Şimdi Ara

yks2022 için n'aptım? — frenchianti çalışma günlüğü // eşit ağırlık (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
29
Favori
16.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam teyze yaptınız beni, sınava ciddi olarak 2. çalışmam olacak bu. o kadar büyük değilim yahu:D ve ayrıca üniversitedeyim şu an, evet. bölümü istemiyorum ve sıralamamın geldiği bölümleri de istemiyorum, bu nedenle hazırlanıyorum zaten

• 5-6seneyi sizin için söylemedim hocam. Yapan yapar ama o kadarı biraz abartı oluyor idealistlikten öte :d

Burs kısmında falan haklısınız. Gayet güzel imkanlar varken neden faydalanmayasınız? Üni yorumum da hala geçerli. Siz girseniz de girmeseniz de birileri giriyor sonuçta. Neden dahil olunmasın?

Şu an ne okuyorsunuz Ve hangi bölüm istiyorsunuz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rasyonel glikoz kullanıcısına yanıt

şu an iç mimarlığa kayıtlıyım ama zaten sınava gireceğimden ötürü hazırlığı bitirmedim. şu an ceng okumak için sabancıda herhangi bir programa girmek istiyorum bölüm seçme özgürlüğü olduğu için ama eğer tutmazsa ybs'yi de değerlendirebilirim

• Anladım hocam başarılar:)

• rasyonel glikoz kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ederim, size de

• Hocam merhabalar, birkaç tane sorum olacaktı.

-Metin yayınları kimya 30'lu denemenin çözümleri nerede ya? Ben bulamadım bi türlü.

-Bilkent kampüs olarak nasıl? Memnun musunuz?

-Apotemi problemler nasıl? Bayağı kasıntı olduğunu duymuştum ama çözmek geliştirir mi?

-Bir yerde sayısalcıların top 10 20 işte marmara odtü hacettepe vb. üniversitelerden mezun olmasa da kendini geliştirerek kariyerinde iyi yerlere gelebileceğini, ama EA'da bu durumun daha zor olduğunu, top üniversitelerden mezun olmanın bayağı önemli olduğunu okumuştum. Var mı böyle bir olay? CEng istiyor olsanız da bir EA olduğunuz için sormuşken sorayım dedim.

Teşekkürler şimdiden.

• Yagizo1 kullanıcısına yanıt

merhaba

1) valla bitireli bir yıla yakın olacak neredeyse hiç hatırlamıyorum ama video çözüm uygulaması vardır eminim

2) kampüs süper ve çok büyük ama ucuz yemek yiyebileceğiniz tek yer yemekhane o da 6-7/10 bence

3) çok kasıntı ama manyak geliştirir

4) çok doğru, bilgisayar mühendisi bile olmayıp yazılımcı olup çok paralar kazanan insanlar var ama tm için durumun böyle olmadığını düşünüyorum. bence türkiyedeki top üniversitelerde okumak bir eşit ağırlıkçı için çok önemli. ben de sabancı kazanamazsam gideceğim yer itü econ gibi yerler nihayetinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A35AF8C39 -- 16 Nisan 2022; 18:4:44 >
  • 1) Uygulamayı didik didik ettim bulamadım ya çözümleri. Kimya denemelerine başlayacağım yakında hoş duruyor da biyolojisi çok korkunç duruyor. TYT biyoloji kitabı çıkartmış metin onu çözeyim dedim çok korkunç kitap içimden geçti resmen denemelerde neremden kan gelecek allah bilir. Biyolojide aslında yüzeysel öğrensen bile muhtemelen TYT AYT'de çok rahat fulle yakın yaparsın da insanın içi rahat etmiyor ya. Zaman kaybı aslında
    2) Ankaranın çöl olmayan 2 yerinden biri olmasının hakkını veriyor diyorsunuz
    3) Tamamdır alayım o zaman
    4) Yakın bi arkadaş için sormuştım, söyleyeyim başlasın bari çalışmaya. İlk 1000e girince güzel burs geliyor oradan buradan vallaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yagizo1 -- 16 Nisan 2022; 18:25:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • epeydir uplamıyordum, up

• arkadaşlar uyanınca integralime bay bay diyoruz çok mutluyum 1 yıldır bu anın gelmesini bekliyodum

• güncel

• COĞRAFYAM BİTTİ OĞLU BİTTİ SIRTIMDAKİ SOS1 KAMBURUNDAN KURTULDUM ARTIK. BUGÜN ÖZGÜR OLDUĞUM GÜNDÜR

• nabersiniz

• Kimse cevaplamamış ben cevaplayayım.

Hasta oldum bayağı olay girdi araya 1 haftadır çalışamıyorum adamakıllı. Eski temponun %40ı falan herhalde anca.

Sizden ne haber hocam? Bu sıralar eski ders çalışma şevkinize kavuştunuz gibi. Bir ara yok olmuştunuz. Sınava bu kadar az kala gazlı olabilmek her yiğidin harcı değil tabii. BASSStırın azıcık kaldı.  

geçmiş olsun hocam, yine iyi. tamamen salmaktan iyidir sonuçta. bir ara hiç çalışamadım evet ama şu an 3d türkiye genelinden üç buçuk attığım için mecbur çalışıyorum, en azından fen tekrarımın bitmesi lazım diyelim:( erteledikçe ertelediğim için 3d'ye kadar kamp yapmaya karar verdim, iyi de gidiyor gibi şimdilik. gerçekten az kaldı, sona bu kadar hızlı geleceğimizi düşünmemiştim

• Sizin için son, bizim için başlangıç. Şöyle güzel yerlere uğurlayalım sizi de seneye arada bakarsınız foruma. Forumda siz de dahil derece yapacak çok insan var, emeklerinizin karşılığını en layığından alırsınız umarım.  

çok teşekkür ederim güzel dileklerin için hocam, buradaki herkes iyi kötü bana bir şekilde yardımcı olmaya çalıştığı için ben de seneye girecek arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım mutlaka. umarım dediğin gibi derece yapabilirim, geometriden biraz endişeliyim biraz ama bakalım, istediğim gibi giderse her şey neden olmasın? şimdiden başarılar diliyorum sana da, güzel bir başlangıç yapmaya çalış  

• çözdüğünüz kitaplar güncel mi yoksa üstüne koydunuz mu

• heroin father kullanıcısına yanıt
    sb adına bu kadar, deneme çözüyorum daha

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2023 için tavsiye bekliyoruz sınavdan sonra

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.