Şimdi Ara

YOK MU BORA SEVERLER BU FORUMDA BUYRUN BORACILAR BORA HAKKINDA HERŞEY (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
18.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Al bitane 1.6 16 walf keyfine bak mermi gibi araba 16 walf bazı modellerde var primline ve trendlın bildiklerim bendeki 2003 tendline 2093 model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mushdemirtas M kullanıcısına yanıt
    Hocam konu hortlamis gibi olacak ama 2008-2014 yillari arasında 2004 model pasific bora kullandım. 82 binde aldim 166binde sattım. Severek aldım ama üzülerek sattım. Sonrasında iki araç değiştirdim ama hala gözüm yolda boraya gider.

• sevmek ne kelime hastasıyız
  • Merhaba beyler

Pazartesi günü kismetse 2000 model otomatik vites comfortline bora alacağım 190 bin km.. Yalnız aklımda hala soru işaretleri var bu araç ile ilgili. İlk arabam olacak ve en az 3-4 sene araba degistiremem bi daha.. O yüzden ince eleyip sık dokuyorum. Araç nasıldır yakıt konusunda lpg var atiker marka sıkıntısı olur mu. Masraf cikartirmi fazla, bakımları kaç liraya mal olur. Yolda 90-100 km hız ile giderim genelde uzun yolda kullanacagim. Sözün özü aracı tanımıyorum fazla bana araç hakkında olumlu olumsuz bildiklerinizi yazar mısınız. Bu arada 24 bine alacağım aracı ve satan kişi yağını suyunu eksik etme sorun çıkarmaz diyor. Tanıdıktan alıyorum aracı bakımları yapılmış sıkıntısız bir araç gibi gözüküyor

• Arkadaşlar vw bora nın daha fazla paylaşım yapılan bir sayfası var mı

• İyi forumlar arkadaşlar borada tavan ve direk döşemesini kendi değiştiren varmı acaba??

• Wv Bora ya ait cikma orijinal parçalar mevcuttur

• Çikma orijinal parca. 05438244830

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.