Şimdi Ara

YKB Mobil Ödeme işlemlerinizde toplam 100 TL Worldpuan! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
7
Favori
9.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TL kart ile işlem reddedildi diyor. Denemek için tutarı düşürdüm 10 TL'yi onayladı. 100 TL yi reddediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • World mobilde pay tuşuna bastıktan sonra mobil ödeme kısmına geldiğim zaman işlem yapabileceğiniz uygun kartınız bulunmamaktadır diyor. Uygulama güncel, TL kartım var.

YKB Mobil Ödeme işlemlerinizde toplam 100 TL Worldpuan!

• istceko İ kullanıcısına yanıt
    Birkaç gündür TLkartlar ile mobil ödeme işlemi red veriyor hep, arkadaşın kartı da aynı durumda. Normalde bazı bankalar 5 temassız harcamadan sonra 1 temaslı harcama gibi şartlar koyardı, belki ondan dedim. Şifreli işlem yaptım,atm de kulandım, yine red veriyor. Uygulamayı silip yeniden yükledim,yine olmadı. Uğraşmadım ondan sonra
  • güya dijital bankacılığın öncüsü Yapı Kredi(!) peeh

mobil uygulamalarına bakanı yok mu?

kampanyaları kafa bulmak için mi yapıyor la bunlar?

güncelleme diye ne yapıyorlar? mobil uygulama çalışmıyor kendini kapatıyor 2 aydır

temassız ödeme NFC daha denemedim korkarım kasa başında sıkıntı yaşatacak

yapı kredi bitmiş!

• Kişiye özel 100/20 mobil ödeme kampanyası tanımlanmış bana bu kampanyayla birleşir ama telefonumda nfc yok :)
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Bende 3 gün mobil ödeme yaptım 4 cü gün işleminiz reddedildi dedi 1 haftadır dönen eden yok bu bankadan bir halt olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    Evet bende de aynı şekilde telefonda sıkıntı var sanıyorum meğerse sizlerde de varmış.Hatta yapı krediyi aradım bu konuyla alakalı daha dönüş yapmadılar.

• sadbul S kullanıcısına yanıt
    Ben opette çalışıyorum markette.Her OPET aynı değil bizde var.

• Bende 4 kere mobil ödeme yaptım 5 cide telefondan kartı okuyor işleminiz reddedilmiştir diyor çağrı acali 1 hafta oldu arayan soran yok bu adamlar faiz ve kredi olmasa 1 günde batırırlar bu bankayı

• ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    hocam tl kart temassız özellikli değilse burda çıkmıyor. aynıydı müşteri temsilcisi 2 saat konuştuk çözüme eremedik, tesadüfen uygulamadan yeni temassız tl kart başvurusu yaptım, onaylandi 1 saat sonra o kart göründü. ancak yine islem yapamıyorsunuz o kartın gelmesini bekleyeceksiniz benim 4 günde ptt ile geldi cvc kodu ile sifre belirleyip mobil odeme tanımlanıyor kart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Ykb mobil uygulamasında banka kartı basvurusu kısmında temassız seçimi yok hocam, direkt alıyor başvuruyu. Siz nasıl yaptınız

• ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    world mobilden yapmıştım. cok emin olmamakla aşağıdaki kartlarımdan köşeye bastım sonra tl kart değişikliği yaptım.

• 14092012 kullanıcısına yanıt
    Merhaba sorununuz çözüldü mü ben hala mobil ödeme yapamıyorum telefondan okuyor ondan sonra işleminiz reddedilmiştir diyor

• lionking85 L kullanıcısına yanıt
    Bana bugün geri dönüş yaptılar ama sorun devam ediyormu TL kartta deneyemedim. Deneyebilen var mı?

• istceko İ kullanıcısına yanıt
    Saat 5 civarı aradım, bu konuyla ilgili genel bir teknik sorun var dedi
  • Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    Baktılar çok fazla katılan var bence kendileri bilerek bloke koydular.yoksa nasıl bir sorun 10 günde çözüme kavuşmaz.10 günde bu sorunu cozemiyorlarsa bence bu işi bıraksınlar

• lionking85 L kullanıcısına yanıt
    Bu benimde aklıma gelmiyor değil

• Arkadaşlar yeri değil ama kredi kartı almayı düşündüğüm arefedeyim. Fatura ödeme ve akaryakıt çok fazla kullanıyorum. Maximum, bonus ve world kartların arasında kaldım sizce hangisi tercih edilmeli? Avantajlı bol bol puan kazandıran...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masarifane -- 16 Haziran 2020; 1:31:22 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.