Şimdi Ara

Yıllar sonra Knighta başlayacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi Sv de başlamamı önerirsiniz ? Yüklü bir bütçe ile gireceğim oyuna.
    5 yıl sonra başlayacağım için önerileriniz nelerdir ?
    Yeni Gamer Pc toplayacağım Lisanslı virüs programı hangisini önerirsiniz?
    Soyulmalara karşı nelere dikkat etmem gerekiyor ?
    İyi oyunlar.

• Areste başla en eski server.
    Herhangi bi antivirüs olabilir.
    ICS/OTP sistemini kullanırsan soyulmazsın
  • Hem otp kullanır hem de saçmasapan programlar indirip, saçmasapan sitelerde gezmezseniz hiç bir şey olmaz.

Bütçeniz ne kadar. 10k filan gömerim derseniz rosetta şuan yükselen yıldız. Destandan vs gelen ekiplerle pk acayip canlandı. Ama sağlam pars yatırmadan pek bir şey beklemeyin. İçerisi şampiyonlar ligi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @l0chness OTP kesinlikle kullanacağım.

@l0chness OTP kesinlikle kullanacağım.

@Sánchez

@Sánchez Otp kullanırsam soyulur muyum tam anlamadım ? Bütçem 3000TL civarı . Gmailinden tutun herşeyine kadar sıfırlayacağım
  • Düşbaz kullanıcısına yanıt
    3000 tl ile pek bir şey bekleme derim. Czde iş yapan warrior için 9 10 bin bütçe gerekir, asas için 9 10 bin dagger parası anca :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arakadaş abartmış güzelcene :)

Rosetta ya geçebilirsin cz si baya canlı o paraylada çok rahat sağlam char dizersin
  • Senden daha fazla tl bayilan tipler seni kesince moralin bozulabilir. Lol, cs, dota gibi para yatirmadan zevk alabilecegin oyunlar varken bu ölü oyuna tekrar baslama hic. Bizde istiyoruz eski gunler gelsinde yok bitik oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 3 Ağustos 2017; 9:37:31 >
  • @Paetzold İlk aklım erdiğinden bu yana bu oyunla tanışınca diğer oyunlar bana biraz düşman gibi geliyor :)

@lahana35 Meselaz 3000 Tl ye ARdream ve Cz için neler dizilebilir bir süre andream sonra cz

@Sánchez uygun char hangisi hala düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahana35

arakadaş abartmış güzelcene :)

Rosetta ya geçebilirsin cz si baya canlı o paraylada çok rahat sağlam char dizersin

Ben rosettada warrior oynadım.

+8 krowaz set
    +3 iron set
    +3 dual taurus ring
    +3 sos
    +3 aos
    +3 dual opal
    +9 buju
    reb +8 chaos baal

bi fiyat hesabı yapar mısın? ben de sana şöyle söyleyeyim, bu warriorun 2v2de dövebileceği warrior sayısı 2 elin parmakları kadar. Czden bir habersiniz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşbaz

@Paetzold İlk aklım erdiğinden bu yana bu oyunla tanışınca diğer oyunlar bana biraz düşman gibi geliyor :)

@lahana35 Meselaz 3000 Tl ye ARdream ve Cz için neler dizilebilir bir süre andream sonra cz

Haklısınız knight online oyuncularina biraz ters geliyor diğer oyunlar. Çoçukluktan beri bu oyunla büyüdük. Fakat ben lol, cs atiyorum arkadaşlarimla 1 kuruş yatirmadan çokta zevkli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

quote:

@Paetzold İlk aklım erdiğinden bu yana bu oyunla tanışınca diğer oyunlar bana biraz düşman gibi geliyor :)

Haklısınız knight online oyuncularina biraz ters geliyor diğer oyunlar. Çoçukluktan beri bu oyunla büyüdük. Fakat ben lol, cs atiyorum arkadaşlarimla 1 kuruş yatirmadan çokta zevkli.

Denerim yinede. Bilgiler için çok teşekkür ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

quote:

Denerim yinede. Bilgiler için çok teşekkür ederim

Ne demek hocam

• O parayı 12 aylık pre cash parası olarak sakla. İtem icin en az 10bin şart

• quote:

Orijinalden alıntı: ZicKleR

O parayı 12 aylık pre cash parası olarak sakla. İtem icin en az 10bin şart

10bine ne alıyorlar
  • quote:

quote:

10bine ne alıyorlar

eski serverlarda in3 set, 10chtn set, caos baal 10, dual rof3, plat earing 3

Yeni serverlarda şimdi 10bin versen 2 ay sonra bi 10bin daha vermek zorunda kalırsın.

• quote:

quote:

quote:

10bine ne alıyorlar

eski serverlarda in3 set, 10chtn set, caos baal 10, dual rof3, plat earing 3

Yeni serverlarda şimdi 10bin versen 2 ay sonra bi 10bin daha vermek zorunda kalırsın.

pvp gibi olmuş :S
  • Tam değil. Mesela 9 kro setler 8-15bin den baslior. 10kro warrio icin 70bin isteyen vardı. 10chtn yada 8kro setle eşit olursun milletle. 10shell,10dragon,9-10kro setle fark ortaya çıkmaya başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Hem otp kullanır hem de saçmasapan programlar indirip, saçmasapan sitelerde gezmezseniz hiç bir şey olmaz.

Bütçeniz ne kadar. 10k filan gömerim derseniz rosetta şuan yükselen yıldız. Destandan vs gelen ekiplerle pk acayip canlandı. Ama sağlam pars yatırmadan pek bir şey beklemeyin. İçerisi şampiyonlar ligi gibi

Hocam seni yıllar oncesinden hatırlıyorum bu forumdan eski knight konularından oylesine forumum bu kısmında takılıyordum eski knightçılardan var mı diye selamlar olsun

Oyun ne alemde hala oynuyor musun ben en son 2012 de bırakmıştım galiba ondan sonra duyduguma gore oyunun anası bellenmis

• Ona bakarsan direk herhangi bir charı +3 +9lu diz 9-10bin tutar

adam 3bin tl ye gayet iyi bir warrior dizer gelip burda boş yapma cz ye çık biraz
  • Rosettadaki Pm ne söyle cz çıkınca pm atarım.
    +7 kro set, 8 buju, 3 pe, 3 roc, 3 sos, 3 neckle pk atıyosun sanırım. 2-3 bine alabileceğin anca bu çünkü. Bu itemlerle 8 kişilik ptnin anca 8.adamı olursun, ondan öte bir şey beklemeyeceksin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.