Şimdi Ara

YKS TAVSİYELERİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
4
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar aranızda yeniyim. Size yks sınavı için oluşturduğum planımı anlatmak istiyorum.

şuan mezun senemdeyim geçen sene ea da 200k yapmıştım temelim çok berbattı toplama çıkarma zor yapıyordum ve evde uygun ortam olmadığı için tam kendimi verememiştim.

bu sene mezuna bırakmaya karar verdim ve sistemim şu şekilde şuan ilk 12 konuyu bitirdim. 12 konuyu iyice pekiştirip ayt mata başlamayı düşünüyorum onun yanında diğer sözel derslerimi beraber götürmek istiyorum. geo ve problemlerde baya kötüyüm bu 2si hakkında ne gibi tavsiye verebilirsiniz?

birde tyt matematikte eğitim vadisi planlı ders föyünden çözüyorum sonra tekrar niyetine 345 den çözüyorum bu iki kitabıda temizledim şuan 3d bilgi sarmal veya acilden hangisi ile gitmem gerekiyor?

fende bi temelim yok fen nasıl çalışılır?

günde 10 saate yakın çalışabiliyorum kendimi verirsem bu süre daha çok uzuyor bazen geceleri çalışıyorum.

edebiyat ve ayt sos1 e ne zaman başlayamalıyım sizce geçen sene 20 4 yapmıştım edebiyattan

matım ise tyt 14 ayt 8

tavsiyelerinizi bekliyorum?

• 345ten sonra 3d tavsiye ederim

• 3d güzel bs ile aralarında çok fark yok zaten. Acil yeni basım konusunda fikrim yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • geo sıfırdan nasıl başlanır hocam ? kenan kara temelden mi alıyor? mert hoca nasıl?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.