Şimdi Ara

Yıllar sonra bir daha yazıcam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
12
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam denemelerde ve çalışırken konsantrasyonu koruma kafanın başka konulara dağılmaması konusunda neler önerirsin 2.kez mezuna kaldım sağol şimdiden
  • RyanZero R kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel bir yazı olmuş gerçekten.

Çok büyük başarı elde etmişsiniz gerçekten. Tebrik ediyorum sizi. Öyle sıfırdan zirvelere çıkmak her yiğidin harcı değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 2 Aralık 2019; 18:17:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boğaziçi Matematik

Öncelikle ibretlik helal olsun.. Bende 3 yıldır LoL oynuyordum challenger a kasmaya falan çalışıyordum ama olmadı elmas 5 te kaldım Sonra gel zaman git zaman kafama dank etti ben küçüklüğümden beri bilgisayar mühendisliği okumak istiyordum ama oyun oynayarak olamazdım. İlk yaptıgım lolü silmek oldu ve o kitabı açmak. (10.sınıfım) Daha vakit geç değilken abanmayı planlıyorum üniye. Üniye geleyim tekrar yavaştan oynarım. Son olarak helal olsun challengar falan
    Hocam siz ne yaptınız? Son durum ne?

• Mesajım artılanınca haberim oldu konudan,o zaman da CSB demişim,hala CSB diyorum.Zamanı olan araştırıp 2016 yökatlas verilerinden baksın dandik liseden gelen biri var mı diye varsa eğer doğrudur. Ben şimdi Sherlokculuk oynayamayacağım çünkü işim var.Hadi çavv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foruma bitmeyen csb yapmışlar

• RyanZero R kullanıcısına yanıt
    Hocam tebrik ederim. Çok güzel noktalara değinmişsiniz. Benim de benzer bir konum var. Anlatım tarzınızdan gerçek gibi geldi çünkü hissederek yazmışsınız. Değilse de yapacak bir şey yok:D Bağımlılıklar konusuna katılıyorum özellikle.

• helallik isteyen ateist kullanıcısına yanıt
    İftira atmam gibi olmasın şimdi ama bana da öyle geldi

• All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Ben dün bakmıştım meraktan. Aşırı csb geliyor ama 3 yıllık csb de olur mu gerçekten, kendimi kandırıyor olmayayım diye düşündüm... Bir de profiline bakınca sonradan çalışmış biri gibi de göründü.

2016 yılı için:
    En düşük obp ile giren kişi 85 civarı obp'ye sahipmiş. -(-3)'ün 3 ettiğini bilmeyen biri notları sallayan bir lisede bile 85 ortalamaya sahip olabilir mi? 82 kişi içinden 2015 mezunu olarak yerleşen yalnızca bir kişi var ve bu kişi özel yıldırımhan fen lisesinden mezun olmuş.
    Bir de yerleşip mezuniyet yılı ve okulu "belirsiz" olarak görünen bir kişi var ama konu sahibi midir zannetmiyorum...

2017 için: 2015 mezunu yerleşen yok zaten.

Yani konu sahibi lisede hiç bir şey bilmeden yatarak fen lisesinde 85 ortalama yapmış, kendi dediğine göre ailesinin ekonomik gücünün zayıf olmasına karşın özel demirhan fen lisesinden mezun olmuş.

Böyle düşününce pek bir csb görünüyor ama konu sahibinin bu kadar yazıp etmesi de gerçek olabilir dedirtiyor... Keşke kendisi gelip bizi bir aydınlatsa :).

• csb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.