Şimdi Ara

YILLAR SONRA MASAÜSTÜ.Bu sistem nasıldır? Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elden almayı düşündüğüm bir sistem. En son masaüstü bilgisayarı sanırım 10 yıl önce kullanmıştım. OC vs. konusunda bilgim yok. Oyun için ben de toplama düşünüyorum ama önce ikinci el ile giriş yapabilirim diye düşündüm. Gerekirse oc vb. konularda bu bilgisayarda çalışırım ve yaksam da kalan parçalar üzerinden kalanıyla devam etmeye ve sistem güncellemesi ile devam ederim. Dediğim gibi sistemler konusunda pek bilgim yok. Saatlerce oyun oynayacak zamanım yok ama boş zamanımda oyun oynarım.

Her türlü oyunu oynarım diye tahmin ediyorum.
    Zamanında CM serisi, Age of Empires, Counter-Strike, PES serisi, Call of Duty serisi, GTA(Vice City-San Andreas) oynamışlığım var.
    Şimdi ise zaman buldukça Dota2 oynuyorum.

Yeni çıkan oyunların videolarını izledikçe içim gitmiyor değil. Yeni Battlefield serileri, COD serileri, CS serileri vs. çok hoşuma gidiyor.

NOT: Yukarı kısım sohbet içerir. Zamanı olmayan okumayabilir.

Almayı düşündüğüm bilgisayar ve ilan şu:https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-775-pinin-krali-ddr2nin-efendisi-satlik-gamer-pc-393460102/detay

Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.

• Konuyu okumadım da attığın sistem maksimum 600-700 TL falan eder.

Tavsiyem G4560 + RX 460 bi sistem olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ona vericegin paraya 500 tl daha koyup güncel ddr4 g4560 ve 1050ti lı sistem dösersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 24 Mayıs 2017; 14:32:19 >
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=126381314

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır elinde dota oynabildigin bir pc var ise boşver masaüstü, konsol al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemden koşarak uzaklaşıyoruz

700 liraya alırsanız amenna , kare monitörlü sistemde gta5 açsa ne olur açmasa ne olur
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar hepinize, yorumlardan sonra vazgeçtim bunu almaktan. Sanırım biraz daha araştırıp sıfır bir giriş seviyesi oyun bilgisayarı alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.