Şimdi Ara

YKB/MOBİL ÖDEME/4X25=25 TL/MART 17 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
11
Favori
8.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arasaniz da magazaya da gitseniz bir sey degismiyor.

Basima gelen birseyi aktarayim. 100 lira alisveris yaptim onaylandi. İslem provizyonda gunlerce bekledi. Belki 10 gun. Magazaya gittim anlattim dediler ki bankayla gorusun. Bankayla gorustum magazayla gorusun dedi. Bir sure sonra silindi kendi kendine. Ama silinmemesi gerekiyordu cunku islemi yaptim onay aldi. Magazaya gittim durumu anlattim yine yardimci olmadilar. Diger ay donemici islemlerde gordum yansitmislardi. Yani banka bir sekilde cozuyor. Yeter ki arada bakin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arasaniz da magazaya da gitseniz bir sey degismiyor.

Basima gelen birseyi aktarayim. 100 lira alisveris yaptim onaylandi. İslem provizyonda gunlerce bekledi. Belki 10 gun. Magazaya gittim anlattim dediler ki bankayla gorusun. Bankayla gorustum magazayla gorusun dedi. Bir sure sonra silindi kendi kendine. Ama silinmemesi gerekiyordu cunku islemi yaptim onay aldi. Magazaya gittim durumu anlattim yine yardimci olmadilar. Diger ay donemici islemlerde gordum yansitmislardi. Yani banka bir sekilde cozuyor. Yeter ki arada bakin.

sizinki biraz farklı sanırım, bende onay alamadi pos cihazi. ama cebe mesaj geldi wp kazandınız diye, akabinde de provizyona düştü. 2 tane provizyon vardı sabah tek provizyona düşmüş. bekleyelım bakalım. onuda yansıtırlarsa o zaman ararım. teşekkürler.

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Onun da cevabını vermiştim, ekstra olarak bu olayı da anlattım. Neyse yaşayarak öğrenin demek en güzel yol bu
  • Sonunda şoktan mobil ödeme yapabildim ancak ilginç bir durum var bende adios ve world eko var kart önceliği adiosta olmasına rağmen ekodan çekim yapmış anlamadım gitti

hocam benimde başıma geldi şoktan alışveriş yaptım işlem onaylandı ancak kasa fiş vermedi bende ykb mh ile şok mh aradım en sonunda iade geldi ancak işlem hala provizyonda görünüyor

Bankayı aradım mağazaya gidin dediler mağazada görünmüyordu hesaplarinda. Yk aradım yine kayıt açtılar. Arkadaşın dediği gibi hesap kesiminde gitti. Takip edin

• sabrifidan kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten adios seçiliydi ama ekodan çekim yapmış sıkıntı burada eko seçili değildi

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Hocam şok tan nasıl alışveriş yaptınız bende yapamıyorum günlerdir.

• pvnrt34 P kullanıcısına yanıt
    Pm ile cevapladım

Mobil ödemedeki bu sorun Tefonu,Pos'tan erken çekmekten kaynaklanmakta.
    Sırada bekleyen insanların baskıcı bakışları,İşi bilmeyen kasiyerin -tamam çekebilirsiniz-demelerine aldanmayın ve 7-8 saniye
    daha çekmeyin.
    Ben öğrendim artık.Gözüm dalmış havasında boşluğa bakmak yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunkela -- 22 Mart 2017; 11:3:9 >
  • Temassız ödemede aldığımız ürünü iade edersek nasıl bir işlem olacak?

Geçen bir iade yapayım dedim. Ben dahil kimse bilemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Temassız ödemede aldığımız ürünü iade edersek nasıl bir işlem olacak?

Geçen bir iade yapayım dedim. Ben dahil kimse bilemedi.

slip çıkıyor ya, o sliple normal karttan şifreyle kart kullanılarak birsey cekınce nasıl iade ediyorsanız o şekilde edeceksiniz.
  • Şubat ayındaki
    150 TL -WAİKİKİ 15 TL ve 4X25 MOBİL ÖDEME 25 TL
    Toplamda 40 TL yattı.
  • Arkadaslar selam, tecrübe etmiş biri varsa yanıtlarsa sevinirim. bu kampanyada üye işyeri sartı yok bildiğim kadarıyla, zaten şartlarda da bu şekilde belirtilmiş.

" Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak alışverişler dahildir. "

şimdi soru şu , daha önce 3 kez üye işyerinden mobil ödeme yaptım ve her seferinde sms geldi. dün başka bir bankanın pos cihazından yaptım mesaj gelmedi. bu normal bir durum mu ve daha önceki aylarda başka banka posundan mobil ödeme yapıp puan kazanamama durumu yaşayan varmı ?
    Son alışverişte msj gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Son alışverişte msj gelmiyor

eyvallah hocam
  • aynı gün farklı şok marketler geçerli oluyor mu?

• Sildim cüzdan uygulamasını tekrar kurdum 2 harcama daha yapmam lazım sıkıntı olur mu?

• 3 migros bir şok yaptım işlem tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: tunç1

aynı gün farklı şok marketler geçerli oluyor mu?

olur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.