Şimdi Ara

Yök atlas açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yök atlas kaç gündür bakımda ne zaman düzelecek kaç gün oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2017 verileri giriliyor sanırım

• Beyler belki bileniniz vardır YÖKATLAS ve ÖSYM birbirini tutmuyor benim için çok önemli bir konu 2 yıldır uğraşıyorum kafası basan birine ulaşamadım eğer YÖK Atlas doğru ise ben puan kırılması yaşamayacaktım bunu nasıl inceletebilirim Ankara'ya gittim oradakilerde sadece çay içiyor bir şeyden anladıkları yok yardımcı olabileceğini düşündüğünüz birini biliyor musunuz ona ulaşmaya çalışayım ?
  • Tutmuyor derken nasıl yani ?

• CemUzanaMezunŞoku kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de öyle düşündüm ama önceki yıllarda mart ayında falan güncellenmiş.Bu kadar hızlı yaparlar mı bu sene acaba

• beyaztişört B kullanıcısına yanıt
    Mart olduguna emin misin? Ben gecen sene 15 gun tatilden once baktigimda veriler vardi. 2016 diye hatirliyorum. Hem niye beklesin veriler varsa girilir hocam.

• coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    Hocam emin değilim ama arkadaşlar ygsden sonra güncellendi diyordu.Umarım bir an önce güncellenir.

• Morebullets kullanıcısına yanıt
    2015 Meslek Lisesi mezunuyum o sene tercih yaptım sınavsız geçiş hakkım olan bölüme yerleştim mezuna kaldım sonra çünkü Yönetim Bilişim Sistemleri istiyordum 2016 da sınava girdim TM-1 291 puan aldım Adnan Menderes Üni YBS tutuyordu fakat 3 gün sonra mesaj geldi ve OBP kırıldı siz geçen sene puanlı yerleştiğinizden dolayı obp yarıya düşürülmüştür diye sorun şu ÖSYM sonuç belgesinde puanla yerleşmiş gözüküyorum YÖK ATLAS'ta sınavsız yerleşmiş gözüküyorum. İlk açıklandığında puan kırılması yaşamadım LYS sonuçları açıklandıktan 3 gün sonra kırıldı YÖK ATLAS doğru ise benim haksız yere puanım kırıldı adamlara dedim tutmuyor birbirini anlamıyorlar. Olay bundan ibaret.

ÖSYM üsküdar bürosuna gittim onlarda aynen bir yanlışlık var Ankara ile görüş dediler gittim ordaki adam kanser etti beni :D Beyni olmayan insan bile tutarsızlığı anlardı ÖSYM binasına gidiyorum bu adam ÖSYM doğrudur diyor YÖK binasına gidiyorum bizim sitemiz doğru diyor :D yaptıkları şey sabahtan akşama kadar oturup çay içmek bir şey yaptıkları yok.

YÖK ATLAS ' ta veriler ÖSYM'den derlenmiştir yazıyor ama ne hikmetse ÖSYM ve YÖK birbirini tutmuyor :D ve bunu anlayacak kapasitede insan yok o kurumlarda. Meslek lisesi mezunu olarak oturdum iyi kötü bir puan aldım kazandım istediğim bölümü oda gitti YÖK atlas yanlışsa düzeltsinler eyv derim geçerim onuda demiyorlar düzeltinde inanalım o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 14 Ağustos 2017; 13:59:7 >

• Hocam hiç şaşırmadım valla sınavı açıklayamayan tercihi yanlış açıklayan sınavda müfredat dışı soru soran kurumdan da bu beklenirdi

• Açılıyor şu an. 2017 yüklenmemiş malesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.