Şimdi Ara

Yıldız Teknik Üniversitesi 2015 Girişliler [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
17
Favori
11.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 26 Ocak 2021; 18:16:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Custard Pie

Ön kayıt oldum . Belgede Öss yazıyor

Aynen bende de Öss yazıyor,sistemi güncellememişler heralde.Birde öğrenci numarası var o numara geçici mi yoksa 5 sene bu numarayı mı kullanacağız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maqnet0

quote:

Aynen bende de Öss yazıyor,sistemi güncellememişler heralde.Birde öğrenci numarası var o numara geçici mi yoksa 5 sene bu numarayı mı kullanacağız ?

Alıntıları Göster
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 26 Ocak 2021; 18:17:5 >

• quote:

quote:

quote:

ben belgeyi çıkartmadım daha , numara hakkında bir bilgim yok. Peki sen yerleştiğine dair belge diyor ya onu nerden çıkarttın?

Yerleştiğine dair belge yerleştirme sonuçlarına baktığın yer onu çıkart yazdır diye bi Şekil bi buton yok sağ tıkla yazdır de
    Zaten altında kontrol kodu var okul o kodu bi de tc ni girip bakıyo gerçek mi değil mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RİGBOY

quote:

quote:

quote:

ben belgeyi çıkartmadım daha , numara hakkında bir bilgim yok. Peki sen yerleştiğine dair belge diyor ya onu nerden çıkarttın?

Yerleştiğine dair belge yerleştirme sonuçlarına baktığın yer onu çıkart yazdır diye bi Şekil bi buton yok sağ tıkla yazdır de
    Zaten altında kontrol kodu var okul o kodu bi de tc ni girip bakıyo gerçek mi değil mi diye

Alıntıları Göster
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 26 Ocak 2021; 18:17:17 >

• Beler bende bişi sorcam ön kayıtta bi telefon numarası istiyor bi de gsm numarası istiyor aralarındaki fark ne ?bide engel durumu var orayı boş mu bırakıcaz yoksa yok falan mı yazıcaz.
  • Biri ev biri cep işte
  • aklıma geldi ama telefon yazınca şüphelendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfgannn -- 3 Ağustos 2015; 18:03:24 >
  • Euphemia E kullanıcısına yanıt
    sa bro ekle gemi makinaları işletme mühendisliği
  • ev telefonu olmadığı için ikisine de cep telefonlarını yazdım sıkıntı olmaz heralde
  • Bu arada beni de bilgisayar mühendisliğine ekleyebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2015 GIRIŞLILER toplanma ve bilgilendirme grubu.Okulumuz ile ilgili yurt rehberi, burs rehberi, hazırlık çıkmış sorular vb. diğer tüm paylaşımlar bu grupta yapılacaktır.

www.facebook.com/groups/yildizteknik2015/

Yıldız Teknik Üniversitesi 2015 Girişliler [ANA KONU]

• silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 26 Ocak 2021; 18:17:54 >
  • quote:

Arkadaşım Ön Kayıt yaptırdı ama belgede '' Doğum Yeri = Tanımsız '' Yazıyor , sıkıntı olur mu ? Lütfen yardım edin. O doğum yeri kısmını sormuyorlar ki Ön Kayıt Formunda Kendiliğinden tanımsız yazıyor orda. Sorun olur mu ne yapmalıyız?

Herkeste öyleymiş. Facebook grubunda sıkıntı yok diyorlar soranlar falan olmuş galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereyiz

quote:

Arkadaşım Ön Kayıt yaptırdı ama belgede '' Doğum Yeri = Tanımsız '' Yazıyor , sıkıntı olur mu ? Lütfen yardım edin. O doğum yeri kısmını sormuyorlar ki Ön Kayıt Formunda Kendiliğinden tanımsız yazıyor orda. Sorun olur mu ne yapmalıyız?

Herkeste öyleymiş. Facebook grubunda sıkıntı yok diyorlar soranlar falan olmuş galiba.

Alıntıları Göster
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 26 Ocak 2021; 18:18:9 >

• Üniversite yeni gelenler için öğrenci klavuzu hazırlamış
    http://online.fliphtml5.com/ehpt/wdhn/#p=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raphaël -- 4 Ağustos 2015; 21:12:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaydı yaptım eve giderken aklıma paso geldi,iett ye sordum okulda veriliyor dediler bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık İşler Müdürü -- 5 Ağustos 2015; 11:10:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık İşler Müdürü

Kaydı yaptım eve giderken aklıma paso geldi,iett ye sordum okulda veriliyor dediler bilgisi olan varmı?

Geçen sene okulda zarfta verdiler.Bu sene okul kartları geldi mi sen aldın mı?
  • alftalen kullanıcısına yanıt
    Okul kartı,şifre,öğrenci belgesi verdiler,paso yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık İşler Müdürü

Okul kartı,şifre,öğrenci belgesi verdiler,paso yok.

Anladım arada bir okula gidip bakmak lazım okuldan alacaksındır büyük ihtimal.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.