Şimdi Ara

Yıldız Teknik Üniversitesi 2015 Girişliler [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
17
Favori
11.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 alamam elbette ama 60 geçme notu,60 ı geçerim diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık İşler Müdürü

100 alamam elbette ama 60 geçme notu,60 ı geçerim diye düşünüyorum.

hocam istersen googleye ytü ingilizce hazırlîk sînavi yaz. universitenin kendi sitesinde var soru ornekleri. bak ordan sorulara. ben gecemiyecem ama yine de sinava girecegim

• Daha önce baktım,açıkçası kelime bilgim fazla olduğu için kendime güveniyorum yoksa kompozisyon falan yazamam bende,sınava girerim bildiğim kelimeler gelirse 60 ı geçerim olurda bilmediklerim gelirse 30-40 ı zor görürüm diye düşünüyorum ama daha sınava 1 ay var eğer geçmeye karar verirsem çalışırım ama kalmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık İşler Müdürü -- 26 Temmuz 2015; 12:07:46 >
  • Karanlık İşler Müdürü kullanıcısına yanıt
    bölümün ne

• Elektrik

• Kelimeler ağırlıklı olarak bunlardan,işinize yarayabilir.

http://istdilakademisi.com/yildiz-ytu-proficiency-iys-materyal-ofisi.html
  • E-kayıt yaptıracaksak usisten ön kayıt yaptırmamız gerekiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz beni de, metalurji.
  • Evet önkayıt yapmak gerekiyor,önce edevletten elektronik kayıt daha sonra ytünün sitesinden ön kayıt ardından verilen tarihler arasında istenilen belgeleri götürmek lazım.Ytü.nün sitesinde duyurular kısmındaki kayıt işlemlerinden bakarsan daha iyi,olur.

• eskiesnaf E kullanıcısına yanıt
    Önkayıt yapılıp sayfasının çıktısıyla asıl kayıda gidilcek.

Sana tavsiyem kalma, bilgilerin tazeyken havuz derslerini verir kurtulursun. Dersi dinlemeyen, telefonla oynayan, 1 yıl boyunca 1 kere bile hocayla konuşmayıp "off napcaz" diyen insanlarla dolu olacak. Hoca sana ekstradan sadece kelime kazandıracak ve essay yazmayı öğreneceksin. Ha essaylar internetten bakarak 1 saatte öğrenebilirsin.
    On kayit ne zaman basliyor 3 ağustos mu?

• gangli10 kullanıcısına yanıt
    3-7 ağustos arası ön kayıt olacakmış.

Teşekkür ederim önce 28 2 arasi yazmislardi kafam karismisti sagol

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Sana tavsiyem kalma, bilgilerin tazeyken havuz derslerini verir kurtulursun. Dersi dinlemeyen, telefonla oynayan, 1 yıl boyunca 1 kere bile hocayla konuşmayıp "off napcaz" diyen insanlarla dolu olacak. Hoca sana ekstradan sadece kelime kazandıracak ve essay yazmayı öğreneceksin. Ha essaylar internetten bakarak 1 saatte öğrenebilirsin.

Bencede cok gerekli degil hazirligi okumak zaten cogu kisi 1 sene rahat gecsin biraz yatip kafa dinleyelim diye hazirlik okuyor eger bu kafadaysan hazirligi oku ama arkadasin dedigi gibi ingilizce gelistirmek icin bende cok gerekli bulmuyorum ama essayi 1 saat halletmen imkansiz ama halledilmeyecek bir sey de degil 2-3 kez kendin yazarsan zaten halledersin

• Arkadaşlar bölümlerinizi ilk posta topluca editleyeceğim, yoğunluktan yetişemiyorum. Whatsapp grubu 70 kişi oldu hala yer var numaralarınızı özel mesaj olarak bana atabilirsiniz.
  • Yaz beni makine +1
    Birde yukarıdaki arkadaşın dediği gibi e-kayıt veya yerinde kayıttan birini yaptırmak yeterli mi ?Yoksa ikisi birlikte mi olmak zorunda ?
  • eskiesnaf E kullanıcısına yanıt
    Bende gidip kendim kayıt olucam,o yazılardan anladığım 3-8 ağustos arası ön kayıt yapıcaz ytü nün sitesinden zaten mühendisliklerin kayıtları 5 ağustos yani 3 ile 5 i arası ön kayıt yapılıp çıktısı alınıp,diğer belgelerle birlikte 5 ağustosta kayıda gidilcek.

• walor kullanıcısına yanıt
    Bi kaç gün sonra yurt bakmak için gidicem,öğrendiğim bilgileri paylaşnaya çalışırım o zaman

• Arkadaslar on kayitlar 3 agustosta basliyo değil mi? 27 si yaziyodu şimdi 3 ü diye degistirmisler. Yapabilen var mi on kayıt? Ben denedim bugün yapamadım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.