Şimdi Ara

YILSONU KAPANIŞ KURLARI VE 2021 OCAK OTOMOBİL FİYATLARI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam millet. Uzun zamandir gorusemedik, nörüyonuz bakalim... Aylar once tum forumu, eger usd de 7.40 uzeri haftalik kapanis gelirse, 3 ay icerisinde 9.25 e gider diye uyarmistim. Maalesef kapanislar geldi ve teknik tetiklendi. Grafik Suan canhıraş bir sekilde eliott dalga sayiminin 3. Ayagini tamamlamaya gidiyor. Bu 3. dalga 9.25-9.30 arasi sonlanmaktadir.

Tam 2 ay once 31 agustos 2020 de kur 7.34 ken cizmis oldugum grafik; teknik tetiklenirse gelmesi muhtemel noktalari gülücükle isaretlemistim

YILSONU KAPANIŞ KURLARI VE 2021 OCAK OTOMOBİL FİYATLARI...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2021 ocaktan itibaren 500.000tl altina boşline bile olsa D segment 0 araba kalmayacak artik. Bunlarin fulleri ise 700.000tl sinirini zorlayacak. (1.6lt ye kadar olan modellerde)

En ulasilabilir model olan 1.4 benzinli egea ise 199bin tl den listelenir artik

1.6lt ye kadar olan E segment premiumlar ise 1.500.000tl barajini devirecektir.

2 litre ve uzeri araba almak ise artik tarihe karisacaktir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 28 Ekim 2020; 21:40:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Boşverin hocam dolarla mı maaş alıyorsunuz YILSONU KAPANIŞ KURLARI VE 2021 OCAK OTOMOBİL FİYATLARI... 

Emeğinize sağlık her birey ekonomist olarak bu gidişat ile..

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    İyidir iyi.. Ogrensin herkes biseyler ucundan kiyisindan.

• Bunun 9 liraya kadar yolu var.9 lira olmaz diyenler kac ayda ne kadsr artti.Yuzde 10 mu artmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerelerdeydin epeydir? Fazla mesaiye mi bıraktılar yoksa dolar/öyro uçarken?
    Biz de takılıyik buralara... beklirem bu döviz nerelere çıkacak daha diye. Aslında mutlu olmamız lazım eskiden 100 dolar verince 600 tl alıyorduk şimdi tamı tamına 830 tl alıyoruz! Kazancımız arttı elhamdulillah!

• quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Nerelerdeydin epeydir? Fazla mesaiye mi bıraktılar yoksa dolar/öyro uçarken?
    Biz de takılıyik buralara... beklirem bu döviz nerelere çıkacak daha diye. Aslında mutlu olmamız lazım eskiden 100 dolar verince 600 tl alıyorduk şimdi tamı tamına 830 tl alıyoruz! Kazancımız arttı elhamdulillah!
    Yav piyasalar yangin yeri olunca vakit bulamiyorum pek. Bi de gittik kurumsal bir arac kiralama firmasinin arabasina carptik gecen ay, basima bela oldular anasini satayim gidip meclis baskaninin aracina carpsam daha az basim belaya girerdi yeminle

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, sende yoktur umarım bir şey... arabada var mı hasar?

• quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Geçmiş olsun, sende yoktur umarım bir şey... arabada var mı hasar?
    Eyvallah reis... Yok ya benim sadece plakalık kirildi bi de ön tamponun klipsleri kırıldı da, karsi taraf patates oldu anasini satayim. Arabaya kavsakta sag yandan girdim, Sag Arka kapi, Sag on kapi, sag camurluk, sag teker, aks, direksiyon kutusu vs ne varsa dagildi arabada bu kadar mi zayıf ve çelimsiz uretilir abi bir araba ya.

Konu burda;
    https://forum.donanimhaber.com/kaza-forumdaki-yetkili-sigorta-eksperi-uyelerden-yardim-rica-ediyorum--146208009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 28 Ekim 2020; 18:17:17 >

• Bu hesaplar bana biraz abartili geldi sen bir çay iç

• Bu konu bana biraz abartılı geldi. Tamam otomobil fiyatları arttı dersen anlarım ama babalardayız dersen çok abartı oldu bence

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Olm niye herkes heryerde papagan gibi abartili geldi diyip duruyor bi halt anlamadim ben bu isten?

• NEY abartili anasini satayim? Grafik ortada fiyatlar ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Olm niye herkes heryerde papagan gibi abartili geldi diyip duruyor bi halt anlamadim ben bu isten?

Başkanımızın son videosunu izlemedin mi sen keyif çayı olan? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Başkanımızın son videosunu izlemedin mi sen keyif çayı olan? :)

Alıntıları Göster
    Yoo ne videosu

• Hocam bence de çok abartılı olmuş, en iyisi sen bi keyif çayı iç .

• Ulke ekonomosi ne hale geldiyse artik modern iktisat kurallari bile islemiyor.Bu forumdaki ustun ekonomistler hala dolart artmayacak diyor .Merkez bankasi ne yapacak artik.

• merkez bankasını, IMF den veya başka bir kuruluştan dünya çapında tanınmış güven veren bir isim atansa, herkes parasını alır gelir yatırım yapar, ülke iyi yerlerde olabilirdi, pandemi sürecinde sağlam kaleler aranıyor, birde merkez bankalarının genelini tehdit eden dijital para sistemi varken , eski sistemler epey sorgulanıyor ve uzak duruluyor, yani merkez bankaları yenilenmeli,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 28 Ekim 2020; 21:7:40 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.