Şimdi Ara

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE ÇİĞ KÖFTE TARİFİ VERİYORUM EVDE ÇİĞ KÖFTE NASIL YAPILIR? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
18
Favori
42.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

Kerem-
    quote:

ot

Ben begenmedim.salca tadi fazlaydi.hic yedigim cig köfteler gibi degil.neden olmadi bilemiyorum.

KARDEŞ SEN SALÇAYI FAZLA KATMIŞSIN DEMEKKİ..BULGURU 1.5 BARDAĞA ÇIKAR..AYRICA KULLANDIGIN SALÇADA ÖNEMLİ..HAZIR SALÇAMI KULLANDIN EV SALÇASIMI.BİR DAHAKİNE SALÇAYI AZALT..BEN HARİKA SONUÇ ALIYORUM...SİZ NASIL OLDUDA YAPAMADINIZ ANLAMADIM..

hazır salça kullandık.

• ben yaptımda kısır gibi oldu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kerem-
    quote:

ot

Ben begenmedim.salca tadi fazlaydi.hic yedigim cig köfteler gibi degil.neden olmadi bilemiyorum.

KARDEŞ SEN SALÇAYI FAZLA KATMIŞSIN DEMEKKİ..BULGURU 1.5 BARDAĞA ÇIKAR..AYRICA KULLANDIGIN SALÇADA ÖNEMLİ..HAZIR SALÇAMI KULLANDIN EV SALÇASIMI.BİR DAHAKİNE SALÇAYI AZALT..BEN HARİKA SONUÇ ALIYORUM...SİZ NASIL OLDUDA YAPAMADINIZ ANLAMADIM..

hazır salça kullandık.

çöpe falan atmasaydın yaptıgını..biraz bulgur eklediğin zaman düzelir..salçayı azalt bulguru 1.5 bardağa çıkar..

• quote:

Orijinalden alıntı: trlog

ben yaptımda kısır gibi oldu

yağ koymayı unutmasaydınız..benim yaptıgım çiğ köfte sakız gibi oluyor..tatlıses çiğ köfte gibi..:)
  • verdiğin tarif kaç kişilik?
  • quote:

quote:

yağ koymayı unutmasaydınız..benim yaptıgım çiğ köfte sakız gibi oluyor..tatlıses çiğ köfte gibi..:)

hocam bütün hepsi tam da yukarda bi arkadaş resim paylaşmış onun aynısı oldu cıvık oldu sonra 1 çay bardağı daha bulgur koyum dedim bu sefer kısır oldu ama tad konusunda güzel oldu valla hayatımda böyle güzel kısır yemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkhoff -- 23 Ocak 2013; 23:01:34 >

• Deniyen var mı ? Ben uzmantvdeki tarifle yaptım dışardakiler gibi olmadı 45 dakıka yogurduk bulgur hala agıza falan gelıyordu cevırerek olurmu yanı bulgur agıza gelmez mı sert sert ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratad

verdiğin tarif kaç kişilik?

4-5 kişi rahatlıkla doyar..
  • quote:

quote:

1 su bardağı bulgurla 4-5 kişi nasıl doyar yav?

mesajı yazdığımda 1 di şimdi 1.5 olmuş:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beratad -- 23 Ocak 2013; 23:05:38 >
  • quote:

quote:

quote:

hocam bütün hepsi tam da yukarda bi arkadaş resim paylaşmış onun aynısı oldu cıvık oldu sonra 1 çay bardağı daha bulgur koyum dedim bu sefer kısır oldu ama tad konusunda güzel oldu valla hayatımda böyle güzel kısır yemedim

BİR GÜN KENDİM YAPARKEN SESLİ OLARAK TARİF EDEYİM SİZE..VİDEO YA ALAYIM BARİ..ONA GÖRE YAPARSINIZ..BİRDE ROBOTUN HAMUR YOĞURMA APARATI SİZDE NASIL BİLEMİYORUM..BEN ANNEMİN YILLARR ÖNCE ALDIĞI ARZUM PROKİT 444 ROBOTTA YAPIYORUM..

• quote:

quote:

quote:

1 su bardağı bulgurla 4-5 kişi nasıl doyar yav?

ONU DÜZELTTİM 1,5 SU BARDAĞI..

• AŞAĞIDA YUVARLAK İÇİNDEKİ APARAT İLE YAPIYORUM..

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE ÇİĞ KÖFTE TARİFİ VERİYORUM EVDE ÇİĞ KÖFTE NASIL YAPILIR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanarya_avcisi -- 23 Ocak 2013; 23:11:12 >
  • o kanarya sizi 3 er 3 er avladı
  • quote:

quote:

Kerem-
    quote:

ot

hocam sen ne yapmışsın yahu

• bulgurlar sert olmuyor mu bu makineyle :D

• quote:

AŞAĞIDA YUVARLAK İÇİNDEKİ APARAT İLE YAPIYORUM..

robot evdekinin aynısı bende o aparat ile denedimde kıvamı tutturamadık videoyu en kısa zamanda bekliyoruz

• quote:

quote:

Kerem-
    quote:

ot

HOCAM HİÇMİ İSOT KATMADIN YAHU..ÇİĞ KÖFTENİN EN ÖNEMLİ KATKILARINDAN BİRİSİ İSOTTUR..RENK VERİR TAT VERİR..SEN RESMEN BULGUR KÖFTESİ YAPMIŞSIN..

• ya panpa bencede olmucak gibi bak ben daha önce denedım yine olmassa olmaz yani boşa israf :D
  • quote:

quote:

quote:

Kerem-
    quote:

ot

HOCAM HİÇMİ İSOT KATMADIN YAHU..ÇİĞ KÖFTENİN EN ÖNEMLİ KATKILARINDAN BİRİSİ İSOTTUR..RENK VERİR TAT VERİR..SEN RESMEN BULGUR KÖFTESİ YAPMIŞSIN..

tarifteki kadar isot kattik.

• O kısır olmuş resmen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.