Şimdi Ara

# YILDIZ TEKNİK 2018 GİRİŞLİLER # [ANA KONU][41+ KİŞİ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
10
Favori
11.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de şehir dışından gelicem. Sınavlar nasıl etkiliyor acaba %50 %50 mi :/ İkisine de girmek kötüymüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G--MAN

Ben de şehir dışından gelicem. Sınavlar nasıl etkiliyor acaba %50 %50 mi :/ İkisine de girmek kötüymüş.
    Hangi bölüm kazandınız hocam listeye ekliyim 40 kişi olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bağdatlı Ruhi -- 7 Eylül 2018; 23:31:32 >
  • G--MAN kullanıcısına yanıt
    Proficiency dedikleri yetkinlik sınavı her okulun zorluğu farklı oluyormuş ve ytününki ppek zor değilmiş anladığım kadarıyla. 4 aşama olduğu için 2ye ayırmışlardır diye tahmin ediyorum 1.sınavdan yeterli puanı alırsan ikinci sınava girebiliyormuşsun ytü’de 50 üzerinden 30muş bu sayı. Ama sanırım o arada sonuç açıklanmıyor yani bizim tyt ayt gibi barajı geçersen diğer sınavın hesaplanıyor. Bu söylediklerimde emin değilim benim anladığım bu şekilde. 50-50ymiş sınav puan dağılımı iki sınavdan toplamda 60 puan almak hazırlığı geçmeye yetiyormuş. İngilizcem iyi ama yol çekmek istemediğim için ikinciye hiç girmeyeceğim hazırlık okumak istiyorum zaten sen istersen yine de okulun hazırlık istesine bir bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zelishaaa Z kullanıcısına yanıt
    Yok diye biliyorum sitede bilgilendirme olacakmış

• Bağdatlı Ruhi kullanıcısına yanıt
    Ben başka bir üniversitede okuyorum kardeşim burayı kazandı onun için soruyorum dh kullanmıyor.
  • soundofhappines S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: G--MAN

Ben başka bir üniversitede okuyorum kardeşim burayı kazandı onun için soruyorum dh kullanmıyor.
    Anladım hocam
  • soundofhappines S kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk sınava girsek bizim seviyemiz hesaplanıyor mu ? Ben de hazırlık okumak istiyorum.
  • şu an sınav yerlerine bakabiliyor musunuz ? Sitede bir sıkıntı var heralde
  • Hesaplanır diye düşünüyorum hiç girmeyince en alt kurdan başlıyorsak bir sınava girince biraz iyi seviyeden başlarız bence

• Üniversite içi yurt alımlarında nasıl bir torpil dönüyor acaba ?
  • Hocam ben baya bi önce yazmıştım eklememişsiniz. Bilgisayar Mühendisliği.

• Kyk çıkan var mı? Sağlık raporu konusunda kafam karıştı. Kyk sitesinde de göremedim sağlık raporuyla ilgili bir şey okul başlamadan halletsek iyi olacak ama kykda kalan arkadaşım yok hepsi farklı okullarda farklı farklı almış. Siz nasıl yaptınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gemi inşaatı ve gemi makinaları muh. ekleyin arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soundofhappines

Kyk çıkan var mı? Sağlık raporu konusunda kafam karıştı. Kyk sitesinde de göremedim sağlık raporuyla ilgili bir şey okul başlamadan halletsek iyi olacak ama kykda kalan arkadaşım yok hepsi farklı okullarda farklı farklı almış. Siz nasıl yaptınız?
    Bana KYK çıkmadı özel yurda kaydoldum ama orası da sağlık raporu istedi. Sağlık ocağından sağlık raporu alıp götürücem.
  • Arkadaşlar sınavı geçtiğimiz halde hazırlık olarak gösteriyor ders seçimi ne zaman açılacak ?
  • Sınavı geçmiş olmama rağmen hazırlık okuma şansım var mı?

• Yokmus hocam ben de ayni durumdayim.

Bu arada ingilizcemi gelistirmek icin ne yapmaliyim? Tavsiyesi olan var mi?

• Yellow.Canary Y kullanıcısına yanıt
    Kendimiz çalışacağız hocam mecburen.umarım dersleri anlarız

Bir soru soracağım arkadaşlar,ben üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum ve hazırlığı maalesef geçtim.1. Yarıyılda almam gereken 30 kredi yerine 15 kredilik ders alırsam problem olur mu?

• olmaz bişey. @Jaqen Hghar
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.