bıktım ki artık oyun şevkim kalmadı.biraz alttan destek verebilecek olan arkadaşlar varsa çok makbule geçer.boost falan düşündüm ama sonra oynamadıktan sonra ne anlamı var düşüncesiyle vazgeçtim.eğer hayrına yardım edebilecek bir babayiğit varsa steam hesabım : GetSniped TR

eklerseniz sevinirim

• Bunun boosttan ne farkı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

Bunun boosttan ne farkı var

Hesabımı verip beni novadan eagle yap demiyorum.ben de oynayacam diyorum yanımda girmek isteyen varsa kabulümdür diyorum fark bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNightMaree

quote:

Hesabımı verip beni novadan eagle yap demiyorum.ben de oynayacam diyorum yanımda girmek isteyen varsa kabulümdür diyorum fark bu

Onun yerine bir uzmandan taktik ve aim yardımı alabilirsin.Sana nasıl oynanacağını öğretir.İşin sırlarını vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafadark

quote:

quote:

Onun yerine bir uzmandan taktik ve aim yardımı alabilirsin.Sana nasıl oynanacağını öğretir.İşin sırlarını vs.

evet zaten o gittiğim ilk yoldu.youtube'da var olan bütün bomba , rush vs taktiklerini izledim aim haritası 3-4 tane indirdim.anlayacağınız hemen karş çıkmanıza gerek yok kolaya kaçmıyorum

• Acilen kablosuz mouse klavye kullanmayı bırakman lazım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Perseus_

Acilen kablosuz mouse klavye kullanmayı bırakman lazım :D

hocam mouse razer aldım bi 6-7 ay önce sadece klavye kaldı.azıcık sabır azıcık azimle ona da bi razer çakıcam inş
  • quote:

quote:

hocam mouse razer aldım bi 6-7 ay önce sadece klavye kaldı.azıcık sabır azıcık azimle ona da bi razer çakıcam inş

cidden o kadar kasıp mamba alana kadar düzgün deathadder + g103 falan alabilirdin

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimbay01 -- 25 Mart 2022; 1:57:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

quote:

quote:

cidden o kadar kasıp mamba alana kadar düzgün deathadder + g103 falan alabilirdin

hocam gayet memnunum mamba'dan.yavaş yavaş alıyoruz işte bi razer sevdası olunca sorun olmuyor

• quote:

İşte buna katılmıyorum. İstediğiniz kadar eksileyin umrumda değil ama senelerdir kablosuz klavye+fare ile oynarım. Çok pro değilim, MGE-DMG seviyesindeyim lakin ben şahsen abartıldığını düşünüyorum. Kullandığım set de Logitech mk320 (isteyen google'lasın baksın) ve gayet de memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crymone

quote:

İşte buna katılmıyorum. İstediğiniz kadar eksileyin umrumda değil ama senelerdir kablosuz klavye+fare ile oynarım. Çok pro değilim, MGE-DMG seviyesindeyim lakin ben şahsen abartıldığını düşünüyorum. Kullandığım set de Logitech mk320 (isteyen google'lasın baksın) ve gayet de memnunum.

Umarım bu söylediğinizde ciddi değilsinizdir. Keza bugün dünyanın en büyük takımlarına ve oyuncularına sponsor Steelseries, Razer, Logitech gibi dev mouse, klavve, kulaklık vb. ürün üreticileri, oyuncularına en son teknoloji kablosuz mouse, klavye, kulaklık sağlayabilecekken (bunu yaparken de en iyi şekilde bu ürünlerin reklamını yaoabilecekken) neden hala tüm oyuncular tüm ekipmanlarını kablolu olarak kullanıyor? Cevabı çok basit. Kablolu ve direk usb portundan kablo ile erişim sağlanan aygıtlar, bluetooth teknolojisinden -ürünün kalitesine göre- 10 kata kadar daha hızlı, kararlı ve eksiksiz veri işlerler. Yıl 2015 olmasına rağmen hala profesyonel arenada tüm ekipmanların kablolu olarak kullanımına devam edilmesinin ana nedeni bu şekilde özetlenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Professor X

quote:

quote:

Umarım bu söylediğinizde ciddi değilsinizdir. Keza bugün dünyanın en büyük takımlarına ve oyuncularına sponsor Steelseries, Razer, Logitech gibi dev mouse, klavve, kulaklık vb. ürün üreticileri, oyuncularına en son teknoloji kablosuz mouse, klavye, kulaklık sağlayabilecekken (bunu yaparken de en iyi şekilde bu ürünlerin reklamını yaoabilecekken) neden hala tüm oyuncular tüm ekipmanlarını kablolu olarak kullanıyor? Cevabı çok basit. Kablolu ve direk usb portundan kablo ile erişim sağlanan aygıtlar, bluetooth teknolojisinden -ürünün kalitesine göre- 10 kata kadar daha hızlı, kararlı ve eksiksiz veri işlerler. Yıl 2015 olmasına rağmen hala profesyonel arenada tüm ekipmanların kablolu olarak kullanımına devam edilmesinin ana nedeni bu şekilde özetlenebilir.

Hocam olay amaçta bitiyor. Belki arkadaşın amacı sadece eğlenmek ve olduğu rütbeden/durumdan memnun ise bir şey diyemeyiz. Belki arkadaş için o milisaniyeler o kadar da önemli değildir.

Not: Kablosuz ofis tipi A4 klavye kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SALIGIA

quote:

Orijinalden alıntı: Professor X

quote:

quote:

Hocam olay amaçta bitiyor. Belki arkadaşın amacı sadece eğlenmek ve olduğu rütbeden/durumdan memnun ise bir şey diyemeyiz. Belki arkadaş için o milisaniyeler o kadar da önemli değildir.

Not: Kablosuz ofis tipi A4 klavye kullanıyorum.

tartışmaya bile gerek yok hani alışkanlık diyorsan bilemem ama performansta kablolu > kablosuz olmuştur her Zaman için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.