Şimdi Ara

Yılbaşı açık mağazalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün sabahtan ps3 almayı planlıyorum, yani açık mağaza bulabilir miyim onu merak ettim. Internette biraz araştırdım ama yılbaşında açığız gibi bir ibare göremedim. Kadıköy, Sirkeci civarlarında 2 sene garantili satacak bir mağaza arıyorum. Fiyatlar çok abartılıydı bazı mağazalarda, 1500YTL'yi buluyordu 60Gb'lık modeli. O yüzden distribütör fiyatından bulursam hemen alacağım. Ama Sony Distribütörünün de açık olacağını sanmıyorum. Eğer bu konu hakkında bilgi sahibiyseniz lütfen paylaşın.

İyi seneler, bütün sene gönlünüzce geçer inşallah. Sağlık mutluluk esenlikler dilerim.

• Açık mağaza bulman çok zor ama bazıları saat 14:00 da açıyor. İlla bugün mü alacan yarın alsana:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lockheed

Bugün sabahtan ps3 almayı planlıyorum, yani açık mağaza bulabilir miyim onu merak ettim. Internette biraz araştırdım ama yılbaşında açığız gibi bir ibare göremedim. Kadıköy, Sirkeci civarlarında 2 sene garantili satacak bir mağaza arıyorum. Fiyatlar çok abartılıydı bazı mağazalarda, 1500YTL'yi buluyordu 60Gb'lık modeli. O yüzden distribütör fiyatından bulursam hemen alacağım. Ama Sony Distribütörünün de açık olacağını sanmıyorum. Eğer bu konu hakkında bilgi sahibiyseniz lütfen paylaşın.

İyi seneler, bütün sene gönlünüzce geçer inşallah. Sağlık mutluluk esenlikler dilerim.

alışveriş merkezindeki tüm mağazalar açıktır

• 14.00 da Bimeks'i açıldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.