Şimdi Ara

YOK ARTIK TERİM'E VALENCİA TALİPMİŞ !:D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim´e‚ Fulham´dan sonra Valencia´nın da talip olduğu belirtildi. Sanchez Flores´i görevden alan İspanyol kulübünün‚ Chelsea´den ayrılan Mourinho ve Beşiktaş´ın eski teknik patronu Vicente del Bosque ile birlikte Fatih Terim´i de düşündüğü iddia edildi.

Valencia´da yayınlanan Sport gazetesi‚ Valencia Başkanı Juan Soler´in elinde bu üç hocanın isimlerinin bulunduğunu yazdı. Haberde‚ Fatih Terim´in adının geçen sezon Flores´ten önce gündeme geldiği ve Soler´in Türk hocayı çok beğendiğine dikkat çekildi.

Spor gazetesi‚ Valencia´nın başına geçecek diğer iki adayın takım çalıştırmamasının‚ Fatih Terim için dezavantaj olacağını ifade etti. Şampiyonlar Ligi´nde de mücadele eden Valencia´nın acilen teknik direktör bulması gerektiğinin altını çizen gazete‚ "Valencia´nın beklemeye tahammülü yok" yorumunu yaptı.

Valencia Kulübü de‚ adaylar içinde bir Türk teknik adamın adının geçtiğini doğruladı‚ ancak isim açıklamadı. Sanchez Flores´in gönderilmesi üzerine basın toplantısı düzenleyen kulüp yetkilileri‚ yeni teknik adamın 10 gün içinde belli olacağını duyurdu.

hiç ihtimal vermiyorum valencianın buna talip olacağın.

ama inşallah olurda milli takımımız kurtulur ondan ve jöleli saçlarından.

• komik olan ne?
  • Niye suan ki kötü gidisleri yetmiyor mu ?
  • inşallah haber doğrudur...

• Valencia, Ronald Koeman'la anlaştı
  • koemanla anlaştılarsa psv hocasız kaldı demektir onlarda terimi alsın
  • keoman şok bir kararlar psv nin başından ayrılarak valencianın başına geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rizeli

koemanla anlaştılarsa psv hocasız kaldı demektir onlarda terimi alsın

evet evet, hem milli takımın hemde bizim işimize gelir bu
  • bence bu haber sevgili hocamızın basındaki kanklerinin uydurması. bakın siz eleştiriyorsunuz ama dünyanın sayılı takımları peşinde gibi bir hava oluşturmak için. tabii yersek....valla ben yemedim....

• qaynaq?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.