Şimdi Ara

Yine sorunlu güncelleme: Windows 10 güvenlik yaması bilgisayarları zorla yeniden başlatıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • windows 7 home premium hiçte guncellemedim 10 numara 5 yıldız takılma kasma hata hiç bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByGalaxyS3 -- 24 Haziran 2020; 18:43:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Artık şunun haberini yapmayı bırakın allah aşkına. Biliyoruz bundan sonraki ve ondan sonraki güncellemelerde sorunlu olacak...........ç

• Windows olmasa ne halt yiyecektiniz?

• Dün sitem çöktü. M2 ssd var ram bol işlemci iyi ama hala bu çökmelerden kurtulamadı Windows. Kurtaramiyorum da kaldım böyle

• Bizde win 10.5 çıkana kadar bekler öyle güncelleriz.

• güncellemede hata çıkması normal oldu artık. asıl biz hata çıkmayınca çok şaşırıp afallıyoruz nasıl hatasız güncelleme verirler diye:)))

• Abi ben de bu pc neden böyle sapıttı diyip format çaktım meğer güncellemeymiş. Yanarım yanarım 4 saatime yanarım

• Ben yapı 2004'e geçtim memnunum.

• BEYLER WİN 10 BAZI GÜNCELLEMELER DAHA İYİ BİLGİSAYAR TEMELİ İSTİYOR . BRNİM BİLGİSAYAR SON SÜRÜMDE VE HERŞEYİ AÇIP, OYUNLARDA 120-150 FPS ALIYOR
    BİLGİSAYAR SİSTEMİ
    Nvida Geforce 1080 GTX
    1tb Alan
    16 Gb
    DDR3 anakart Asus h810 sanırım (aklımda kalan)
    Yani yeni ddr 4 bilgisayarlarda sorun yaratmaması lazım benimki zaten eski 🤔🤔🤔🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende problem yaşamadım açıkcası ama yorum yapmak için daha erken.

• Sorun güncellemede değil ki :XD Moda oldu bu forumda güncellemeyi beceremeyince tak diye açıyorlar sorunlu diye konu.Ben niye sorun yaşamıyorum :XD

• geçen ki güncellemede klavye ve mouse komple gitti benim. format atmak zorunda kaldım oyun oynuyordum baktım güncelleme var yaptım klavye mouse calısmıyor herseyı denedım duzeltemedım sabaha kadar format at onu kur bunu kur ugrastık tırsıyorum valla artık guncellerken

• Bende de çok şükür böyle sorunlar yok.

• Windows kendine gel sen windowssun

• No tester

• Yapı 2004 teyim ama aynı sorunu yaşadım daha dün gece durduk yere kendine bi anda kapattı laptopum ve açtığım zaman nerede kaldıysam devam etti üst üste 2 kere korktum ya ,demek guncellemedenmiş.

• Bence Windows 10 un yeni bir özellik eklemeden Güzel bir arayüz güncellemesi hazırlayıp stabiliteyi iyileştirip Tüm kullanıcılara yayınlaması.<br /><br /><br /><br />Akabinde yeni güncellemeler için donanım şartı koyması gerektiği kanaatindeyim. <br /><br /><br /><br />Yeni özellik güncellemeleri alamayacak eski donanımlar için yayımlanan son Windows 10 sürümüne uzun süre güvenlik ve performans güncellemeleri vermeye devam etmeli.<br /><br /><br /><br />Ben 3. Nesil İ5 İşlemcili Bilgisayarımla Windows 10 performans olarak kötüdür deme hakkını kendimde görmüyorum. <br /><br /><br /><br />Modern Arayüz tasarımının kendi içinde farklı farklı olması beni deli ediyor, ( denetim masasından bahsetmiyorum onu anlayışla karşılıyoruz )

• benim güncelleme otomatik oluyor güncelledi o gün ama daha bir sorunla karşılaşmadım ben

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.