Şimdi Ara

YILDIZ TEKNİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkes niye bu okulu kötülüyor bir türlü yapamadım tercihimi sürekli kötü şeyler söylüyorlar var mı okuyan bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim

• Varsa soruların yardımcı olabilirim... Ayrıca korkulacak bir şey yok atıp tutanlar hep okulun dışındaki insanlar. Bilgi almak için mezunları ve okuyanları kullanın liselileri değil.
  • Yıldız Teknik , sadece sosyal bilimler için tercih edilmeyecek bir okul.Eğer sıralamanız ortalama bir skala ekseninde dönüyorsa tercih edilesi bir okul.Tabi IYTE vs de var ama Yıldız daha iyi bir tercih olur.Bu arada biliyorsundur ama bazı bölümleri sanırım Yıldız Kampüs'ünden Anadolu Yakası'na taşınıyor.
  • The Twelfth Doctor kullanıcısına yanıt
    benim bölüm davutpaşada sıkıntım yok ondan izmirde yaşıyorum iyteden daha iyi bir seçim olarak düşünüyorum yıldızı ama kafamı sürekli bulandırıyolar
  • Ya şöyle İYTE yeni yeni yapılanan bir okul ama haberlere vs. baktığımızda mühendislik alanında şu ara orta segmentli okullardan en çok atılımı yapanlar onlar..Bir de Urla'da olması var ,tabi bu da bir dezavantaj.Hakkınızda hayırlısı olur umarım.
  • gorkem05 G kullanıcısına yanıt
    Hocam Davutpaşa Kampüsü hakkında bilgi verir misin?Dağın başında olduğunu ve Yıldız kampüsü kadar güzel olmadığını söylüyorlar.
  • uppp
  • Kampüs bir kere gerçekten çok büyük. Dağın başında olsa metro metrobüs geçmezdi diye düşünüyorum önünden :) Beşiktaş ve Davutpaşa yı semt olarak kıyaslarsak tabi ki bambaşka iki yer. Ama Davutpaşa Kampüsü nde dışarıya bağımsız olarak istediğin her şeyi yapabilirsin kampüs hayatı konusunda hiç sıkıntınız olmasın. Kampüsün çevresi kötüdür fakat metro metrobüs ile her yere ulaşım var en basitinden yarım saate taksimde ya da ringle beşiktaşta olabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.