Şimdi Ara

YILLAR SONRA MU ONLINE OYNAMAYA BAŞLADIM YARDIMCI OLACAK VAR MIDIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çocukluğumda oynadığım mu online'ye tekrardan oynamak için heves ettim fakat temel bilgiler haricinde hiçbir şey hatırlamıyorum.
    Discord vs. şeklinde yardımcı olacak, anlatacak arkadaş var mıdır lütfen?
    Ya da mudragon serverinde oynuyorum orda olup da yardım edecek?
    Oyunun mantığını tamamen unutmuşum ufaktan yardımcı olursanız çok sevinirim.

• slm dostum,valla benimde çocukluğumda başladığım hatta ilk oynadığım online oyundur.Tadını asla unutmam.Bence başlamaya değmez yeniden
  • LooF kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bir gayem yok ama ufak bir char kasıp item dizip arada bi vakit geçireceğim başka bir amacım yok zaten. Çok keyifliydi o zamanlar, biraz hatırlamak istiyorum ama beceremiyorum oynamayı
  • o ilk tadı vermez hocam bende birçok defa oynamaya çalıştım ama bir kaç saat oynayıp bıraktım hep malesef,yaş kaç bu aradA?
  • Dostum kolay gelsin, www . mu turkiyem . com olarak yıllar sonra tekrar aktif oluyoruz. yıllar önce bu isim ile ilk server'ı biz açmıştık. geçen zaman içinde aynı veya benzer isimler ile server açanlar olmuş, bu arkadaşlara da teşekkür ederiz ismimizi yaşatmışlar ama GERÇEK mu Türkiyem tekrar hayata geçiyor. Ve uzun yıllarda aktif olmak niyetindeyiz bütün çabalarımız bu yönde. sizleri de aramızda görmek isteriz.

MuTurkiyem com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muturkiyem-online -- 6 Temmuz 2019; 1:49:32 >
  • LooF kullanıcısına yanıt
    Yaş 26 hocam. Mevzu aslında biraz da tekrar oynayabilmek. Unutmuş olmak sinir bozucu
  • Adminlerimiz çok konusuna hakim insalardır. yardımcı olacaklardır muhakkak :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.