Şimdi Ara

YOK ARTIK Tahiroğlu Naturel Sızma Zeytinyağı 10 Lt. 19,80 ₺ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
5
Favori
7.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimkide verildi gözüküyor kargo firmasını aradım ama ulaşamadım kargoya ulaşabilen olursa içeriği veya ağırlığını sorabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnever -- 8 Ocak 2021; 13:22:47 >
  • satıcı muhtemelen A4 kağıdı yolluyor iptal etmemizi yada iade etmemizi isteyecek ceza almamak için nasıl bı aksiyon almak lazım tavsiyesi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E-arşiv faturasında sadece kargobedeli yazıyor, yani ürün göndermemişler.

• herhalde bir kağıda nah işareti çizip yolladılar

• Birisine ilk ulaştığında ne gönderildiğini anlarız. "Fiyat hatası yüzünden şöyle böyle olmuştur, lütfen şöyle böyle yapın" gibisinden bir yazı gelmesi bence de olası...

İptal etse ceza yiyecek, gönderse zarar edecek, böyle bir arkadan dolaşma yöntemi izlemiş olabilirler, gelecek yorumları bildikleri için de bir süreliğine Trendyol üyeliklerini kapatmışlardır.

Şikayetvar'da bir sürü başlık var, şunu örnek olarak gösterebilirim : https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/hepsiburadaoz-ayvalik-tahirogluyag-rengini-gorunce-araba-yagi-sandim

YOK ARTIK Tahiroğlu Naturel Sızma Zeytinyağı 10 Lt. 19,80 ₺

Yani pratikte çok da kaliteye oynamayan, daha çok fiyattan yürüyen bir marka olabilir, Trendyol'da oluşacak kötü PR çok dertleri olmayabilir. Sürat kargo bile olsa en kötü 2-3 güne gelmeye başlar, zaten kargo firmaları trafiğin olmadığı ve herkesin evidne olduğu hafta sonlarını çok efektif değerlendiriyor, durum belli olur.

Açıkçası ben firma arayıp da rica etse siparişimi iptal edebilirdim ama şu durumda kötü niyetli bir yaklaşım olursa ne olacağını bilmiyorum, ortak karara uyarım muhtemelen.

• satıcı ile konuştum gerçekten zor durumdaymış iptal edebilirseniz edin arkadaşlar yazık bu zor günlerde

YOK ARTIK Tahiroğlu Naturel Sızma Zeytinyağı 10 Lt. 19,80 ₺
  • Keşke telefon etselerdi, üzücü.. Kimsenin de ekmeği ile oynamak istemeyiz doğal olarak.

Bu saatten sonra iptal edilebileceğini sanmıyorum ama mümkünse edelim tabiki.

• kHanTW kullanıcısına yanıt

bence de en azından kargolamadan önce arasaydı iptal ederdik bu kadar kargo masrafı olmazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: dnever

satıcı ile konuştum gerçekten zor durumdaymış iptal edebilirseniz edin arkadaşlar yazık bu zor günlerde

Yok artık. Özür mektubu göndermek nedir?

Arasaydı iptal ederdik zaten.

Şu an çok mutsuz oldum yahu. Öylesine almıştım cüzdandaki para harcansın diye.

Yağ iyi ise iptal edip destek amaçlı alışveriş yaparım.

• Şimdi biz de uğraşacağız. Gidip geri kargoya vermemiz gerekecek gönderdikleri kağıdı. Yoksa iade işlemi başlamaz. Satıcı arayıp iptal edin dese daha iyi olurdu. Sürat kargo da ters yerde, işi zora kendileri soktu şimdi.

• dnever kullanıcısına yanıt

Aynen arasa iptal ederdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçmalığa bak.. ben iptal felan etmem. Sen 25tl çek verme diye 8tl kargo öde ve benimle dalga geç.

Bu gönderdiği saçma kağıda en az 8tl ödemiştir ..birde ben ona iade göndersem 8 de o tutar.

25-8-8= 9tl için mi hepsi.

tövbe iptal etmem.. gerekirse suç duyurusunda bulunurum.. sistemi manupule edip paramı gasp etmeye çalışıyor diye.. bu tam dolandırıcılık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

saçmalığa bak.. ben iptal felan etmem. Sen 25tl çek verme diye 8tl kargo öde ve benimle dalga geç.

Bu gönderdiği saçma kağıda en az 8tl ödemiştir ..birde ben ona iade göndersem 8 de o tutar.

25-8-8= 9tl için mi hepsi.

tövbe iptal etmem.. gerekirse suç duyurusunda bulunurum.. sistemi manupule edip paramı gasp etmeye çalışıyor diye.. bu tam dolandırıcılık.

25 tl çek de büyük bir şey değil firma için. O kadar yağ satıyorlar.

Firma ile konuştum bize telefon numaralarınız düşmüyor sadece barkod düşüyor, ona göre gönderiyoruz dedi.

Garip geldi. Numara nasıl düşmez?

• iskocya İ kullanıcısına yanıt

ya saçmalamasınlar fatura kesiyorlar yazıyor orada numaramız, 9 lira için bu kadar muhtaçlardı arasalardı iptal ederdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 8 Ocak 2021; 15:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

ya saçmalamasınlar fatura kesiyorlar yazıyor orada numaramız, 9 lira için bu kadar muhtaçlardı arasalardı iptal ederdik

Gördüğüm kadarıyla da bayağı ürün satıyorlar. Bana da inandırıcı gelmedi açıkçası. Zaten 25 lira çek tanımlasalar almazdık tekrar ürün. O kadar para verecek değildik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskocya -- 8 Ocak 2021; 15:24:7 >

manyak herifler ya, özür mektubunun yanına bari 20 liraları koysaydınız bu işi tatlıya bağlardık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

manyak herifler ya, özür mektubunun yanına bari 20 liraları koysaydınız bu işi tatlıya bağlardık :)

28 bin lira zararım var diyor.

yani demek istediğim iade iptal istemiyorsa 20 liraları koysun pakete biz de itiraz etmezdik madem kötü durumda

• Ben şahsen inatlaşmayacağım. Yukarıda yazılanlar beni satıcının zor durumda olduğuna ikna etti. Zaten birçoğumuz gönderilmeyeceğini tahmin ediyordu amaç cüzdandaki parayı kullanmak yada trendyoldan müşteri memnuniyeti kuponu almaktı. Ağlayanın malı gülene fayda etmez, şahsen ben satıcıya zorluk çıkarmamaktan yanayım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.