Şimdi Ara

YKB Mobil Ödeme işlemlerinizde toplam 100 TL Worldpuan! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
7
Favori
9.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumun rootlu olduğunu algılayıp mobil ödemeye izin vermiyor Magisk Hide'dan bypass etmeme rağmen.
    Başka çözüm bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aselsanci

Başka bi mobil ödeme kampanyası daha var orda 50 tl ve ğzeri 2.mobil ödemeye yede 5 tl veriyor. Yani aynı anda 100 tl ye 12.5 tl vermiş oluyo. Acaba combo olurmu bu şekilde
    Hocam o kombo olur, hatta bir de 10/125 market kampanyası var ve bugün marketler 17:00'ye kadar açık. Yürüme mesafenizde market varsa marketten 125tl temassız alışveriş yapıp 10 market + 2.5 eski temassız + 10 yeni temassız olmak üzere 22.5 TL puan kazanabilirsiniz.
    Market ve eski temassız kampanyası bayram sonu itibarıyla bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valuable kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama ilk 125 ten sonraki diyor ben daha ilk 125 i yapmadım markette ondan dolayı faydalanamayız 3 lü combodan😁 yada bugün farklı 2 marketten yaparsak olur galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aselsanci -- 23 Mayıs 2020; 10:6:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aselsanci A kullanıcısına yanıt
    Ben marketin ilk boş işlemini geçen ay yapmıştım hocam, o yüzden o detayı unutmuşum, haklısınız.

İki farklı marketten teoriniz de doğru, o şekilde faydalanılır. İlk 125'ten 10+2.5, ikinci 125'ten 10+10+2.5 kazanım olur. Toplamda 250 harcarsınız 35 puan gelir. ama onu yapayım derken de 3150tl ceza yemeyin şimdi :)

• valuable kullanıcısına yanıt
    Bak oda doğru 😁 otur evinde yaaaaa.Ayrıca 35 diil 40 tl olur kazanç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aselsanci -- 23 Mayıs 2020; 10:27:52 >
  • NFCLİ ESKİ BİR TEL VAR AMA ODA SÜRÜMDEN KAYBEDİYOR ROOTLAYIP SÜRÜM YÜKSELTSEM ONDA DA İZİN VERMİYOR.
    Telefonum i9250 amsung galaxy nexus nasıl kullanabileceğim hakkında yardımcı olan olursa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 23 Mayıs 2020; 11:32:44 >
  • Fiziki kartla temezsiz işlemler dahil mi ?Yoksa illaki mobilmi yapmalıyız?Garanti ramazan kampanyasında herikisde dahildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oktaymese

world mobil uygulamasına girdim her taraf survivor, bambudan düdük yapacaklarmis onu koymuş. koca banka düştüğü duruma bak.
    Aynen rezillik. Katılmadım geçtim.

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    QR ödeme başka mobil ödeme başka heralde hcm. Pay menüsü altında ikisi ayrı yerlerde. Kampanya detaylarında özellikler yazmışlar mobil ödeme menüsünden yapılacak diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartımı bir nfcli telefona tanıttım ama kartın son 4 rakamı yazan kısım benim kartımdan farklı.Sorun olur mu bu şekilde?
  • sadbul S kullanıcısına yanıt
    uygulamadaki kart no ile sizinki farklı olur
  • Şartlarda kampanya ilk 30 bin kişi içindir diyor. Bu katılım için mi yoksa 30 bin kişi faydalandığı anda kampanya komple mi iptal edilecek?

• 30000 olunca duracak kampanya.

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    O zaman nfc yok, bana kampanya yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

30000 olunca duracak kampanya.
    Duracak ne demek? 30.000 den sonra telefonla 100 liralik alisveris yapsan da puan gelmez mi demek yoksa 30.000 kisi katila bastiktan sonra yeni kisilerin kampanyaya katilimi duracak mi demek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneyici23 -- 23 Mayıs 2020; 15:34:16 >
  • 30000 kişi faydalanınca kampanya durur ve iptal olur diyor. Katılsa da faydalanmazsa başkası faydalanabilir anladığım.

• Telefon rootlu olduğu için world mobil uyarı veriyor, kullanamıyorum mobil ödemeyi. Ancak şansa 300/30 özel harcama puanı gelmiş. Tosla'ya attım hemen çaktım puanı :)
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Sanırım katılım yapıp ilk harcamayı yapıp puan kazanan sayısı 30bine ulaşınca duruyor kampanyaya katılım. Ama dururmu bilemem. 5 milyon worldcard olsa, bunların 3 milyonunun sahibi android kullansa, bunlardan 300 bin kişinin NFC li telefonu olsa,bu 300 bin kişinin 200 bin tanesinin NFC nin bu özelliğinden haberi olsa...vs vs. Zor gibi ama yinede belli olmaz

• Ayarlardan Magisk manageri gizle seçeneğini de seçin. Magisk hide ile world mobil uygulamasını eklemişiniz zaten. Şuna da dikkat edin; uygulama ayarlarından mobil uygulamasına tüm izinleri verin.
    Yinede olmazsa YKB uygulamasının Pay mobil ile temassız kampanyasına katılabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koc000 -- 23 Mayıs 2020; 18:11:51 >
  • Kombolar için takip

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.